Astroloji

07-13 Eylül Burç Yorumları

Yazar  | 

KOÇ

Önümüzdeki hafta sonu meydana gelecek Güneş tutulması ve yeni ay nedeniyle, bu haftadan itibaren bu ay içerisinde sağlığınıza ya da sağlıklı başlıklı konulara daha fazla zaman ayırmanız gerekebilir. Sağlığınızla daha fazla ciddiye alabilir, gerekli kontrolleri yaptırabilir, spora veya diyete başlayabilirsiniz. Önümüzdeki on beş gün içerisinde, iş hayatınızda yenilikler meydana gelebilir. İş de kullanılacak yeni teknikler veya yöntemler, yeni bir iş, değişen iş arkadaşları, ek işler v.b. . Aşk hayatınızı veya sevgi temalı ilişkilerinizi ilgilendiren bazı eski sorunlar geride kalmaya başlıyor.

BOĞA

Bu haftadan itibaren, ilişkileriniz tekrar rayına oturmaya başlıyor. Sevme ve sevilme duygusu daha yoğun şekilde hissedilebilir. Bu haftadan itibaren on beş gün boyunca, aşk hayatınızda yenilenme ve canlanma enerjileri hakim olabilir. Yeni aşklar, çocuklarınızı ilgilendiren olumlu gelişmeler veya yaratıcılık gerektiren işlerde ortaya konulabilecek yaratıcı performans haftanın artılarından olabilir. Risk almak isteyebilirsiniz, ama çok dikkatli olmanız gerekiyor.

İKİZLER

Bu hafta sonu meydana gelecek Güneş tutulması, bu haftadan itibaren bir aylık süreç içerisinde evinizi, ailenizi veya yaşadığınız yeri ilgilendiren konularda değişiklikleri ve yeni gelişmeleri gündeme getirebilir. Ev de değişiklikler yapabilir veya evinizi değiştirebilirsiniz. Bu durumu istemeyen aile üyeleri söz konusu olmasa bile siz değişimde kararlı olabilirsiniz. Evdeki eşyaları satmak ya da yeni eşyalar almak, tadilat, tamirat veya dekorasyon türünde işlerle uğraşmanız gerekebilir veya aileye yeni bir üye katılabilir. Aynı zamanda ilişkilerde tutku faktörü devreye giriyor(olumlu veya olumsuz anlamda !). Platonik aşklar gerçeğe dönüşebilir. Sosyal anlamda ise, yeni kişilerle tanışabileceğiniz ve yeni çevrelere girebileceğiniz günlerdesiniz. Fazla açık sözlü olmanız ve daha fazla içinizde tutamayarak gerçekleri açıkça dile getirmeniz bazı kişilere ağır gelebilir.

YENGEÇ

Medya, satış, pazarlama, bilişim, eğitim, ticaret, seyahatler ve ulaştırma başlıklarında hareketli on beş günlük sürece giriyorsunuz Sevgili Yengeçler. Bu haftadan itibaren maddi açıdan rahatlayabilirsiniz veya elinize daha fazla para geçebilir. Otorite konumunda veya yaşlı kişilerle ilişkilerinizde gerilimler söz konusu olabilir veya bu kişilerin başlarına beklenmedik olaylar gelebilir. Yakın çevre ilişkilerinizde(kuzen, kardeş, teyze, amca, komşu, akrabalar v.b) gergin ortamlar yaşanabilir, ilişkiler esnasında dikkatli hareket etmenizde fayda var.

ASLAN

Bu haftadan itibaren dış görünüşünüzde yapacağınız değişiklikler gerekli kişilerin dikkatini çekmenizi sağlayabilir. Maddi konularda yeni başlangıçlar ya da ek gelirler söz konusu olabileceği gibi, unutulmuş bir ödeme veya maddi başlıklı bir problem de gündeme gelebilir. Hafta sonu meydana gelecek Güneş tutulması, maddi anlamda planlı hareket etmeniz ve bütçe yapmanız gerektiğini hatırlamanıza neden olabilir. Belli konularda danışacak veya asistanlık hizmeti alacak kişilere ulaşabileceğiniz iki haftalık süreçtesiniz.

BAŞAK

Sevgili Başaklar, Güneş tutulması bu haftadan itibaren, yaşam tarzınızda, kendinizde ve hayatınızın belli bölümünde gözle görünür değişiklikleri gündeme taşıyabilir. Önünüzde yeni bir hayat başlıyor. Ancak, bu esnada oluşturmak için çok çaba harcadığınız ‘’eski sizi’’ bir kenara bırakmamaya özen göstermelisiniz. Bu süreçte sağlığınıza da dikkat etmeniz veya sağlığınızı ilgilendiren başlangıçlar yapmanız gerekebilir.

TERAZİ

Bu haftadan itibaren, sosyal ilişkilerinizdeki sorunlar azalıyor ve ilişkiler tekrar rayına oturmaya başlıyor. Önümüzdeki iki hafta içerisinde, uzun zamandır dikkatinizi çeken bir iş birliği, kişi, grup ya da konu ön plana çıkabilir. Gizli ilişkiler veya iş birlikleri içerisine girebileceğiniz veya bazı işleri arka planda yürütme çabasında olabileceğiniz günlerdesiniz. Saklanması gereken sırlar olabilir veya açığa çıkan sırlar nedeniyle zor durumlar oluşabilir. Düşük de olsa, beklenmedik olayların ortasında kalma ihtimali de var.

AKREP

Toplum içerisindeki duruşunuzu veya imajınızı olumsuz etkileyen olaylar geride kalıyor. Yeni gruplara katılabileceğiniz, çevrenizi yenileyebileceğiniz, katıldığınız topluluklarda size fikir danışan çokça kişiyle karşılaşabileceğiniz on beş günlük süreçtesiniz. Mevcut arkadaşlarınız ise, bazı konulardaki gerçek düşüncelerinizi öğrenmek ve kafa karışıklıklarını ortadan kaldırmak isteyebilirler.

YAY

Haftaya oldukça yoğun başlayabilirsiniz Sevgili Yaylar. Hazırlanması gereken çokça dosya, evrak, sunum, rapor, özgeçmiş, tez veya düzenlenmesi gereken faturalar ya da finansal evraklar söz konusu olabilir. Yorgun hissedebileceğiniz, yıpratıcı bir süreçtesiniz. Bu esnada detayları atlamanız problemlere neden olabilir. Dikkatli olmanız gerekecek. İş hayatınızı veya kariyerinizi ilgilendiren başlıklarda çok sayıda seçeneğiniz var. Dolayısıyla, kafanız karışabilir ve kararsız kalabilirsiniz.

OĞLAK

Bu haftadan itibaren bir ay boyunca, nafaka, miras, kazanç paylaşımı, borçların ödenmesi, alacakların tahsili v.b türünde çok sayıda kişiyi aynı an da ilgilendiren maddi konularla uğraşılması gerekebilir. Bazı kişilerin egoist tavırları sizi yorabilir. Önümüzdeki on beş gün, yeni eğitim fırsatları, seyahatler, yurtdışı başlıklı işler, yabancılarla ilgili konular, farklı kültürler veya farklı kültürlerden gelen kişilerle diyaloglar ön plana çıkıyor. İş gezileri söz konusu olabilir, yolculuklar artabilir.

KOVA

Eşinizin, ortağınızın veya iş birliği içerisinde olduğunuz kişilerin hayatlarında olumlu değişiklikler meydana gelebilir ve siz de, bu değişikliklerden pozitif etkilenebilirsiniz. Burs, sponsorluk, kredi, miras, nafaka, borç alışverişleri, prim, vergi, sigorta, komisyon v.b başlıklı konularda anlaşmazlıklara ya da yorgunluklara açık on beş günlük süreçtesiniz. Bencil kişilerle ilişkilerinizi sonlandırmak isteyebilirsiniz.

BALIK

Kendinizi daha iyi tanımaya ve anlamaya başlıyorsunuz Sevgili Balıklar. İkili ilişkileriniz, iş birlikleriniz veya ortaklıklarınız açısından yeniliklere, değişikliklere veya gerilimlere açık on beş günlük süreçtesiniz. İş yaşamınız veya aşk hayatınızla ilgili yeni kararlar alabilirsiniz. Bazı ilişkileriniz veya iş birlikleriniz sonlanabilir ya da yepyeni ilişki ve iş birlikleri gündeme gelebilir. Bağlayıcı sözler, evlilikler, ortaklıklar, ev değişiklikleri ve iş birlikleri söz konusu. Eski tanıdıklar, ortaklar veya sevgililer tekrar gündeme gelebilir. Bu sefer bu kişilerle ilgili daha olumlu düşüncelere sahip olabilirsiniz ya da değerlerinin farkına varabilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir