Astroloji

21 EYLÜL 2016 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Yazar  | 

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün neler bekliyor? Neler yapmak için uygun bir gün?

KOÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bugün kolay anlaşılabileceğiniz bir gündesiniz. Bazı değişikliklere ayak uydurmak durumunda kalabilirsiniz. Sabırsızlık gösterdiğiniz konularda, biraz daha sabırlı davranmanız gerekiyor. Bugün sosyal hayatınızın ya da aşk hayatınızın canlandığı bir haftanın başlangıcı olabilir.  Geçmişte kalan konular tekrar gündeme gelebilir.

BOĞA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İş hayatınızda kendinizi pozitif hissedeceğiniz, yaptığınız işten zevk alacağınız ve olumlu sonuçlar elde edebileceğiniz bir gün. Küçük ayrıntıları fark edebilmeniz önemli olabilir. Zamanlamada yaptığınız hatalar sizi başarısızlığa sürükleyebilir.

İKİZLER BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bugün yapmanız gereken işlere başlamak için uygun bir gün olabilir. İş hayatınız açısından yoğun bir gün. Çok çalışabilir ve farklı işlerle ilgilenebilirsiniz. Aşk hayatınızda olumlu gelişmeler söz konusu. Bazı şeyleri başkaları ile paylaşmak iyi bir fikir olabilir.

YENGEÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bugün huzursuz hissedebilirsiniz. İş hayatınız oldukça yoğun görünüyor. Sabırlı ve anlayışlı davranmayı denemeniz gerekiyor, sabrınızı sınayacak konularda olumlu gelişmeler olacak. Aceleci davranmak bugün size önemli şeyler kaybettirebilir.

ASLAN BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Eğer sabırlı davranmayı başarabilirseniz zaman size çok şey kazandırabilir. Çevrenizde sizinle alakalı dolaşan olumlu düşünceler var. Geçtiğimiz günlerde yaşadığınız gerginliğin etkisi hala sürüyor. Aile ile alakalı konular gündeme gelebilir.

BAŞAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bugün iş hayatınız gündemde olabilir, görünür olmak isteyebilirsiniz. Uzun bir zamandır beklediğiniz bir haber gelebilir. Ayrıntılara önem vermeniz gerekiyor. Karşılaştığınız bazı olaylar yüzünden geçmişte yaşanan şeyleri hatırlayabilirsiniz. Soğukkanlılığınızı elden bırakmayın.

TERAZİ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bazı konularda çok endişeli düşüncelere sahipsiniz ancak bu kadar endişeli düşünmenizin gereksiz olduğunu ilerleyen zamanlarda anlayacaksınız. Keyif aldığınız konular ile ilgilenmek için uygun bir gün. Düşüncelerinizi paylaşmanız sizin için olumlu etki yaratabilir.

AKREP BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Duygusal belirsizliklerin olduğu bir gündesiniz. Bazı kararlarınızdan emin olamadığınız için yakın çevrenizdeki kişilere danışabilir, fikir isteyebilirsiniz. Olumlu gelişmeler söz konusu. Önceden değer verdiğiniz şeyler bugünlerde değerini yitirebilir.

YAY BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Gelecekten beklentileriniz konusunda düşünceleriniz epeyce değişiyor. Kendinizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz. Yaptığınız işten eskisi kadar zevk almıyorsunuz. İyimser düşünmeniz daha olumlu bir bakış açısına sahip kılabilir. Midenize dikkat etmeniz gerekiyor.

OĞLAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bugün yeniliklere açık bir gündesiniz. İş hayatınızda çevreniz tarafından takdir ediliyorsunuz. Yeniliklerden uzak kalmanız sizin için iyi sonuçlar doğurmayacaktır. Sorun yaşadığınız kişilerle aranızdaki buzlar eriyebilir. İş hayatınızdaki fırsatların bol olduğu bir gün.

KOVA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Ayrıntılara çok fazla önem vereceğiniz bir gün. İş hayatınızdaki verimsizlikten dolayı sinirleriniz gerilebilir. Bazı eleştirileriniz beklediğiniz etkiyi göstermiyor. Aşk hayatınız bugün gündemde. Bazı konularda bakış açınız değişebilir.

BALIK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İş hayatınızda yükseliş ve olumlu gelişmeler söz konusu. Bazı konulardaki karşı taraf ile anlaşmazlığınız geri çekilmenize neden olabilir. Beklentilerinizdeki artış ve ideallerinizdeki değişimler hayatınızda olumlu etkiler yaratacaktır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir