Astroloji

21 Temmuz 2015 Burç Yorumları

Yazar  | 

21 Temmuz 2015 Salı KOÇ Burcu Yorumu:

Bugün çevrenize karşı titiz bir yaklaşım içinde olacaksınız. Size söylenen her şeyin altında farklı şeyler aramanız yanlış yorumlanabilir. Kafanıza taktığınız konuların üzerine gitmelisiniz. Çevrenizden yardım alma konusunda çekimser davranmamalısınız. Doğrularınızı savunmalı ve becerikli yapınızı ortaya koymalısınız.

21 Temmuz 2015 Salı BOĞA Burcu Yorumu:

Ay, duygularınızı ifade erken yaratıcı yönlerinizi de ortaya çıkarıyor. Partnerinizle birlikte alacağınız olumlu kararlardan hoşnut kalacaksınız. Yaşamla ilgili çözülmesi gereken sorunlarınıza daha çözümcü yaklaşmak için göstereceğiniz çabaya, karşı tarafın çekimser kalmayacağını biliyorsunuz. Sizin yaklaşımlarınız çok önemli.

21 Temmuz 2015 Salı İKİZLER Burcu Yorumu:

Bugün sevdiklerinizle ilgili duygusal oluşumlara zemin oluşturacaksınız. Bazı ortak yapmak istediğiniz işler söz konusu olacak. Sosyal yaşantınızdaki gelişmeleri iyi takip etmeli ve sevdiklerinizle arasında bir bağ oluşturmaya çalışmalısınız. Ortak işbirlikleri gündeme gelebilir. Bugün duygusal davranmak sizi rahatlatacak. Olaylardan olumlu etkileneceksiniz.

21 Temmuz 2015 Salı YENGEÇ Burcu Yorumu:

Beklediğiniz haberleri almanız konusunda gizli takıntılarınız ve kafanızda çözemediğiniz sorunlarınız var. Bugün Ay, çevre ilişkilerinizi etkiliyor. Planladığınız işlerde sorun çıksın istemiyor ve karşınızdaki kişilerden de aynı titizliği bekliyorsunuz. Onlarda aranızda yapacağınız küçük değerlendirmelere göre yeni bir istikamet belirlemelisiniz.

21 Temmuz 2015 Salı ASLAN Burcu Yorumu:

Maddi konularda isteklerinizi belirleyecek tutum içinde olmanız ufkunuzu değiştiriyor. Ay para evinizde ilerliyor. Bugün harcamalarınızı yaparken iyi düşünmelisiniz. Sonradan kullanmak istemediğiniz gereksiz bir şey satın alabilirsiniz. Sevdiklerinizin isteklerini yerine getirme konusunda acele etmemelisiniz. Duygularınızı denetlemelisiniz.

21 Temmuz 2015 Salı BAŞAK Burcu Yorumu:

Sevdiklerinizle olumlu işbirliği içinde olacaksınız. İyi niyetli yaklaşımlarınız sayesinde, olayları kısa süre içinde toparlamanız mümkün. Bugün, düşündüklerinizi kısa sürede yaşama geçirecek ve işlerinizi çabuk halletmenin keyfini yaşayacaksınız. Partnerinize kendinizi duygusal açıdan olumlu bir şekilde ifade edecek ve istediğiniz yanıtı alacaksınız.

21 Temmuz 2015 Salı TERAZİ Burcu Yorumu:

Ay, bilinçaltınızdaki düşünceleri yaşama geçiriyor. Bugün, yaratıcı yönünüz ortaya çıkacak. Enerjinizi ve isteklerinizi ilişkilerinize yansıtabileceksiniz. Kariyerinizle ilgili olumlu gelişmelerin kaynağı sizin yapıcı tavırlarınız olacak. Yalnız kendinizi denetleme huyunuzdan vazgeçmeli, dengelerinizi takip etmeyi bırakmalısınız. Sezgileriniz mükemmel.

21 Temmuz 2015 Salı AKREP Burcu Yorumu:

Mesleki bilgilerinizi ortaya koymaktan çekinmemelisiniz. Doğru yerde doğru işler yapan ender kişilerden birisiniz. Mars, tepe evinizde size destek veriyor. Çevrenizdeki kişilerin fikirlerinden yararlanmanız güzel fakat kuşkucu davranarak bazı fırsatların sizden uzaklaşmasına neden olabilirsiniz. Tavırlarınıza esnek bir plan getirmelisiniz.

21 Temmuz 2015 Salı YAY Burcu Yorumu:

İşinizle ilgili bir başarı söz konusu olacak. İnatçı ve belirleyici tavrınız çevresel faktörleri lehinize çeviriyor. Bugün iyi niyetli yaklaşımlar içindesiniz. Çevrenizle ilgili bazı problemlerin çözümüne yardım ederken, kendi işinizi ihmal etmemelisiniz. Küçük seyahatler için tam sırası. Gezi planlarınızı bir an önce yapmalısınız. Gezip dolaşmak size iyi gelecektir.

21 Temmuz 2015 Salı OĞLAK Burcu Yorumu:

Ortaklıklar konusunda yapıcı tavırlar içinde olacaksınız. Bugün, Yollarla ilgili yazışmalar gündeme gelebilir. Anlaşmalar konusunda isteklerinizi ortaya koyacak, kendi şartlarınızı kararlı bir şekilde sunacaksınız. Tedirginlik sizi sıkıyor ve sabırlı yapınızı zedeleyebiliyor. Çevre koşullarının değişimi lehinize gelişecek. Olayları fazla takmamalısınız.

21 Temmuz 2015 Salı KOVA Burcu Yorumu:

Maddi beklentiler içindesiniz. Bazı küçük alışverişlerinizin sizi mutlu etmesi geçici. Bugün işinizle ilgili yeni şartlar, yeni konumlar söz konusu olacak. Kendinizi doğru bir şekilde ifade edecek kapasiteniz var. Çözüm bekleyen olaylar eninde sonunda sizin elinizden geçecek. Biraz sabırlı olmalı, başkalarının hatalarına karışmamalısınız.

21 Temmuz 2015 Salı BALIK Burcu Yorumu:

Ortaklıklar ve işbirliği içinde olduğunuz kişilerle güzel paslaşmalar yaşayacaksınız. Duygularınızı ve yaratıcılığınızı ortaya koyacak işler yapacaksınız. Bugün karşı cinsle fikir birliği içinde oluşunuz sizi de rahatlatacak. Ay, karşıt evinizde ilişkilerinize yepyeni bir yön verirken, yeni oluşumlara da imkan verecek. Coşkularınız atakta. Fikir değiştirmemelisiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir