Astroloji

2 Aralık 2015 Burç Yorumları

Yazar  | 
KOÇ BURCU 
Bugün sabah saatlerinde yaratıcı fikirlerinizi ön plana çıkaracağınız işlere yönelebilirsiniz. Beğendiğiniz şeyleri satın almak sizi hoşnut edecektir. Hobilerinizle ilgili bilgi edinebilirsiniz. İlerleyen saatlerde iş yükünüz çoğalabilir. Çalışma hayatınızda en iyisini yapmak için çaba gösterebilirsiniz. Detaylar sizin için önemli olacak.

BOĞA BURCU
Erken saatlerde ailevi konular canınızı sıkabilir. İleriye yönelik düşünmek zorunda kalabilirsiniz ve bu düşünceler canınızı sıkabilir. Öğleden sonra şartlar daha iyi gibi. Keyif aldığınız konularda yeni kararlar uygulayabilirsiniz. Mesela hobilerinize yoğunlaşmak iyi bir fikir gibi… Aşk serüveniniz bu aralar gündeminizden düşmeyebilir.


İKİZLER BURCU
Bugün sorumlu olduğunuz hususlarda yeni kararlar verebilirsiniz. Mücadelede olduğunuz konularda etkin iletişiminizi devreye sokabilirsiniz.Çevrenizde oluşan farklılıklar sizin de gündeminize dahil olabilir. Ailevi olaylarla ilgilenebilirsiniz. Evinizi ilgilendiren konularda kalbinizin sesine göre karar vermeniz gerekebilir. Çok enerjik birisiniz.


YENGEÇ BURCU 
Bugün bütçeniz ile ilgili yeni planlamalar yapabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda daha fazla çaba emek harcayacaksınız. Finansal işlerinizde yenilenme söz konusu olabilir. Öğleden sonra gündeminiz hareketlenebilir. Gelecek yönünde planlar yapmanız gerekebilir. Yakın çevrenizdeki değişikliklerden etkilenebilirsiniz. Akışta kalın.


ASLAN BURCU 
Bu sabah kişisel bakımdan önemsediğiniz olaylar gündeminizi meşgul edebilir. Karşılıklı ilişkileriniz değer kazanabilir. Hassas olduğunuz konularda kendinizi savunmak durumunda kalabilirsiniz. Öğleden sonra finansal konularda sorumluluklar alabilirsiniz. İş hayatınızda alacağınız destekler ilerlemenize yardımcı olacaktır.


BAŞAK BURCU
Sabah saatlerinde geleceğinizle ilgili konularda huzursuzluk içinde olabilirsiniz. Gizli kalan olaylar gündeminizi etkileyebilir. Bazı konularda kabullenme içinde girebilirsiniz. İlerleyen saatlerde kişisel açıdan önemli olan olaylarla ilgilenmeniz gerekebilir. Yeni başlangıçlar yapmak için kararlar alacağınız bir gün. Aldığınız kararlara çevrenizdeki insanları dahil edebilirsiniz.


TERAZİ BURCU
Sabah saatlerinde şartlar daha olumlu. İşlerinizi bitirmeniz için uygun koşullar söz konusu. Gün içinde sosyal konularla ilgilenmek isteyebilirsiniz. Öğleden sonra elinizde olmayan nedenlerden dolayı kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Kendinizi ifade etmekte zorlanacağınız zamanlar var. Detaylar içinde boğulmayın.


AKREP BURCU
Bugün göz önünde olmak için çaba sarf edebilirsiniz. Aldığınız kararlarla ilgili üstlerinizle konuşmak isteyebilirsiniz. Sorumluluklarınızdaki artış size yeni yükler getirebilir. İlerleyen saatlerde kendinizi daha rahatlamış hissedebilirsiniz. Sosyal ortamlarda bulunmak size gelecek. Kafanızı dağıtmak için arkadaşlarınızla plan yapabilirsiniz.


YAY BURCU
Bugün yabancılarla ilişkileriniz önem kazanabilir. Akademik konularda yeni başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz. Düşüncelerinizi etrafınızdakilerle paylaşmak önem kazanabilir. Öğleden sonra sorumlu olduğunuz konularda mücadeleci bir tavır sergileyebilirsiniz. Gelecek yönünde yeni kararlar vermeniz gerekebilir.


OĞLAK BURCU
Gün içinde endişe duyduğunuz konularda kendinizi yıpratmamaya bakın. Bazı konuları daha fazla masaya yatırma ihtiyacı hissedebilirsiniz. Ortaklı para konularında yeni yükler oluşabilir. İlerleyen zamanlarda daha sosyal olabilirsiniz. Kendinizi rahatlatmak için başka insanlarla sohbet etmek iyi gelebilir. Detayların sizi yorabilir.


KOVA BURCU
Sabah saatlerinde eşinizle ilgili konular sizi yorabilir. Sorumluluk altına girebilirsiniz. Ortaklaşa çalıştığınız kişilerle uyum yakalamak isteyebilirsiniz. İlerleyen zamanlarda yaşanan olaylar kriz çıkarabilir. Sakin kalmanızda fayda var. Ortaklı konularda finansal yükler içine girebilirsiniz. Hızlı kararlar almamaya çalışın.


BALIK BURCU
Bu sabah çalışma hayatınızdaki koşullarda değişiklikler olabilir. Sorumlu olduğunuz konularda daha fazla yüklerin altına girebilirsiniz. Kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Öğleden sonra eşinizle ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Sizi uğraştıran durumlara karşı dikkatli olmalısınız. Sabırlı olmanız gereken olaylar olabilir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir