Astroloji

10 Haziran Günlük Burç Yorumları

Yazar  | 

Koç Burcu Günlük Burç Yorumları / 10 Haziran 2015 Çarşamba

İş yaşamınızda yeni plan ve projeler uygulayabileceğiniz bir gün. Bu planları geliştirmek, tanıtmak için bazı kişilerden yardım ve destek alabilirsiniz. Aşk hayatınızda ise yeni macera arayışları içerisine girebilir, yeni heyecanlar duymak isteyebilirsiniz.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları / 10 Haziran 2015 Çarşamba

Bugün zihinsel enerjiniz fazlasıyla yüksek. Dikkat gerektiren önemli işlerinizi ön plana alarak ilgilenebilirsiniz. Yapmayı düşündüğünüz girişimler için kararlar ve planlamalar için mükemmel bir gündesiniz. Düşünceleriniz netleşecek nerede ne söyleyeceğinizi belirleyerek bunların getirdiği avantajları akıllıca değerlendireceksiniz. Maddi konularda istikrarlı yükseliş içinde iken, Hiç ummadığınız bir yatırım fırsatı ile karşılaşabilirsiniz. Elinizi çabuk tutup gelen fırsatı iyi değerlendirmelisiniz. Özel yaşamınızda ise eşinizden gelecek sürpriz masum bir itiraf sizi bir hayli mutlu edecektir. Tereddütlerinizden uzaklaşarak rahatlamanın yanı sıra sizin için yaptığı davranıştan çok memnun olacaksınız.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumları / 10 Haziran 2015 Çarşamba

Finansal konularda şans sizlerden yana bugün. Beklediğiniz ya da beklemediğiniz maddi gelişmeler yaşanabilir ve yaptığınız işlerden tatmin edici sonuçlar elde ederek kendinize yeni iş imkanları yaratabileceğiniz fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Bugün iletişime ve düşüncelerinizi özgür bırakmaya dikkat edin. Sizden yaşça büyük otorite konumunda ki insanların dikkatini çekecek belki de hayalini kurduğunuz pozisyona ulaşabilme imkanını yakalayacaksınız. Özel hayatınızda ise birlikte olduğunuz insanın bir yalanını yakalayabilir ve ona olan güveninizi kaybedebilirsiniz. Eğer siz yeni bir ilişki içinde iseniz dikkatli davranmayı seçmelisiniz. Uzun süredir devam eden bir ilişkiniz varsa neden böyle bir şey yaptığını sormalı ve alacağınız cevap doğrultusunda net kararınızı vermelisiniz.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumları / 10 Haziran 2015 Çarşamba

Gökyüzü bugün sizleri tüm güzellikleri ile kuşatıyor . Yeni girişimler yapmayı planlıyorsanız bugün biçilmiş kaftandır. Özellikle sanatın her hangi bir dalı ile ilgileniyorsanız büyük projeler içinde yer alabileceğiniz fırsatlar karşınıza çıkacaktır. Bugün ailenizle ilgili konuları gündeminize alabilir ve sıkıntı ettiğiniz bir çok şeyi aşacağınız olumlu ortamlar yaratabilirsiniz. Evli Yengeç’ler eşinizden gelecek hoş bir sürpriz ona olan yaklaşımınızı çok daha içten bir hale getirebilir. Bekar Yengeç’ler bugün karşı cinsin aşk itirafı ile karışık fakat keyifli bir ruh hali içine girebilirsiniz.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumları / 10 Haziran 2015 Çarşamba

Gökyüzü bugün yaşanabilecek tartışmalara karşı uyarıyor sizleri. Özellikle yakın çevrenizde bulunan insanlardan gelebilecek tepkisel davranışlar kırıcı sözler sinirlerinizi biraz oynatabilir. Bu durum merkezi sinir sisteminize hastalıkları tetikleyecektir bunun bilinci ile hareket etmelisiniz. İş hayatınızda ise son derece verimli bir gündesiniz. Düşünceleriniz kabul görür ve iş hayatınızda ki saygınlığınız hızla yükselir. Özel yaşamınızda ise eş yada sevgiliniz başkalarının etkisi altında kalarak size öfkeli davranışlar sergileyebilir. Bu kısa süreli etkilenmenin ilişkinizde huzursuzluk çıkarmasına izin vermemek elinizde. Onunla konuşun ve gerçeği fark etmesini sağlayın..

Başak Burcu Günlük Burç Yorumları / 10 Haziran 2015 Çarşamba

Bugün ruhunuzda ki enerji auranıza öylesine güçlü bir şekilde yansır ki insanlar üzerinde hayranlık uyandırmamanız mümkün değildir. Bu durumu iş hayatınızda avantaja çevirmek tamamen sizin elinizde duruşunuz sözlerinizle birleştiğinde isteyip te başaramayacağınız hiçbir iş yok bugün. Yeni başlangıçlar için şans sizden yana. Özel yaşamınızda ise akrabalarınızla ilgili şaşıracağınız haberler alabilir bildiğiniz bir olayın size anlatılandan çok daha farklı olduğunu öğrenebilirsiniz. Bekar Başak’lar ise aşkın rüzgarı size doğru eserken daha ne kadar karşı koyacaksınız…

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumları / 10 Haziran 2015 Çarşamba

Gökyüzü bugün duygularınızla hareket etmeniz için sizleri desteklemekte. Ailenizle sevdiklerinizle iletişime önem verin ve sezgilerinizin sizi yönlendirdiği şekilde hareket edin. Özel yaşamınızda ise hızlı gelişmelere hazır olun. Bitirmekte zorlandığınız bir ilişki içindeyseniz gökyüzü tüm gücü ile desteklerken bitirmeli yeni başlangıçlara doğru yol almalısınız. Bu süre içinde kendinize zaman ayırın ruhunuzu dinlendirin ve yüreğinizi özgürleştirin. Bekar Teraziler eski bir arkadaşlık aşka dönüşebilir. Korkmadan aşkın rüzgarına kapılabilirsiniz. Kalp kırıklıklarınızı unutturacak ruh eşi her an kalbinizin kapısından içeri girebilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumları / 10 Haziran 2015 Çarşamba

Gökyüzü duygusal konularda huzursuz bir ruh hali içinde olabileceğinize işaret etmekte. Siz ayrılık aşamasında iseniz ve mecburiyetlerden dolayı aynı evde bulunmak zorunda kalıyorsanız iki kere dikkatli olmalı kendinizi zarara uğratacak davranışlar içinde olmamaya özen göstermelisiniz. Aksi halde ciddi anlamda zor olaylarla karşılaşabilir ve tek başınıza mücadele edebilmek için yeterli gücü kendinizde bulamayabilirsiniz. Yaşamınız da öncelik sıralamanızın değiştiği bir gündesiniz yaşanmışlıklarının olgunluğunun nimetleridir bunlar. Kişisel gelişiminize fazlasıyla önem verecek ve iç dünyanızda keşfedilmeyi bekleyen özelliklerinizi dış dünyaya yansıtacaksınız.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumları / 10 Haziran 2015 Çarşamba

Tıkanıp kaldığınız konularda çözümler üreteceğiniz ve bitkin ruh halinizden çıkarak enerjinizle herkesin üzerinde olumlu etkiler bırakacağınız bir gündesiniz. İş ve özel yaşamınızda sürpriz gelişmeler yaşayabilir yeni başlangıçlara dostlarınızın aracılığı adım atabilirsiniz. Bu dönemde kişisel olarak kendinizi geliştirmeli ve bu süreci çok iyi değerlendirmelisiniz. Mesleki anlamda kendinizi ne kadar çok geliştirirseniz mükafatınız da o denli büyük olacaktır. Özel yaşamınızda ise fırtınadan önceki sessizliğin hükmünü sürdüğü günlerdesiniz. Siz bir ayrılık yaşıyorsanız ve belirsizlik sizi yorduysa bu sessizlikte kendinizle ve duygularınızla yüzleşin. İlerleyen günlerde aşk hayatınız bir hayli önem kazanacak….

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumları / 10 Haziran 2015 Çarşamba

Gökyüzü bugün, Sizi haklıyken haksız duruma düşürme çabası içinde olabilecek kişilere karşı dikkatli olmaya davet ediyor. Bugün hür iradenizi sonuna kadar kullanın ve kimsenin size böyle bir duyguyu ve haksızlığı yaşatmasına izin vermeyin. İşinizle ilgili konularda da sakin davranmalı, ilk sözü söyleyen kişi siz olmayın. Beklemede kalın ve son sözü söyleyecek kişi siz olacaksınız, lakin o gün bugün değil, sabır! Özel yaşamınızda ise, Bekar Oğlak’lar çevrenizi saran aşk enerjisini görmezden gelmemeli, karşınıza çıkan fırsatları fark etmeli ve değerlendirmelisiniz.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumları / 10 Haziran 2015 Çarşamba

Bugün olayları kendi bakış açınıza göre değerlendirip yanlış aksettirmemeniz konusunda uyarıyor sizleri. Bir anlık öfkenize yenilerek yaşadıklarınızı abartarak ifade etmemelisiniz. Daha sonra anlattıklarınız doğrultusunda başkalarının da işin içine katılıp tepkilerini şiddetli bir şekilde ortaya koymasından şikayetçi olmanız pek fayda etmeyecektir. Özel yaşamınızda ise ruhunuzda dışarıya yansıyan müthiş enerjiniz karşı cinsi size yakınlaştırıyor. Yeni tanıştığınız bir insanla enerjiniz öylesine uyuşabilir ki her an her şey olabilir yaşamınızda.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumları / 10 Haziran 2015 Çarşamba

Gökyüzü bugün yüreğinizde esen sessiz rüzgarların sizi sevdiklerinizle ilgili konularda daha hassas ve düşünceli tavırlar içine sokmasına neden oluyor. Onların sorunları istekleri konusunda yaklaşımınız her zaman ki gibi sevgi doludur. Fakat zaman zaman onlardan bunun duygusal karşılığını görememeniz sizleri üzebilir. Bu konularda dengeleri koruyabilmek için biraz da ’’BEN’’ ‘’Benim’’ İsteklerim düşüncelerim diyerek herkese gerekli mesajı vermelisiniz. Özel yaşamınızda ise yorgunluğunuzu atabileceğiniz keyifli aktivitelere katılabilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir