Astroloji

22 Mayıs 2015 Günlük Burç Yorumları

Yazar  | 

Koç Burcu Yorumu 22 Mayıs 2015

Bugün geleceğe dönük girişimleriniz için destek bulmak kolay olacak. Kalabalık ortamlara girebilir, pek çok kişiyle olumlu görüşmeler yapabilirsiniz. Özellikle teknolojik gelişmelere dair yatırımlarınızla ilgili olumlu haberler gelebilir. İşten gelen paralar konusunda sizi memnun edecek gelişmeler var. Keyifleneceksiniz.Ortaklarınız, partneriniz veya meslektaşlarınız bazı konulardaki düşüncelerini ya da eğilimlerini açıkça belli edebilirler. Bu durum sizi motive edebilir.

Boğa Burcu Yorumu 22 Mayıs 2015

Kariyer ve başarı konularına odaklı olacaksınız. Ancak gün içinde anneye dair gelişmelerle de ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Duygularınızı ifade etmek için uygun fırsatlar çıkabilir. Bu sayede sorunlu ailevi konuları çözüme kavuşturabilirsiniz. İşe dair çalışmalarınızda yenilikçi projelere ağırlık vermeniz başarılı sonuçlar doğurabilir.Ekip çalışmaları, ortaklık gerektiren işler, iş birlikleri veya ilişkiler eskisinden daha hızlı akmaya başlıyor.

İkizler Burcu Yorumu 22 Mayıs 2015

Medya ve reklamcılık konularıyla ilgili hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Özellikle yurtdışından alacağınız haberler sizi yeni kararlar almanıza sebep olabilir. Gün içinde yolculuk teması öne çıkabilir. Uzun vadeli planlarınızda değişiklik yapabilirsiniz. Akademik çalışmalarda özellikle felsefe alanında kalıcı başarılara imza atabilirsiniz.Sağlığınızı, işinizi veya duygusal konuları ilgilendiren başlıklar yenileniyor ve canlanmaya başlıyor.

Yengeç Burcu Yorumu 22 Mayıs 2015

Bugün ortak paralar ve dönüşüm konuları bir hayli hareketli olabilir. Borç ve alacaklarınızla ilgili yeni bir ödeme planı yapabilirsiniz. En küçükten en büyüğe bütün yatırımlarınızı gözden geçirebilir ve bazı değişikliklere gidebilirsiniz. Bu konular hakkında uzman kişilerle görüşme yapmanızda mümkün gözüküyor. Geleceğinize odaklısınız.Yaratıcılık gerektiren işleriniz, sanatsal plan veya projeler ya da aşk hayatınız son zamanlardaki performansının tam tersi olumlu bir istikamette ilerlemeye başlayacaktır.

Aslan Burcu Yorumu 22 Mayıs 2015

İletişim ve anlaşmalar konularında olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Daha anlayışlı ve ılımlı davranma eğilimdesiniz. Bu sayede anlaşmalarınızı kesinleştirmek oldukça kolay olacak. Mahkeme veya diğer pürüzlü konularda da aynı olumlu atmosfer söz konusu olacak. Duygu ve düşüncelerinizdeki açıklık beraberliğinize iyi gelecek.Evinizi, bazı gayrimenkullerinizi veya duygusal yaşamınızı ilgilendiren konular hızlanıyor. Size neyin uyup neyin uymadığı konusunu netleştirip, ona göre planlar yapabilirsiniz.

Başak Burcu Yorumu 22 Mayıs 2015

İş ortamınızdaki anlayışlı atmosfer bugün de devam edecek. Fikirleriniz sayesinde yeni projeler gündeme gelebilir. Sorumluluklarınız artabilir. İş programınızı yetiştirmek için yoğun bir çalışma temposuna gireceksiniz. Tabi bu durum sizi epey yorabilir. Ancak yaptığınız işten keyif alacaksınız. Ufak pürüzleri gözünüzde büyütmeyin.Son zamanlarda bir türlü istendiği gibi yürümeyen planlar, zamanında yerinde olmayan kişiler ya da belli işlerdeki aksaklıklar düzelmeye başlıyor.

Terazi Burcu Yorumu 22 Mayıs 2015

Kendinizi harika hissedeceğiniz bir gününüzdesiniz. Duygusal açıdan oldukça hafifliyorsunuz. Mars retrosunun bitmesiyle çevrenizdekilerle olan iletişiminiz son derece olumlu hale gelecek. Şansınız artıyor. Gün içinde hoşunuza gidecek ufak sürprizlerle karşılaşabilirsiniz. Aşktan yana da hoş gelişmeler var. Heyecanlı zamanlar söz konusu olacak.Maddi veya yaratıcılık gerektiren işlerle ilgili konularda zorlanmalar azalmaya başlıyor. Ayrıca, sürekli ertelenen ve artık sonsuza kadar erteleneceğini düşünmeye başladığınız işlerdeki aksilikler yavaş yavaş düzelmeye başlıyor.

Akrep Burcu Yorumu 22 Mayıs 2015

Bugün ev ve ailevi konular gündeminizin üst sırasında yer alıyor. Ailenizle olan paylaşımlarınız artacak. Artan farkındalığınız sayesinde daha anlayışlı olabilirsiniz. Duygularınızı paylaşma fırsatları çıkabilir. Babaya ait sorumluluklar konusunda gelişmeler ve yenilikler meydana gelebilir. Size güven verecek durumlar oluşabilir.Üzerinde çok fazla zaman ve enerji harcadığınız işlerden yoruldunuz. Ancak, bu çabalarınız artık sonuçlarını göstermeye başlıyor ya da resmi olarak sonlanıyor.

Yay Burcu Yorumu 22 Mayıs 2015

Eğitim konusunda başarılı çalışmalar yapabilirsiniz. Zihinsel açıdan çok üretken ve hızlı olacaksınız. Olaylara çok yönlü ve yenilikçi yaklaşımlarınız dikkat çekebilir. İşe dair görüşmelerinizde ikna beceriniz çok yüksek olacak. Kardeşler konusunda anlayışınıza ve tavsiyenize ihtiyaç olabilir. Vereceğiniz destek sayesinde önemli adımlar atabilirler.Bugüne kadar sizin için önemli bazı konularda çok fazla çaba sarf etmiş olabilirsiniz. Eğer olumlu düşünürseniz, başarılı sonuçlar alabilirsiniz.

Oğlak Burcu Yorumu 22 Mayıs 2015

Çok yönlü bakış açınız sayesinde iş ve para konularında ilerleme kaydedebilirsiniz. Farkınızı ortaya koyacak fikirlerinize destek bulmanız bugün daha kolay olacak. Kendinize yatırım yapma konusunda daha kararlısınız. Yeteneklerinizi geliştirebileceğiniz kurslar veya seminerlere katılım fırsatları çıkabilir.Belli hedeflerinize ulaşmanız bir süredir olduğundan daha kolay olabilir. Çok az bir süre daha sabretmeniz ve kararlı olmanız gerekiyor. Olumlu düşünün.

Kova Burcu Yorumu 22 Mayıs 2015

Yeni başlangıçlar ve yeni ilişkiler konularında gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yaşantınızda kendinizi merkeze aldığınız ve harekete geçtiğiniz bir gündesiniz. İlişkilerinizi gözden geçirebilir ve bazı yüzleşmeler yapabilirsiniz. Yapacağınız konuşmalar gelecekteki mutluluğunuz açısından yararlı olabilir. Sağlığınızla daha ilgilisiniz.İş hayatınızı, eğitiminizi, sanatsal projelerinizi veya sosyal yaşamınızı olumsuz etkileyen olaylar sona eriyor ve bu alanlarda işler tekrar hızlanmaya başlıyor.

Balık Burcu Yorumu 22 Mayıs 2015

Değişim konuları bugün de önemini koruyor. Yeni adımlar atmanızı kolaylaştıracak enerjiler var. Korkularınızdan kurtulmak için önemli fırsatlar yakalayabilirsiniz. Kendinize karşı daha anlayışlı ve kabullenici yaklaşmanızda faydalı olabilir. Sezgilerinize güvenebilirsiniz. Gizli kalmış yönlerinizin ortaya çıkarmalısınız.Yavaşlayan, ertelenen ya da durma noktasına gelen konular hızlanmaya hareketleniyor. İş, eğitim, seyahat veya aşk hayatı başlıklarında ele alınabilecek konularda ilerleme kaydetmek daha kolay olabilir.

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir