Astroloji

20 Temmuz 2015 Burç Yorumları

Yazar  | 

KOÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bugün endişe duyduğunuz konular gündeminizi daha çok meşgul edebilir. Ortaklı konularda dikkat etmeniz gereken zamanlar olabilir. Dönüştürmek isteyeceğiniz finansal konularla ilgilenmek isteyebilirsiniz. Öğle saatlerinde aksiyon içinde olmak size iyi gelecektir. Uğraş içinde olduğunuz işlerinizde daha fazla çabalamanız gerekebilir.

BOĞA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sorumlu olduğunuz kişilerle ve konularla ilgili bütünü görmek daha kolay olabilir. Yeni ufuklara açılmak için kendinize yollar bulabilirsiniz. Yabancılarla ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Uğraştığınız işlerinize yeni bir yön kazandırmak isteyebilirsiniz. Öğle saatlerinde sorumlu olduğunuz konularda hırslı adımlar atabilirsiniz.

İKİZLER BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İş hayatınızın ön plana çıktığı dönemler içindesiniz. Hedeflerinize ulaşmak için mücadele edeceğiniz zamanlar var. Öğle saatlerinde kendinizi sabırsız hissedebilirsiniz. Bazı işlerinizde bürokratik engellere takılabilirsiniz. Üstlerinizde ilişkilerinizde iletişim yeteneklerinizi kullanabilirsiniz. Gün içinde annenizle ilgili konuları ihmal etmeyin

YENGEÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İş hayatınızda geleceğinizle ilgili planlamalar yapmak isteyebilirsiniz. Bugün sosyal konular daha fazla ilginizi çekebilir. Gün içinde paylaşımda bulunmak için arkadaşlarınızla organizasyonlar yapmak isteyebilirsiniz. Öğle saatlerinde kendinizi fazlasıyla cesaretli hissedeceğiniz zamanlar var. Çalışma hayatınızda alacağınız destekler sizi rahatlatacaktır.

ASLAN BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bilemediğiniz nedenlerden dolayı dağınıklık yaşayabilirsiniz. Sabah erken saatlerde programlarınızda değişiklikler olabilir. Gizli kalan şeyler gündeminizi meşgul edebilir. Sorumlu olduğunuz konularda hırs yapabilirsiniz. İşlerinize yön kazandırmak için çaba sarf edeceğiniz zamanlar var. Gün içinde kendi iç dünyanıza yönelebilirsiniz.

BAŞAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bugün kişisel açıdan önem verdiğiniz konulara yönlenebilirsiniz. Sabah saatlerinde planlarınızı değiştirerek yeni başlangıçlar yapacağınız zamanlar var. Hassasiyetinizin fazla olduğu konularda mücadele etmeniz gerekebilir. Gün içinde ilişkiler önem kazanabilir. Bedensel sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir gündesiniz.

TERAZİ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Maddi kaynaklarınızla ilgili konularda risk alabilirsiniz. Harcamalarınız konusunda kararlar alacağınız zamanlar var. Sorumlu olduğunuz konularda yeteneklerinizi kullanarak işlerinizi daha iyi hale getirebilirsiniz. Çalışma hayatınızda başkalarından alacağınız destekler sizi rahatlatacaktır. İşlerinizde ilerleme kaydedebileceksiniz.

AKREP BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İletişimde olduğunuz insanlarla güç mücadelesi içine girmemenizde fayda var. Gün içinde hareketli zamanlar sizi bekliyor. Yakın çevrenizdeki değişiklikler gündeminizi etkileyebilir. Yeni haberler alabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda çaba göstermeniz gerekebilir. Yönünüzü netleştirmek için sabırsız davranabilirsiniz.

YAY BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Ailevi konularla ilgili yeni gelişmeler yaşanabilir. Geçmişe ait olaylar tekrar gündeminize gelebilir. Öğle saatlerinde sorumlu olduğunuz işlerinizde daha fazla mücadele içinde olabilirsiniz. Babanızla ilgili konuları ihmal etmeyin. Gün içinde emlak ile ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Ani karar değişiklikleri yaşayabilirsiniz.

OĞLAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bugün kendinizi daha rahat ifade edeceğiniz ortamlara girebilirsiniz. Hobilerinizle ilgilenmek için kendinize zaman ayırabilirsiniz. Aşk ve ilişkiler gündeminizi meşgul edebilir. Yeteneklerinizi kullanmak ve yaratıcı konulara yönelmek isteyebilirsiniz. Gün içinde keyif aldığınız şeyler için harcamalar yapacağınız zamanlar var.

KOVA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Çalışma hayatınızdaki sorumluluklarınız için çaba sarf edeceğiniz bir gündesiniz. İşlerinize yön kazandırmak isteyebilirsiniz. Öğle saatlerinde bazı konularda kendinizi sabırsız hissedebilirsiniz. Sizi yıpratan olaylara karşı dayanıklı olmanızda fayda var. İşte beraber çalıştığınız kişilere karşı sakinliğinizi korumanız gereken olaylar yaşayabilirsiniz.

BALIK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Eşinizle ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Maddi konularla ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde denge arayışı içinde olacağınız zamanlar var. Gün içinde sizi uğraştıran durumlar içinde kalabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda mücadele etmeniz gerekebilir. Sabırsız tavırlar sergilememeye özen gösterin.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir