Bu Tarz Benim

2015 İlkbahar-Yaz Modasında trend olacak renkler

Yazar  | 

Yeni sezonun kapımızı çalmasına az bir süre kalmışken, 2015 ilkbahar – yaz modasından bahsetmezsek olmaz.

Şimdi her bayanın aklından sıkça geçen sorulardan biri, 2015  ilkbahar – yaz moda renkleri nelerdir? oluyor. haydi o zaman hep beraber bu yılın ilkbahar/yaz modasının renklerine  göz atalım.

MARSALA :

Pantone Renk Enstitüsü tarafından 2015 yılının rengi olarak seçilen marsala abiyeler başta olmak

Turkuaza yakın olan bu rengi, 2015 ilkbahar yaz sokak modasında sıkça göreceğiz.

GREYFURT:

Milano Moda haftasında öne çıkan ve önde gelen tüm tasarımcıların kullandığı bu yeni renk,tek parça minilerden,montlara kadar tüm kıyafetlerde sıklıkla karşımıza çıkacak.

MARİGOLD:

2015 ilkbahar yaz döneminde gideceğiniz özel bir gece için klasik renklerde bir abiye düşünüyorsanız,unutun! 2015 abiye ve gece elbisesinin trend rengi mari gold olacak.

PASTEL SARI:

Uzun zamandır moda akımlarında kendine yer bulamayan pastel sarı,2015 ilk bahar yaz modasında oldukça iddialı geliyor!Özellikle ofis modasında öne çıkacağına kesin gözüyle bakıyorum.

LİLA:

2009-2010 yıllarında altın çağını yaşayan lila,2015 ilkbahar yaz modasında öne çıkan bir diğer renk.Desenli ve baskılı pantolonlar,abiyeler,tek parça mini ve diz altı elbiseler başta olmak üzere,hemen tüm parçalarda lila hakim renklerden birisi olacak.

PAS RENGİ (RUST)

Bu özel renk için söylenecek çok şey var aslında..Kırmızı,turuncu ve kahverenginin eşsiz uyumu ile ortaya çıkan pas rengi,kadına en yakıştırdığım renklerin başında geliyor.Eğer siz de benim gibi bu çöl kumu rengine aşıksanız,2015 sizin yılınız olacak!Tiril tiril elbiseler,bol kesim tek parçalar,transparanlar ve neler neler…2015 plaj modasında pas rengi,mayo ve bikinilerde de trend olacak.

ELEKTRİK MAVİSİ

Kadın modasında haklı bir saygınlık edinen elektrik mavisi 2015 ilkbahar yazında da bu saygınlığını koruyacak.

ŞİŞE YEŞİLİ

Haki yeşilin koyu ve parlak tonu olan şişe yeşili rengi,sanırım çoğumuzun gardrobunda yoktu…2015 ilkbahar yaz modasında trend setter olmak istiyorsanız,şişe yeşili rengi birkaç parça almanızda yarar var.

Ben 2015 yılının moda renklerine bayıldım. Tüm moda tutkunları için rengarenk bir yıl olacak.

Modayla kalın, kısacası bizimle 🙂

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir