Astroloji

1 Aralık 2015 Burç Yorumları

Yazar  | 

Bugün burcunuz size neler söyleyecek? 1 aralık burç yorumları ile sizde burcunuza kulak verin

1 Aralık 2015 Koç Burcu

İlişkileriniz de sürekli sizin sözünüzün geçmesi karşı tarafı sıkabilir! Başkalarının fikirlerine de önem verin. Bu sayede daha objektij bir kişi halini alabilirsiniz. Aşk hayatınızda gelgitli dönemler yaşayabilirsiniz. Bugünün sizin gününüz olduğunu hatırlayın. Sosyal hayattan beklentileriniz üst sınırı ulaşsa da kendinize ve çevrenize zaman ayırın. İş konusunda başarıyı hedefleyen kişiliğiniz sizi doğruya götürecektir.

1 Aralık 2015 Boğa Burcu

Aşk yaşantınızdaki olumlu yanlarınızı arkadaş çevrenize de yansıtmalısınız. Yoksa kötü biri olarak algılanabilirsiniz. Ufak pembe yalanlar bazen çok büyük bir mevzu halini alabiliyor. İş hayatınızdaki inişli çıkışlı grafiğiniz sizi olumsuz etkilese de çabalamaya devam.

1 Aralık 2015 İkizler Burcu

Hayatta her şey olabilir. Her şey bizler için. Bu yüzden karamsar olmayı bırakmalısınız. Her yaşadığınız size bir tecrübe kazandırır.  Aşk hayatınızda anlayışlı olmaya çalışın aklınızdaki soru işaretlerini giderin ve karşıdaki insana güvenin. O da beni üzecek diye düşünürseniz yalnız kalacaksınız. İş hayatınızdaki önemsemediğiniz sorunları göz ardı etmeyin..

1 Aralık 2015 Yengeç Burcu

Bu gün sizin en şanslı gününüz olabilir! Utangaçlıktan ve çekingenlikten kurtulun. Çünkü sizi bekleyenler bu tavrınızdan dolayı size mesafeli duruyor. Hayatınızı başkalarının karışmasına müsaade etmeyin. Yapmak istediklerinizi de ertelemeyin. Yarın çok geç kalmış olabilirsiniz. İş hayatınız sizi farklı alanlara yönlendirse de sosyal hayattan kopmayı denemeyin çünkü o sizi rahatlatan tek etken.

1 Aralık 2015 Aslan Burcu

Olayların iç yüzünü merak ederken,çevre bağlantılarınızı sistemli bir şekilde yürütebiliyorsunuz.  Yakın dostlarınızın sizden bekledikleri desteği onlardan esirgememeli ve aranızdaki bağları kuvvetlendirmelisiniz. Yaşamda, taleplerinizin fazla olduğu bir gündesiniz. Sakin ve ılımlı olursanız kazanacaksınız.

 

1 Aralık 2015  Başak Burcu

Yeni şeyler yapmak ve arkadaşlar ile maceralar yaşamak sizi motive decek. Yaşamın her köşesinde sizi bekleyen sürprizlere hazırlıklı olmalısınız.Sağlam ve mantıklı düşüncelere ihtiyacınız olmasına rağmen,duygusal davranışlarınız sebebiyle bazı konularda takıntılı hareket ediyorsunuz.

 

1 Aralık 2015  Terazi Burcu

Dış yapınızdan neşeli gibi görünmenize karşın, içinizde yaşadığınız büyük sıkıntılar var. Bu yönünüzü bilmeyenler için, tam bir bilmece niteliğindesiniz. Bugün sevdikleriniz için çokça yardıma koştuğunuz bir gün olacak. Ancak dikkatli olmalı ve vücudunuzu güçlendirmelisiniz. Fazla hareketli olmaktan yorgun düşüyorsunuz. Hasta olabilirsiniz.

1 Aralık 2015  Akrep Burcu 

Güneş kombinasyon burcunuz Oğlak’ta ilerlerken,idealleriniz konusunda duygusal davranmaktan çok akılcı olmayı yeğlemelisiniz.Bugün aile içi aktiviteler için uygun bir gün olmasına rağmen,arkadaşlarınız konusunda fazla iyimser davranabilirsiniz.Canınızın sıkılmasına neden olacak olaylardan uzak kalmaya çalışın.

 

1 Aralık 2015  Yay Burcu 

Kardeşler arası bağlarınızı daha da güçlendirme çabası içinde olacağınız bir gün.İçsel çatışmalarınızın size zarar vermesini istemiyorsanız,duygusallığınızı denetim altına almalısınız.Uzun süredir beklediğiniz performansı sağlamak için uygun zeminleri hazırlamak zorundasınız.Amaçlarınıza uygun hareket etmelisiniz.

 

1 Aralık 2015  Oğlak Burcu

Bugün, ele aldığınız konuların en küçük detayları bile gözünüzden kaçmayacaktır.Dikkatli yönlerinizi işiniz ve özel ilişkilerinize yansıtacaksınız.Partnerinizin duygusal yaklaşımları kafanızın karışmasına neden olacaktır.Aranızda sorun haline gelen güven konularını tekrar konuşmalısınız.Karşılıklı anlayışa dayayan bir platform oluşturmalısınız.

 

1 Aralık 2015  Kova Burcu

Yeni atılımlarınız için uygun bir dönem. Venüs’ten olumlu destek alıyorsunuz. İsteklerinizi gerçekleştirme çabası içinde, bir çok kombinasyon çalışmalar içinde olacaksınız. Bugün, arkadaş çevrenizde size ilgisi olan bir kişi dikkatinizi çekebilir. Dostlukların aşka dönüşmemesi, sizin tavırlarınız karşısında şekil alacaktır.

 

1 Aralık 2015 Balık Burcu

Maddi konularla ilgili bazı gizlilik söz konusu olabilir.Bugün Güneş’ten aldığınız etki sizi bağımlı olduğunuz konularda daha yaratıcı yapıyor.Her şeyi detaylarıyla düşünüyor ve görüştüğünüz kişilerin tepkisini çok iyi takip ediyorsunuz.Yeni oluşumlar için her şey mükemmel gelişiyor.İstediğiniz başarıya çeyrek kaldı.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir