Moda

2 Yaşındaki Ünlü Moda İkonları!

Yazar  | 

Everleigh Soutas ve Ava Foley henüz iki yaşında olan iki arkadaş. İki küçük kafadarın Instagram hesaplarının 100 bin takipçisi var. Onlar sosyal medyanın yeni moda ikonları…

Küçük kızların bu popülariteye ulaşmasının ardında, kendileri de iki yakın arkadaş olan, kızların anneleri var… Kızlarını birer moda ikonu gibi giydirerek fotoğraflarını çeken ve Instagram’dan ‘Foreverandforava’ hesabından paylaşan anneleri Savannah ve Michelle on yıldan uzun bir süredir yakın iki arkadaş. Savannah’nın profesyonel fotoğrafçı olması ve kızların annelerine poz verirken doğal olabilmeleri de işleri kolaylaştırmış.

Everleigh ve Ava’nın kendilerine güvenleri, onları moda dünyasında da tanınır hale getirmiş durumda. Annelerden Michelle; Kardashian Kids ve Guess gibi büyük markalardan yerel çocuk giyim markalarına kadar işbirliği yapmaktan gurur duyduklarını söylüyor. Küçük kızların modellik kariyerine Vogue Avustralya da yer verdi.

Fotoğraf çekimleri sırasında dondurma ve lolipop şekerle kızlarının ilgisini yüksek tutmaya çalışan anneler, kızlarının sosyal medyadaki popülerliğinden dolayı başka kaynaklardan da hediyeler aldıklarını söylüyor. (The Daily Mail)

moda

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir