Astroloji

20 Mayıs Günlük Burç Yorumları

Yazar  | 

Koç Burcu

İçerisinde bulunduğumuz bu Çarşamba gününde Koç Burçları özellikle sabahın erken saatleri ile akşamüzeri saatleri arasında kalan zaman diliminde hayatı güzel ve yaşanabilir yanlarıyla görecekler ve bundan da oldukça keyif alacaklardır. Bugün dostluk ve arkadaşlık bağlarınız sizin için oldukça değerli ve önemli olacaktır. Bugün eğer romantik ilişkinizle ilgili olarak birtakım ufak tefek sıkıntılarınız varsa bu durum günlük hayat içerisinde çevrenizdeki insanlarla aranızda gerçekleşecek olan iletişime de yansıyabilir ve bu iletişimle ilgili sorunlar da romantik ilişkinizle ilgili ufak tefek sıkıntılarınızla birleşerek kendinizi biraz rahatsız ve keyifsiz hissetmenize sebebiyet verebilir. Bu durumun etkisinden kurtulmanız ancak dostlarınızla ve arkadaşlarınızla dostça paylaşımlarda bulunmanızla mümkün olabilir sevgili Koç Burçları. Bu nedenle arkadaşlarınıza vakit ayırmaya dikkat etmelisiniz.

Boğa Burcu

İçerisinde bulunduğumuz bu haftanın ve çalışma günlerinin üçüncü günü olan bu Çarşamba gününde Boğa Burçları özellikle sabahın erken saatleri ile akşamüzeri saatleri arasında kalan zaman diliminde bir sıkıntıları olsa bile bu sıkıntılarını içlerine atarak insanların onları dışarıdan görmelerini istedikleri şekilde davranmaya yöneleceklerdir. Bugün yeni insanlarla tanışmak ve yeni arkadaşlıklara başlamak sizin için oldukça önemli olacaktır. Dolayısıyla bugün toplumsal hayat içerisinde sosyal menfaatlere yönelik olarak ve tarafsız bir şekilde düşünebilirsiniz. Bugün özellikle kendi hayatınız ve önem verdiğiniz değerleriniz söz konusu olduğunda konuşmaktan ziyade dinlemeyi tercih edeceksiniz; ancak iletişiminizi her zamanki kalitede ve hızda sürdürmeye devam edeceksiniz sevgili Boğa Burçları. Ancak bugün insanların iç yüzlerini anlamanız için onları oldukça dikkatli dinlemelisiniz.

İkizler Burcu

İçerisinde bulunduğumuz bu Çarşamba gününde İkizler Burçları özellikle sabahın erken saatleri ile akşamüzeri saatleri arasında kalan zaman diliminde gerek romantik ilişkileri gerekse de çevrelerinde bulunan insanlarla aralarında gerçekleşecek olan maddi ve manevi paylaşımlar ile alakalı meselelerde önlerinde bulunan hakikatlere değil inanmak istediklerine odaklanacaklardır. Ancak bu durum, kendisini zorlu bir durumun içerisinde bulan ve birilerinin gelip kendisini kurtarmasını bekleyen birinin davranışlarını tanımlamaktadır. Dolayısıyla bu durum da doğal olarak sizi kendi hayallerinizin arasında kaybolmak gibi sonuçlara götürebilir. Bu durumun sizi bu şekilde etkilemesine izin vermemelisiniz. Bu nedenle içerisinde bulunduğunuz tüm durumları gerçeklik sınırları içerisinde değerlendirmeye özen göstermelisiniz. Bugün özellikle akşam saatlerinden sonra temkinli davranmalısınız.

Yengeç Burcu

İçerisinde bulunduğumuz bu haftanın ve çalışma günlerinin üçüncü günü olan bu Çarşamba gününde Yengeç Burçları özellikle sabahın erken saatleri ile akşamüzeri saatleri arasında kalan zaman diliminde günlük hayatlarını yakından ilgilendiren konularda her zamankinden daha duygusal bir tavır sergileyebilirler. Hatta bu durum, bugün karşınıza çıkan pek çok durum karşısında abartılı bir duygusallık sergilemeye kadar gidebilir. İçerisinde bulunduğunuz bu ruhsal durum, çevrenizde bulunan insanlardan ilgi görme ihtiyacınızı körükleyecektir. Ancak siz yine de ilgiye olan bu ihtiyacınızı çevrenizde bulunan insanlara belli etmemeye gayret edeceksiniz sevgili Yengeç Burçları. Çevrenizde bulunan ve sizi yakından tanıyan insanlar bu davranışlarınıza anlam vermekte hiç güçlük çekmeyecekler; çünkü onlar sizin bu davranışlarınıza oldukça aşina. Ancak sizi tanımayan insanlar bu davranışlarınızı kibre yorabilirler.

Aslan Burcu

Bu Çarşamba günü Aslan Burçları için özellikle sabahın erken saatleri ile akşamüzeri saatleri arasında kalan zaman diliminde romantik ilişkileri ile alakalı konularda iletişim ön planda olacaktır. Bugün bu durum, romantik ilişkinizle alakalı olarak istediklerinizin gerçekleşmesi ve beklediğiniz tatmin duygusunu yaşayabilmeniz açısından sizin için oldukça faydalı olacaktır. Bugün sizin için toplumsal hayat içerisindeki sosyal ilişkiler açısından da oldukça hareketli ve verimli bir gün olacak. Çünkü bugün sosyal yönünüz açısından oldukça güçlü, kendinizi çevrenizde bulunan insanlara ifade etmek konusunda oldukça başarılı ve çevrenizdeki dünya ile temasınız açısından oldukça aktif olduğunuz bir gün olacak. Diğer bir taraftan bugün fiziksel açıdan da oldukça çekici olduğunuz bir gün olacak. Bu durum ifade gücünüzle birleşerek çevrenizde bulunan insanların ilgisini üzerinizde toplayabilir.

Başak Burcu

İçerisinde bulunduğumuz bu haftanın üçüncü günü olan bu Çarşamba gününde Başak Burçları özellikle sabahın erken saatleri ile akşamüzeri saatleri arasında kalan zaman diliminde çevrelerinde bulunan insanlarla inandıkları şekilde konuşabilir, günlerini tam olarak istedikleri şekilde planlayabilir ve kimseye uyum sağlamak istemeyebilirler. Bu durum zaman zaman Başak Burçları’nın gündelik hayatında ortaya çıkabilecek olan bir durumdur ve Başak Burçları için oldukça normal bir durumdur. Bugün özellikle akşam saatleri ile gecenin ilerleyen saatleri arasında kalan zaman diliminde birtakım durumlara sinirlenebilirsiniz veya birtakım olaylar tam olarak istediğiniz yönde ve şekilde gelişemeyebilir. Başak Burçları olarak bu durumlarla baş etmeniz biraz zor olabilir; ancak sakin kalmaya çalışmanız ve gözlem yapmaya odaklanmanız sizin açınızdan yapılacak en doğru şey olacaktır.

Terazi Burcu

İçerisinde bulunduğumuz bu Çarşamba gününde Terazi Burçları özellikle sabahın erken saatleri ile akşamüzeri saatleri arasında kalan zaman diliminde kendilerini oldukça enerjik hissedebilirler. Bu enerjiye bağlı olarak bu zaman dilimi içerisinde kendinizi yoğun bir şekilde oradan oraya koştururken ve ayı anda pek çok işi bir arada halletmeye çalışırken bulabilirsiniz. Çevrenizde bulunan insanlar sizdeki bu enerjik ve hareketli hale şaşırabilirler. Çünkü siz Terazi Burçları olarak genelde çevrenizdeki insanlar tarafından sakin ve çok fazla hareket etmeyen insanlar olarak biliniyorsunuz. Dolayısıyla bugün çevrenizde bulunan insanlar sizin bu davranışlarınıza bir anlam vermekte biraz zorlanabilirler. Bugün gündeminizde kısa seyahatler, yakın tanıdıklarınızla veya akrabalarınızla görüşmeler veya sizin daha çok dinleyici konumunda olacağınız konuşmalar olabilir. Tüm bunların altından özgüveninizle kolaylıkla kalkacaksınız.

Akrep Burcu

Bu Çarşamba günü Akrep Burçları özellikle sabahın erken saatleri ile akşamüzeri saatleri arasında kalan zaman diliminde bilhassa çalışma hayatları ile alakalı konularda kendilerini ilgilendiren meselelere mutlak olarak hakim olmak isteyeceklerdir. Bugün, bugüne kadar yaşamış olduğunuz hayatınızı, kendinizi ve gelecekteki hayatınızı derinlemesine sorgulamaya girişebilirsiniz. Çünkü siz Akrep burçları olarak bu hayatta elinizden gelen en doğru şekilde ilerlemek konusunda oldukça kararlısınız ve bu konuya oldukça önem veriyorsunuz. Hatta siz bu konuda hayatınıza uygulayacağınız yöntemlerin doğruluğu konusunda da kendinizden oldukça eminsiniz. Ancak sizin tüm bu doğrularınızın ve davranışlarınızın karşınızda bulunan kişilerin doğruları ve bakış açıları ile çelişebileceğinin de farkında olmalısınız. Bugün özellikle akşam saatleri ile gecenin ilerleyen saatleri arasında güçlü tutkulara sahip olabilirsiniz.

Yay Burcu

İçerisinde bulunduğumuz bu Çarşamba gününde Yay Burçları gün boyunca özellikle sabahın erken saatleri ile akşamüzeri saatleri arasında kalan zaman diliminde çevrelerinde bulunan insanların birtakım davranışlarına ve sözlerine karşı oldukça hassas ve gururlu tepkiler verebilirler. Siz Yay Burçları’nın gözünde hayatta gerçekten istendiği sürece yapılamayacak neredeyse hiçbir şey yoktur. Dolayısıyla bugün kendisinden emin Yay Burçları olarak kendinizi güvenceye ve garanti altına almak isteyebilirsiniz. Ancak bunu yaparken çevrenizde bulunan insanlarla ikna edici bir tarzda konuşmaya çalışabilirsiniz ve bu davranışlarınız çevrenizde bulunan insanlarda sanki siz onların üzerinde bir otorite kurmaya çalışıyormuşsunuz gibi bir izlenim uyandırabilir. Eğer bu durum sizi rahatsız etmiyorsa dilediğiniz gibi davranmaya devam edebilirsiniz. Çünkü zaman zaman şartlar bunu gerektirebilir.

Oğlak Burcu

İçerisinde bulunduğumuz bu haftanın ve iş günlerinin üçüncü günü olan bu Çarşamba gününde Oğlak Burçları özellikle sabahın erken saatleri ile akşamüzeri saatleri arasında kalan zaman diliminde kendilerini ifade etmek ve kendilerini çevrelerindeki insanlara kabul ettirebilmek için oldukça yoğun ve güçlü bir arzu duyabilirler. Bugün özellikle akşam saatleri ile gecenin ilerleyen saatleri arasında kalan zaman diliminde canınız her zamankinden farklı bir şeyler yapmak isteyebilir. Ancak bu isteğiniz dış dünya veya çevrenizde bulunan insanlar tarafından baskı ile karşılanabilir. Ancak Oğlak Burçları olarak siz, özellikle de istekli olduğunuz konularda bu tarz baskılara asla katlanamazsınız. Böyle bir durumda Oğlak Burçları’na has kendinizi savunma yöntemleriniz kendini göstermeye başlayabilir. Ancak toplumsal, sosyal ve ailesel ilişkilerinizi düşünerek ölçüyü kaçırmamaya özen göstermelisiniz.

Kova Burcu

İçerisinde bulunduğumuz bu haftanın ve çalışma günlerinin üçüncü günü olan bu Çarşamba gününde Kova Burçları özellikle sabahın erken saatleri ile akşamüzeri saatleri arasında kalan zaman diliminde kendilerini bağlayan, zorlayan veya kısıtlayan birtakım koşullarla karşı karşıya kalmaları durumunda bu koşullara gereğinden fazla tepki gösterebilirler. Bu durum, gün boyunca artık hayatınızda bir değişime ihtiyaç duyduğunuzu düşünmenize sebebiyet verebilir. Bu değişim aklınıza zaman zaman yaşamakta olduğunuz evden ayrılmak, zaman zaman ise evinizin içerisinde yapmayı planladığınız birtakım ufak tefek değişiklikler şeklinde gelebilir. Ancak her iki koşulda da düşüncelerinize tamamen kendi isteklerinize uygun bir yaşam sürme arzusu hakim olacaktır sevgili Kova Burçları. Bugün özellikle akşam saatleri ile gecenin ilerleyen saatleri arasında kalan zaman diliminde durumları iyi niyetli bir şekilde ele almalısınız.

Balık Burcu

İçerisinde bulunduğumuz bu Çarşamba gününde Balık Burçları’nın özellikle sabahın erken saatleri ile akşamüzeri saatleri arasında kalan zaman diliminde romantik ilişkileri ile ilgili olarak belirli bir dengeye oturtmaları gereken durumları yerli yerine oturtmaları oldukça faydalı olacaktır. Eğer içerisinde bulunduğunuz romantik ilişkiniz sizin oldukça değer verdiğiniz ve devamlılığına önem verdiğiniz bir romantik ilişki ise bu dengeleri yerli yerine oturtmak sizin için hiç de zor olmayacaktır. Ancak eğer dengeleri bir türlü yerli yerine oturtmanız mümkün olamıyorsa sevdiğiniz kişi ile aranızda gerçekleşmesini istemediğiniz birtakım güç savaşları cereyan edebilir. Böyle bir durumda yapmanız gereken en temel şey, meseleleri kurcalamak yerine olaylara gerçekçi bir şekilde yaklaşmak olmalıdır. Bugün özellikle gecenin geç saatlerinde işinizle ilgili meselelerde mantıklı bir şekilde düşünmelisiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir