Astroloji

23 Mayıs Günlük Burç Yorumları

Yazar  | 

Koç Burcu;

Cumartesi gününde Koç Burçları özellikle sabah saatleri itibariyle eğer herhangi bir sanatsal alanda yetenekleri varsa bu alanda ortaya oldukça güzel, yeni ve özgün eserler çıkarabilirler. Ancak eğer son zamanlarda psikolojik açıdan birtakım ufak tefek problemler yaşamakta idiyseniz bugün sözlerinize ve davranışlarınıza oldukça dikkat etmeli, gerçeklerden uzaklaşmamaya gayret etmelisiniz. Bugün ufak tefek bir sağlık problemi nedeniyle dış dünyadan uzaklaşmanız söz konusu olabilir ve bu durum sizde bir çeşit sıkıntıya sebebiyet verebilir. Ancak sabırlı olmaya özen göstermeli ve bu durumu başınıza gelen bir talihsizlik olarak yorumlamamaya gayret etmelisiniz sevgili Koç Burçları. Çünkü unutmamalıyız ki hayatımızda karşımıza çıkan güçlükler bizi zaman zaman olgunlaştıran ve büyüten şeylerdir.

Boğa Burcu;

Cumartesi gününde Boğa Burçları özellikle sabahın erken saatleri itibariyle bilhassa finansal konularda gerçekçi bir şekilde düşünmeye ve ideallerinin farkında olmaya gayret etmelidirler. Bugün itibariyle eğer bu hayatta gerçekleştirmeye hevesli olduğunuz herhangi bir amacınız varsa bu amaca uygun olarak hareket etmeye çalışmanız sizin için en doğrusu olacaktır. Bugün günlük hayat içerisinde karşınıza çıkabilecek olan bazı durumlar sizi dağılmaya, yönünüzü kaybetmeye ve sebebini bir türlü anlayamadığınız birtakım rahatsızlıklar yaşamaya itebilir. Hepimiz böyle zamanlarda yanlış kararlar vermeye oldukça eğilimli olursuz sevgili Boğa Burçları. Ancak bugünlerde herhangi bir sorun yaşamamak, maddi açıdan herhangi bir sıkıntıya düşmemek ve bu sorunlar ve sıkıntılar nedeniyle vakit kaybetmemek için vereceğiniz kararlar konusunda oldukça dikkatli olmalısınız.

ikizler Burcu;

Cumartesi gününde İkizler Burçları bu hayatta sorumluluk sahibi oldukları alanlarda kendilerini nereye odaklamaları gerektiğine oldukça dikkat etmeli ve değişke fikirlerden ve kararsız davranışlardan uzak durmalıdırlar. Bugün kendinizi dış dünyada çevrenizde bulunan insanlara ifade ederken özellikle çalışma hayatınızla alakalı konularda kullanacağınız ifadelere ve sözcüklere mümkün olduğunca dikkat etmelisiniz. Bunun yanı sıra bugün çevrenizde bulunan insanları dinlemeye ve çevrenizde bulunan bu insanların görüşlerini alarak bu görüşlerden faydalanmaya özen göstermelisiniz. Bugün eğer işlerinizin yolunda gitmesini istiyorsanız hedefleriniz konusunda oldukça girişimci olmalısınız ve izlemeniz gereken yolları oldukça iyi bir şekilde belirleyerek gerekli olduğu durumlarda değiştirebilmelisiniz sevgili İkizler Burçları.

Yengeç Burcu;

Cumartesi gününde Yengeç Burçları özellikle sabah saatlerinde pek çok konuda iki yönlü bir şekilde düşünebilir, birtakım kararsızlık durumları yaşayabilir, yanlış düşüncelere kapılabilir ve eğer kendilerine özgü bir amaçları veya hedefleri yoksa çevrelerinde bulunan insanlar tarafından kolaylıkla kandırılabilirler. Bu nedenle bugün mümkün olduğunca bilinçli bir şekilde hareket etmeye gayret etmenizde fayda olacaktır. Çünkü siz kendinizden yeterince emin olduğunuz sürece bu hayatta hiç kimsenin sizi yanlış veya aslında izlemek istemediğiniz bir yola çekmesi mümkün olamayacaktır. Dolayısıyla bugün itibariyle aslında sizin hiç ilgilenmeyeceğiniz ve bu hayatta sizin iççin gereksi olan konuların sizi engellememesi ve size vakit kaybettirmemesi için çevrenize oldukça dikkatli gözlerle bakmalısınız sevgili Yengeç Burçları.

Aslan Burcu;

Cumartesi gününde Aslan Burçları’nın özellikle çevrelerinde bulunan insanlarla, akrabalarıyla veya yakınlarıyla ortak bir şekilde yürüttükleri finansal paylaşımları konusunda mümkün olduğunca dikkatli bir şekilde hareket etmeleri gerekmektedir. Bugün yaşayacağınız en ufak bir kararsızlık, yanılma veya dikkat dağınıklığı size hayatınızın finansal alanlarında beklemediğiniz büyüklükte zorluklar ve sıkıntılar getirebilir. Bu nedenle bugün özellikle finansal konularla ilgili olarak amaçlarınızın ve hedeflerinizin mümkün olduğunca farkında olmalı ve hangi alanda ne yönde ilerlemek istediğinizi çok iyi bir şekilde belirleyebilmeli ve analiz edebilmelisiniz. Bugün çok ani kararlar almamaya veya daha önceden almış olduğunuz kararlardan bir anda caymamaya oldukça dikkat etmelisiniz. Karşınıza çıkacak olan teklifleri çok iyi bir şekilde değerlendirmelisiniz.

Başak Burcu;

Cumartesi gününde Başak Burçları özellikle sabah saatlerinde en aşta romantik ilişkileri olmak üzere çalışma hayatlarındaki ortaklıklarını, sözleşmelerini ve hukuki meselelerle ilgili sorunlarını gerçekçi bir gözle incelemelidirler. Diğer bir taraftan bugün çalışma hayatınızı yakında ilgilendiren konularda gerçek bilgilere dayalı olarak, abartıya kaçmamaya dikkat ederek ve önyargısız bir şekilde düşünmek ve davranmak alabileceğiniz en doğru kararları almanız açısından size oldukça faydalı olacaktır. Diğer bir taraftan bugün romantik ilişkinizde de fedakarlığınızın sınırlarını mümkün olduğunca iyi bir şekilde çizmeye gayret etmelisiniz sevgili Başak Burçları. Çünkü bugün romantik ilişkinizde kendinizi kurban etmeye oldukça meyillisiniz ve kendinizi koruyabilmeniz için bunu yapmamanız gerekiyor.

Terazi Burcu;

Cumartesi gününde Terazi Burçları özellikle sabahın erken saatlerinde çalışma hayatları ile alakalı konularda her zamanki gibi sıkı bir disipline uyarak hareket etmekte biraz güçlük çekebilirler. Bugün iç dünyanızda yer eden yoğun duygularınız nedeniyle her zamankine göre biraz daha taraflı düşünmeniz mümkün olabilir. Bunun yanı sıra sık sık değişen fikirleriniz bilinçli bir şekilde karar vermenizin önünde bir engel teşkil edebilir. Çünkü eğer hayatınızda araştırmayı kendinize ilke edinmişseniz, bu hayta hep doğruları bulmaya çalışıyorsanız ve hayatınızı hakikat temeline oturtmuşsanız siz zaten hayatınızda yanlışların olmasına izin vermeyecek, yanlış seçimlerde bulunmayacaksınızdır sevgili Terazi Burçları. Bu nedenle bugün hayatta hep aradığınız ve uzun zamandır peşinden gittiğiniz o gerçekliğin peşini bırakmamaya gayret etmelisiniz.

Akrep Burcu;

Cumartesi gününde Akrep Burçları’nın özellikle sabah saatlerinde kuruntulu ve endişeli davranmamaya dikkat etmeleri gerekmektedir. Çünkü bugün bu şekilde davranmak, özellikle romantik ilişkinizle alakalı konularda yanlış kararlar almanıza ve bu sebeple birtakım beklenmedik sorunlar yaşamanıza sebebiyet verebilir. Dolayısıyla bugün özellikle sabah saatlerinden başlayarak hayattaki hiçbir şeyi gözünüzde büyütmemeye ve hiçbir koşulda gereğinden fazla fedakar davranmamaya özen göstermelisiniz. Bunun yerine gerçek olanın peşine düşmeli ve düşüncelerinizi gerçeklere odaklamaya gayret etmelisiniz. Bu konuda sie yardımı dokunabilecek bir başka davranış da olayların ve durumların ayrıntılarını tek tek ve didik didik incelemek yerine büyük resme odaklanmak olacaktır. Çünkü ancak bu şekilde yanılgılardan uzak durabilirsiniz.

Yay Burcu;

Cumartesi gününde Yay Burçları özellikle sabahın erken saatlerinde duygusal anlamda birtakım zor durumlar yaşayabilirler. Bugün yaşayabileceğiniz bu zor durumların en temel sebepleri çevrenizde bulunan insanlara karşı gereğinden fazla fedakarlıkta bulunmanız, kendinizi disipline sokmakta zorlandığınız birtakım konular, dikkatinizin çabuk dağılması ve duygularınız arasında yaşayacağınız bazı ikilemler olacaktır. Bu durumlar size çevrenizde bulunan insanlarla iletişimde bulunmanız, gözlemler yapmanız ve mümkün olduğunca akıllıca davranmanız gerektiği yönünde yapılan birer hatırlatma gibidir. Bugün özellikle eviniz içerisindeki aile hayatınız, yaşadığınız yer ve evinizle alakalı konularda her zamankinden daha dikkatli ve bilinçli bir şekilde hareket etmelisiniz. Bugün fazla hayalperest davranmamalısınız.

Oğlak Burcu;

Cumartesi gününde Oğlak Burçları özellikle sabahın erken saatlerinde hayatlarına kedi istedikleri ve kendilerine özgü bir şekilde yön vermek isteyecekler ve çalışma hayatlarını da buna uygun bir şekilde biçimlendirmek isteyecekler. Ancak bunu yapabilmeniz için akıllıca hareket etmeli çevrenizde bulunan insanlarla aranızdaki ilişkide bilinçli ve akıllıca davranmalı ve seçimlerinizi yaparken mümkün olduğunca dikkatli olmalısınız. Çünkü bugün çevrenizde bulunan birtakım art niyetli insanlar sizi kandırmaya yönelik birtakım davranışlarda bulunabilirler ve sizin bu insanların emellerine ulaşmalarına izin vermemeniz gerekmektedir. Çünkü çevremizdeki insanlar tarafından kandırılmak ve yanıltılmak hepimiz için üzücü ve hatta zaman zaman en sonunda sağlığımıza zarar verici bir durumdur. Önümüzdeki günlerde sağlığınızı korumak için bu duruma dikkat etmelisiniz.

Kova Burcu;

Cumartesi gününde Kova Burçları özellikle sabahın erken saatlerinden itibaren bilhassa romantik ilişkileri konusunda ve kendilerini dış dünyada çevrelerinde bulunan insanlara ifade etmeleri anlamında oldukça sosyal ve dışa dönük hissedeceklerdir. Bugün Kova Burçları olarak bu şekilde davranmanız oldukça doğal ve olağandır. Ancak davranışlarınızı mümkün olduğunca kontrol altına almaya özen göstermelisiniz. Aksi takdirde sabırlı davranamazsanız ve abartılı davranışlar sergilemeye eğilim gösterirseniz iradenizi tam anlamıyla kontrol edemeyebilir ve bu nedenle istemediğiniz yanlışlar yapabilirsiniz sevgili Kova Burçları. Bugün özellikle finansal konularla ilgili olarak vereceğiniz kararlarda yanılmanız oldukça mümkün olacaktır. Size kar getireceğini düşündüğünüz bir işten zararlı çıkabilirsiniz.

Balık Burcu;

Cumartesi günü, özellikle sabahın erken saatleri itibariyle Balık Burçları’nın kendilerini oldukça enerjik hissedecekleri bir gün olacaktır. Bu durum siz Balık Burçları için oldukça olumlu bir durum olacaktır. Ancak dikkat etmeniz gereken birtakım hususlar var: Örneğin bu enerjik ruh hali bugün özellikle eviniz içerisindeki aile hayatınızla alakalı konular hakkında veya tamamen iç dünyanızı ilgilendiren meseleler üzerine düşünürken zihninizin dağılmasına, çabucak sıkılmanıza, zaman zaman başına buyruk tavırlar içerisine girmenize, bazen çevrenizde bulunan insanlarla alaycı ve sivri bir dille konuşmanıza, hatta sizinle konuşan insanların size söylediklerini dinlememenize sebebiyet verebilir. Dolayısıyla bugün çevrenizdeki insanlarla aranızda yaşanabilecek olan gerginliklerden uzak durmak için bu muhtemel davranışlarınıza dikkat etmelisiniz sevgili Balık Burçları.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir