Moda

2016 Modasında Neler Var!

Yazar  | 

Yeni yıl yaklaşıyor. Peki biz bakımlı ve şık kadınlar olarak bu yıl neler giyeceğiz? Nasıl kombinler yapacağız? 2016 moda renkler neler? Hangi detaylar ön plana çıkacak?

Öncelikle renk olarak hardal sarısı ve haki yeşili vitrinleri süsleyecek diyebiliriz.  Bunun dışında dar paçalı pantolonlar yerine ispanyol paça jeanlere bırakacak. Bacak boyu kısa olan kadınlar bu habere çok sevinecek. Çünkü ispanyol paça pantolonun altına saklayacakları topuklu ayakkabılar bacaklarının boyunu uzatacak.

Daha yeni yıla girmeden başlayan püskül modası tüm sezonu etkileyecek gibi. Çantalar, botlar ve etekler de püskül detayları çok dikkat çekiyor. Kış kombinleriniz de kullanabilirsiniz.

2016 bot modelleri ve 2016 ayakkabı modellerine gelecek olursak. Bu sene kış dönemi hafif sivri burun ve küçük kalın topuklu botlar trendler arasında ki yerini aldı. Çok yüksek topuklu olmadan şık bir görünüm elde ettirdikleri için kadınlar bu bot modellerini çok seviyor. Yaz dönemi ise kombinleri nude’laştıracak tonda ten rengi soft ayakkabılar öne çıkacak . 2016 stiletto modelleri ise kombinlerin vazgeçilmez ve kilit bir ürünü olacak.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir