Moda

2018 Gelinlik Modası

Yazar  | 

Gelinlik giymek hemen her kadının rüyasıdır. Her kadın o özel günde beyazlar içinde süzülmek, şıklığı ve zarafetiyle göz kamaştırmak ister.  Ancak doğru gelinliği seçmek oldukça zordur.  Hem trendi yakalamak hem de vücut tipine göre gelinliği seçmek de bir o kadar zordur. Bu yaz düğünü olup hala gelinliğini seçemeyen için 2018 yılının gelinlik modelleri;

Üç Boyutlu Çiçek Aplikeleri

Geçtiğimiz sezon da sıklıkla karşılaştığımız üç boyutlu çiçek aplikeleri, 2018 yılında da sıkça göreceğiz gibi.  Özellikle uçuşan tül kumaşların üzerine kondurulmuş çiçek aplikeleri ile kendinizi peri kızı gibi hissedeceksiniz. Üç boyutlu çiçek aplikelerinin kullanıldığı tasarımlar özellikle kır düğünleri için harika bir seçim olacaktır.

Dantel Gelinlikler

Gelinlik deninde ilk akla gelen şüphesiz ki danteller. Gelinliğe asalet katan dantel detaylar, her yıl olduğu gibi bu yılda revaçta. Romantik gelin adayları için zarif dantel gelinlikler uygun ir seçim olacaktır.

Cesur Gelinlere Transparan Modeller

Akıllarda klasikleşmiş gelinlik modellerinden sıkılan, düğününde seksapel bir görünüm isteyen gelin adayları için bu yıl oldukça fazla model var. Her gelin adayının tercih etmeyeceği ancak iddialı ve seksi bir gelinlik isteyen kadınların  taşıyabileceği transparan gövdeli gelinlikler bu yıl rağbet görecek gibi.

İşlemeli Gelinlikler

Gelinlikte hiç eskimeyen trendlerden biri de işlemelerdir. Taş, boncuk, inci ya da kristal fark etmeksizin bu yıl tüm işleme detayları gelinliklerde sıklıkla kullanılacak. Zarafeti ışıltıyla yakalamak isteyen gelin adayları için işlemeli gelinlikler ideal bir seçim olacaktır.

Fırfırlı Gelinlikler

2018 gelinliklerine hareket geliyor. Yeni sezon gelinlik eteklerinde katlı ve fırfırlı modeller sıklıkla görülecek. Prenses kesimi daha gösterişli hale getiren kat ve fırfır detayları, düz gelinliklere de ayrı bir hava, hareket getiriyor.

Tüylü Gelinlikler

Tıpkı üç boyutlu çiçek aplikeli gelinlik modellerinde olduğu gibi tüy detaylarıyla hareketlenen gelinlikler kır düğünü için oldukça ideal. Siz dans ettikçe sizinle birlikte uçuşan tüyler bu yılın gözde modelleri arasında yer alıyor.

Omuz Dekolteli Gelinlikler

Dantel, işleme ve transparan modellerinin yanı sıra minimalist çizgiler de revaçta olacak. Düğününde sadeliği ile göz kamaştırmak isteyen gelin adayları için omuz dekolteli, dümdüz kumaştan yapılan gelinlik modelleri uygun bir seçi olacaktır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir