Astroloji

04 Aralık 2015 Burç Yorumları

Yazar  | 

Günlük burç yorumları ile hayatınızda emin adımlar atın. Burcunuzun size söyleyecekleri var. İşte 04 Aralık 2015 burç yorumları

4 Aralık Koç Burcu 

Mükemmliyetçi olmayın. Sizin de kötü yaptığınız şeyler var. Bu durum kibirli ve kendini beğenmiş biri olarak görünmenize sebep oluyor.
4 Aralık Boğa Burcu 

Aşk hayatınızla ilgili ani kararlar vermeyin. Şu an sağlıklı düşünebildiğiniz biz zaman dilimi değil.  Olayları biraz akışına bırakmakta fayda var. Bu durum size ne yapmanız gerektiğini daha iyi gösterebilir.
4 Aralık İkizler Burcu 

Bugün sevmediğiniz ve uzun süredir içinizde tuttuğunuz şeylere tepki gösterebilirsiniz. Kendinizi en doğru şekilde ifade etmek için çaba sarf edeceksiniz. Her şeyin sizin istediğiniz  gibi olmasını isteyebilirsiniz.
4 Aralık Yengeç Burcu 

Düşündükleriniz uygulamak için yoğun bir gün yaşayabilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ve zaman bulamadığınız için gerçekleştiremediğiniz bir çok işi hal edebilirsiniz.
4 Aralık Aslan Burcu 

Yaptığınız hatayı düzeltmek için harekete geçebilir ve kırdığınız kişilerin gönlünü almaya çalışabilirsiniz. Yaptıklarınızdan ders çıkarın. Hata yapmamak için dikkatli olmalısınız.
4 Aralık Başak Burcu 

İşlerinizle ilgili konuları kimseyle paylaşmayın. Bu durum işlerinizi gerçekleştirmenizde engellerle karşılaşmanıza neden olabilir. İşleriniz sonuçlanmadığı sürece, kimseye hiçbir konudan söz etmeyin.
4 Aralık Terazi Burcu 

Bazı gerçekleri artık kabul etmelisiniz. Yaşanan olayları kendi çıkarlarınız doğrultusunda değerlendirmeyin. Olayları tarafsız bir şekilde değerlendirmeli ve tutum ve davranışlarınızı ona göre belirlemelisiniz.
4 Aralık Akrep Burcu 

Her zaman kendinizi ön plana çıkartmakla hata yapıyorsunuz. Bu durum kalkamayacağınız sorumlukları üstünüze almanıza neden oluyor. Bazı işlerin,isteğiniz dışında size verilmesini bekleyin.
4 Aralık Yay Burcu

Her konuda öncülük yapmaktan vaaz geçin. Sahip olduğunuz potansiyeli başkalarına karşı kötü kullanmayın. Farklılığınızı ortaya koymak için ukala tavırlarınızdan uzak durun. Mütevazı olun.
4 Aralık Oğlak Burcu 

Bir süreliğine her şeyi bir kenara itip dinlenmeye çalışın. Yaptığınız şeyleri gözden geçirin. Bundan sonra ne yapmanız gerektiğini uzun uzun düşünüp ona göre karar verin. Yeni fırsatlar önünüze çıkabilir.
4 Aralık Kova Burcu 

Hep kendinizi düşünmekle çevrenize yanlış bir izlenim veriyorsunuz. Başkalarının haklarına saygı göstermeniz, sizinde başarılı olmanızı sağlayabilir. Tahmül ve hoşgörüyle hareket etmelisiniz.
4 Aralık Balık Burcu

Çevrenizin sorunları sizi etkileyebilir. Kendinizi başkalarının sorunları içinde bulabilirsiniz. Çevrenize duyarlı olmanız, kendi gücünüzü kullanmanıza neden olabilir. Duyarlılığınız artıyor.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir