Astroloji

16 Mayıs Günlük Burç Yorumları

Yazar  | 

Koç Burcu

Bugün iş ve para konuları gündeminizin üst sıralarında yer alacak. Ani gelişmeler yaşanabilir. Ortak paralarla ilgili engeller ve gerginlikler çıkabilir. Krizleri aşmak için epey çaba harcamanız gerekebilir. Bankalarla görüşmeler yapabilirsiniz. Borç ve alacak durumlarınızı iyi analiz etmelisiniz. Alacağınız kararlar geleceğinizi etkileyebilir.Bazı iş, ilişki, plan veya programlarınızı gözden geçirip yeniden planlamanızda fayda var. Değişim halen sizin inisiyatifinizdeyken(değişime zorlanmadan önce anlamında), gerekenleri yapmanızda fayda var.

Boğa Burcu

Karşıtlıklar ve mücadele teması oldukça belirgin olacak. Duygu ve düşüncelerinizi dile getirdiğinizde sert karşılıklar alabilirsiniz. Ayrıca bazı sırlar aniden ortaya dökülebilir. Bu yüzden yakın ilişkilerinizle yapacağınız konuşmalarda etrafınızın kalabalık olmamasına dikkat etmelisiniz. Rakiplerinizi göz ardı etmeyin.İstediğiniz plan ve projelerin ilerlemesi veya hayatınızın aşkını bulmanız için gerekli koşullar mevcut. Eğer ilerleme görmüyorsanız yeterince zorlamadığınız içindir.

İkizler Burcu

Bugün iş konularında sabırlı olmanız gerekiyor. İş programınızda gecikmeler ve aksaklıklar meydana gelebilir. Tabi sağlıkla ilgili randevularınızda da aynı gecikmeler söz konusu olabilir. Zor projelerde yeni gelişmeler ve talepler gündeme gelebilir. İşlerinizi zamanında yetiştirmekte zorlanabilirsiniz. Moralinizi bozmayın.Bazı gelişmeler söz konusu olabilir veya eksik parçalar toparlanıyor. Tam olarak neler olduğunu anladıktan sonra olayları veya planları ortaya çıkan yeni gelişmelere göre değerlendirebilirsiniz.

Yengeç Burcu

Bugün riskli konulardan uzak durmanızda fayda var. Özellikle borsa gibi yatırım alanlarında sizin için olumsuz durumlar gerçekleşebilir. Kişisel olarak size keyif verecek hobilere ve çocuklara zaman ayırmak için daha uygun bir gündesiniz. Ayrıca yüz yüze görüşmelerde olumlu bir etki bırakmanız çok kolay olacak.Belli konulara yaklaşımlarınızın daha poitik olmasında fayda var. Bazı fikir veya planlarının hoşunuza gideceğini uman kişilerin fikirlerini saçma bulabilirsiniz.

Aslan Burcu

Bugün mülkler ve ailevi konularda önemli gelişmeler yaşanabilir. Özellikle ailenizde eskiden beri bulunan bazı mülklerle ilgili yeni bilgiler ortaya çıkabilir. Oldukça şaşırabilirsiniz. Bu yeni durumlar sizi duygusal açıdan pek memnun etmeyebilir. Ancak bu noktada kendinize zaman tanımalısınız. Olayları büyütmemeye çalışın.Bazı konuları zorlamak veya gerilimin parçası olmak yerine her şeyi akışına bırakmanın faydasını görebileceğiniz bir gün.

Başak Burcu

Bugün yakın çevrenizde ani değişiklikler meydana gelebilir. Bu değişiklikler sizi duygusal açıdan etkileyebilir. Çalışma arkadaşlarınız veya komşularınız arasında desteğinize ihtiyaç duyanlar olabilir. Paylaşımlarınız artacak. Eğitim ve ticari konularda sizi yoracak çalışmalar gözüküyor. Her yere yetişmekte zorlanabilirsiniz.Bazı konular umduğunuz şekilde ilerlemeyebilir veya bazı tekliflerin düşündüğünüzden farklı içerikte olduğunu gözlemleyebilirsiniz. Yeni şeklin de keyfini çıkartmanın bir yolunu bulabilirsiniz, üzülmeyin.

Terazi Burcu

Bugün iş ve para konuları gündeminizi meşgul edecek. Pek arzu etmeseniz de harcamalarınızda artış olabilir. İş programınız bir hayli yoğun olabilir. Kazançlarınızı arttıracak projelerinizle ilgili engellerle karşılaşabilirsiniz. Bu konularla ilgili daha önce size söylenmemiş bilgiler ortaya çıkabilir. Duygusal tepkiler vermemeye çalışın.Çevrenizi, ilgi alanlarınızı, ufkunuzu, sınırlarınızı genişletme veya genel anlamda büyüme genişleme zamanı. Dolayısıyla, karşı karşıya olduğunuz durumlardan ilgi çekenlerini dikkate almaya başlamanızda fayda var.

Akrep Burcu

Bugün beraberlik ve dönüşüm konuları gündeminizi meşgul edebilir. Özellikle ilişkinizde gizlenen veya üstü örtülen durumlar varsa bunlardan haberdar olabilirsiniz. Şüphesiz bu yeni gelişmeler bazı değişimleri de beraberinde getirebilir. Ayrıca sağlık konularında zorlansanız bile aldığınız kararları uygulamaya devam etmelisiniz.Bazı konularda meydana gelen gelişmeler zaman alıcı olabilir veya bazı konuların tümüyle yeniden değerlendirilmesi gerekebilir. Stresli durumlarla başa çıkabilmek için sevdiğiniz kişilerle vakit geçirmenizde fayda var.

Yay Burcu

Bugün gizli-saklı meseleler ve renk vermeyen düşmanlar konusunda sürprizlerle karşılaşabilirsiniz. Dikkatli olun. Gün içinde siz de dahil olmak üzere pek çok kişinin sırrı ifşa olabilir. Ayrıca gizli düşmanlarınız işlerinizin önüne engel çıkarmak için yoğun çaba harcıyor. Önceliklerinizi belirlemeli ve mücadele etmeye devam etmelisiniz.Bazı konulara olumlu yaklaşmakta zorlanabilirsiniz veya zorlayıcı olaylar sizi yorabilir. Yine de işlerin yolunda gideceğine inanmanın faydasını görebilirsiniz.

Oğlak Burcu

Bugün arkadaşlarınız ve işe dair konularda ilginç gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Sizi şaşırtacak bazı haberler duyabilir, nasıl tepki vereceğinizi bilemeyebilirsiniz. Sosyal açıdan üzerinize çokça sorumluluk yüklenebilir. Bu tarz görevleri kabul etmeden önce iyi düşünmelisiniz. İşten yana destekler ve kazançlarla ilgili zorlayıcı koşullar çıkabilir. Biraz yorulacaksınız.Esnek ve ulaşılabilir olmayı başarabilirseniz, pek çok girişiminiz hızlanmaya başlıyor. Sonlanan veya sonuçlanan işlerin yanı sıra, yeni gelişmeler yolda.

Kova Burcu

Bugün hedeflere ulaşma ve sorumluluk konularında yoğunluk yaşayabilirsiniz. Görev ve sorumluluklarınızı yerine getirirken pek çok sorunu çözmeniz gerekebilir. Özellikle bürokratik işlerinizde epey yorulabilirsiniz. Devletle ortak yürütülen projelerde de aynı yavaşlık ve zorlayıcı koşullar söz konusu olabilir. Konuşmalarınızda özenli ve dikkatli olun.Açık fikirli olmanız, olaylara geniş bakabilmeniz ve karşınızdaki kişilerin bencil veya faydacı davrandıkları kanısından uzak kalabilmeniz durumunda ilerleme kaydedebilirsiniz. Aksi takdirde işler ters gidebilir.

Balık Burcu

Bugün hem yurt içi hem de yurtdışı haberler konularında önemli gelişmeler meydana gelebilir. Medya ve reklamcılıkla ilgili işleriniz patlama yapabilir. Sırların kolayca ortaya çıkacağı böyle bir günü iyi değerlendirmelisiniz. Gün oldukça koşuşturmalı geçebilir. Hedeflerinize ulaşmak için bazı engelleri aşmak zorunda kalabilirsiniz.Bugünlerde bazı olayların oluru sizin olayların olacağına dair kendinize yapacağınız telkinle doğru orantılı olabilir. Eğer başaracağınıza inanırsanız, sürpriz veya tesadüfte olsa başarabilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir