Astroloji

2015 Burç Yorumları

Yazar  | 

2015 Yılı Koç Burcu Yorumları

koç-burcuKoç Burcu, 2015 yılında çokça yeniliklerle karşılaşacak. bekar olan kişiler için bir çok yeni kısmetler çıkmakla birlikte Koç Burcu 2015 yılında diğer yıllara nazaran artık daha az düşünerek emin kararlar almaya çalışacaktır. Tabi ki bu da Koç Burcu için 2015 yılının bir hayli iyi geçeceği anlamına gelir. Aşk hayatı konusunda da aynı şekilde ciddi kararlar ile olumlu kişilerle tanışmanız gayet olası görünüyor. Ancak kararlarınızı acil vermemelisiniz. sakince ve arkadaşlarınızla paylaşarak karar vermelisiniz. Bir çok konu da arkadaşlarınız da aynı şekilde kararlarını sizinle paylaşacaktır. Koç Burcu konumuzun başında da belirttiğimiz gibi 2015 yılının en şanslı Burçlarından biridir. Sizler de bu şansı kaybetmemek için lütfen duygularınızı ön plana çıkarın.

 

2015 Yılı Boğa Burcu Yorumları

boğa-burcuBoğa Burcu, 2015 yılında yine aynı şekilde paranın izinde olmaya devam edecekler. bir çok kişi için önemli hususlara teşvik gösterme amacında olan Boğa Burçları 2015 yılında da önemli noktalar da önemli insanlarla tanışarak bir çok farklılıklarla kendilerini ortaya koyabilecekler. Boğa Burcu kadını 2015 yılında erkeğine oranla daha zeki ve akıllı hareketlerle kendini ön planda tutabilecek. Tabi ki boğa burcunun erkeği de bu durumdan istifade edip kendince ön planda durmaya çalışacaktır. sizler de Boğa Burcu iseniz 2015 yılında kesinlikle size gelen maddi teklifleri geri çevirmeyip olumlu bir şekilde düşünmelisiniz.

 

2015 Yılı İkizler Burcu Yorumları

ikizler-burcuİkizler Burcu, 2015 Yılı Burç Yorumları hakkın da diğer seneye oranla pek de bir şey söylemek mümkün değil. bu yıl da diğer yıllara oranla her zaman ki gibi akıllı ve emin adımlarla iş yapacak olan İkizler Burcu 2015 yılında maddi olarak biraz sıkıntılar çekebilir. bu da sizi kesinlikle kötüye sürüklememeli. yılın ilk aylarında gelecek olan sıkıntıları atlatabilirseniz ilerleyen aylar sizler için çok daha iyi geçecektir. Arkadaş çevrenize her zaman olduğun dan bu yıl biraz daha özverili olmanız bekleniyor.

 

2015 Yılı Yengeç Burcu Yorumları

yengec-burcuYengeç Burcu, 2015 Yılında da her yıl olduğu gibi bir çok kararların da duyguları ile hareket etmeye devam edecektir. Ayrıca bu yıl Yengeç Burçları için çok şanslı bir yıl olduğunu söyleyebilirim. evi olmayan Yengeç Burcu kişiler bu yıl bir muhtemelen ev sahibi olabilirler. tabi ki bu kararları sizlerin bir an önce vermesi ve hiç bir şekilde mantığınızın istemediği davranışları yapmamanız gerekir. ancak kararlarınız da da kesinlikle emin olmalısınız. bu da sizin bir şeyler sahibi olabileceğinizin en iyi göstergesidir.

2015 Yılı Aslan Burcu Yorumları

aslan-burcuAslan Burcu, 2015 yılına biraz sıkıntılarla girecektir. bir çok arkadaşınızın sizin için vermiş olduğu kararlar sizleri her ne kadar üzse de kesinlikle ön yargılı davranmadan sakin bir şekilde hareket etmelisiniz. ilerleyen dönemler de düzelecek olan bu sorunlarınıza belki yenileri eklenecektir ancak Aslan Burcu için 2015 yılı sonların da çok güzel sürprizler olduğunu söyleyebilirim. Mutluluk belki geç gelecek ancak emin olun ki buna değecektir.

 

2015 Yılı Başak Burcu Yorumları

başak-burcuBaşak Burcu, 2015 yılında pek de bir değişiklik yok aslında. iş hayatın da bazı dönemler de sorunlarla karşılaşabileceksiniz. bu da sizlerin daha da olgunlaşmasını sağlayarak ilerleyen dönemlerdeki sorunlarınızı kolay bir şekilde atlatacağınızın bir göstergesidir. para konusun da hiç bir sıkıntı yaşamayacaksınız ancak Aşk konusun da biraz sıkıntılarınız olacaktır. bunu da Başak burcu özellikleri arasın da yer alan olgun davranış biçimi ve olaylara yaklaşım konusun da iyi olması nedeniyle çok kolay bir şekilde atlatacaksınız.

2015 Yılı Terazi Burcu Yorumları

terazi-burcuTerazi Burcu, 2015 yılında Aşk hayatın da bir çok yeni kişilerle tanışarak büyük sürprizler içerisinde olacaktır. davranışlarınız da hiç bir şekilde değişikliğe gitmeden bu kararları en iyi ve en sevdiğiniz arkadaşlarınızla paylaşmalısınız. hayatınızın dönüm noktası olabilecek kişilerle tanışmanız muhtemel.

 

 

2015 Yılı Akrep Burcu Yorumları

akrep-burcuAkrep Burcu, 2015 yılın da bir çok farklılıklarla karşılaşacak diyebiliriz. iş hayatı her zaman olduğu gibi yoğun olan Akrep Burcu 2015 Yılında da bir hayli yoğun olacak gibi görünüyor. Akrep Burcu Aşk Hayatı ise 2015 yılında biraz daha durgun geçebilir. bu konu da pek fazla tereddüt veya bir sıkıntı yaşamayacak olan Akrep Burçları her zaman olduğu gibi çiftler arasında yine ufak sorunlarla karşılaşabilecek.

 

 

2015 Yılı Yay Burcu Yorumları

yay-burcuYay Burcu, 2015 yılında en değişkenlik gösteren burçlardan biri diyebiliriz. özellikleri arasın da sert davranış ve duygusallığa uzak olan Yay Burcu 2015 yılında bir çok yeni Aşklar keşfederek hayatına renk katabilir. bu da kişilerin her zaman olduğundan daha renkli ve sevecen olduklarını gösterecektir. çevrenizin sizler için söyledikleri yada ön yargıda bulundukları hiç bir davranışınızı değiştirmeyiniz. bu sizin karşınızdaki insana olan güveninizin temeli olabilir.

 

2015 Yılı Oğlak Burcu Yorumları

oğlak-burcuOğlak Burcu, 2015 Yılında bir çok farklı nedenlerden dolayı hayatına yenilikler katmak zorunda kalacak. Aile olarak sorunlarla karşılaşacak olan Oğlak Burcu 2015 yılında stresli günler geçirmekle birlikte maddi olarak da pek de güzel geçeceğini söyleyemeyiz. sanırım 2015 yılını en kötü geçirecek olan burçlardan biri de oğlak burcu diyebiliriz. bu sıkıntıları en hızlı şekilde atlatmanızın en iyi yolu sorunlara direk tepki vermek yerine düşünerek ve akılcı bir şekilde hareket etmelisiniz. bu da sizin her zaman bu sorunlardan artı bir yönde çıkmanızı sağlayacaktır.

 

 

2015 Yılı Kova Burcu Yorumları

kova-burcuKova Burcu, 2015 Yılın içerisin de bir çok iş teklifleri alacak. bu tekliflere hemen cevap vermek yerine düşünerek hareket etmelisiniz. bu da sizin başarılı bir geleceğiniz olabilir anlamına gelmektedir. başarılarınızın devam etmesini istiyorsanız 2015 yılında Aşk hayatınıza biraz ara vererek iş hayatınıza yoğunlaşmalısınız. Aşk 2015 yılında sizler için pek de iyi görünmüyor diyebilirim.

 

 

2015 Yılı Balık Burcu Yorumları

balık-burcuBalık Burcu, için 2015 yılı bir hayli durgun geçecek gibi görünüyor. bu durgunluğu Aşk hayatınızı renklendirerek atlatabilirsiniz. iş hayatınız da pek fazla değişiklik olmasa da sizler Aşk hayatınız ile ve Maddi yönden yaşayacağınız zenginlik ile 2015 yılını rahat bir şekilde geçireceksiniz. daha etkili ve ön planda kalmak istiyorsanız konuşmalarınız da ve kararlarınız da hiç bir zaman ön yargılı olmamalısınız.yeni yılınızda sizlere başarılar dileriz.

 

 

 

 

Kaynak : (Burçyorumları)

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir