Astroloji

03 Aralık 2015 Burç Yorumları

Yazar  | 

03 Aralık günlük burç yorumları. Sizde burcunuzun bugün size söyleyeceklerine kulak verin. İşte 03 Aralık 2015 burç yorumları…

3 Aralık 2015 Koç Burcu

Yarın sizi önemli olaylar bekliyor. Vereceğiniz kararlar yaşamınızda sizi ve çevrenizi ilgilendirecek mühim konular üzerine. İşinizde olan şiddetli başarılı olma arzusu sizi, Sosyal dünyanızdan koparsa da bu sizin için iyi sonuçlanacak. İlişki durumlarınız ve aşk yaşantınız biraz çalkantılı. Her şeyden önce sevgilinize ve “sevginize” zaman ayırın! Aile sizin hayatınıza sürekli müdahale etmesine izin vermeyin!

3 Aralık 2015 Boğa Burcu

Aslında iyi başlaması gereken bir güne kötü başlasanız da ilerleyen saatlerde düzeleceksiniz. İş hayatınızda mutlu olacağınız gelişmeler yaşanacak. İnsanlarla karşılıklı etkileşimlerinize dikkat edin! Sizi çekemeyenler olabilir. Aşk yaşantınız sıkıntılı bir zamandan geçtikten sonra huzur bulacak. Yalnız durum birazda sizin anlayışınıza bağlı.

3 Aralık 2015 İkizler Burcu

Aile içi yaşanan problemlerinizi sürekli çevreye anlatmanız hem sizi hem de onları olumsuz şekilde etkiliyor. Gerçekleşen ve gerçekleşmesini istediğiniz olayları kendinize ve sadece ailenize anlatmanız sizin için daha iyi olacak. Çünkü kuyunuzu kazmaya çalışanlar var! Aşk hayatınızda ise sınırları zorlamak ilişkimize zarar verecektir. Anlayışlı davranmanız sizin için faydalıdır. Çalkantılı dönemlerden sonra rahatlık sizi bekliyor.

3 Aralık 2015 Yengeç Burcu

Perşembe gününüz çok harika geçecek. Bugünden vereceğiniz önemli kararlar sizi başarıya ilerletecek. Aileye üyelerinize destek olun. Sosyal hayattan zevk almaya bakın. Çünkü sosyal hayat sizin tek uğraşınız olacak ve iş hayatında motive olamanıza yarar sağlayacaktır. Partnerinizle daima diyalog içinde olun, dinleyin. Çünkü söyledikleri şey sizi ve ailenizi de etkileyebilir.

3 Aralık 2015 Aslan Burcu

Hayata bir adım geriden başlamanız sizi yıpratmasın! Bugün sizin gününüz olabilir neşeli haber alacaksınız ilişki durumunuz daki karma Çalıklar çözüme kavuşacak. Bu da ikili diyaloglardan geçiyor. Ailenize ve çevrenize danışın nasıl davranacağınızı ve nasıl konuşacağımızı önceden analiz edin bu sizi rahatlatacaktır.

3 Aralık 2015 BAŞAK Burcu

 

Yaşamınıza dair bitiş ve başlangıçlarla ilgili kararlar almanıza rağmen uygulamakta zorlanabilirsiniz.Eve ve aileye dair girişimler ön plana çıkabilir fakat beklentilerinizin karşılanmaması hayal kırıklığına yol açabilir.Eşiniz,ortağınız ya da işbirliği içinde olduğunuz kişilerle aranızda kısa süreli fikir ayrılıkları ve kararsızlıklar yaşanabilir.

 

3 Aralık 2015 TERAZİ Burcu

 

Bugün iletişim trafiğinizde karmaşa yaşanabilir.Yanlış anlaşılmalar ve hatalı bilgiler çalışma ortamınızda gerilime neden olabilir.Sonradan pişman olacağınız kararlar almanız veya aldığınız kararlardan vzgeçmeniz mümkün.Girişimlerinizin sonuçsuz kalması çatışmaya yol açsa da hemen harekete geçmemelisiniz zira kısa sürede işler tekrar yoluna girebilir.

 

3 Aralık 2015 AKREP Burcu

 

Ekonomik konularla ilgili kararlar almadan önce iyi araştırma yapmanızda ve ani girişimlerden kaçınmakta fayda var.Finansal sorumluluklar ve risk aldığınız yatırımlardayaşanan belirsizlikler sorunlara neden olabilir.sevdikleriniz ve aşk ilişkileri için mücadele edebilirsiniz.Yapacağınız harcamalarda dikkatli olmalısınız.

 

3 Aralık 2015 YAY Burcu

 

Burcunuzda hareket etmeye başlayan Ayın enerjisiyle girişimlerde bulunmak ve yaşamınıza dair uzunsoluklu kararlar almak isteyebilirsiniz.Fakat işlerin planladığınız gibi ilerlememesi vazgeçişlere neden olabilir.Aile ve eve dair konularda yaşanan belirsizlik hayal kırıklığına ve çatışmalara yol açabilir.Hemen duygusal tepkiler vermemeli biraz sabretmelisiniz.

 

3 Aralık 2015 OĞLAK Burcu

 

Bugün aldığınız haberler kafanızın karışmasına ve kararsızlık yaşamanıza yol açabilir. Sonradan pişman olacağınız sözler sarf etmeden önce iyice düşünmelisiniz. Olayların gelişimi sizin kontrolünüzde olmayabilir, gizli ve kadersel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Dedikodular ve düşmanlıklar girişimlerinizi ertelemenize ya da hayal kırıklıklarına neden olabilir.

 

3 Aralık 2015 KOVA Burcu

 

Gün içinde hedef ve idealleriniz doğrultusunda girişimlerde bulunmak isteyebilir, arkadaşlarınızla uyumlu ilişkileriçinde olabilirsiniz.Fakat ekonomik konularla ilgili belirsizlikler verdiğiniz mücadelenin sonuca ulaşmasını engelleyebilir.Hayal kırıklıkları ve kararsızlıklar yaşamanıza rağmen hemen harekete geçmemelisiniz.

 

3 Aralık 2015 BALIK Burcu

 

İş ve sosyal hayatınızda yaşanan hareketlilik sonuca ulaşmayabilir.Üstlendiğiniz sorumlulukları yerine getirmek için attığınız adımlar kararsızlığınızdan dolayı ertelenebilir.Yaşamınızı ilgilendiren konulardaveilişkilerde girişimlerde bulunmak isteyebilirsiniz fakat hayatınızda ki otoriteler ve işlerinizin yoğunluğu sizi engelleyebilir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir