Astroloji

24 Haziran 2015 Burç Yorumları

Yazar  | 

Koç Burcu;

Çarşamba gününde Koç Burçları özellikle sabah saatleri ile öğlen saatleri arasında kalan zaman diliminde sağlam kararlar verebilmek adına oldukça başarılı olacaklardır. Bugün dış dünyada çevrenizde bulunan insanlara karşı sergileyeceğiniz tavırlar genel olarak oldukça dengeli ve kontrollü olacaktır. Bugün özellikle mesleği sanatçılık olan Koç Burçları için geleceğe yönelik birtakım işler adına oldukça sağlam temellerin atılabileceği bir gün olacaktır. Eğer bugün dış dünyada çevrenizde bulunan insanlara sunmak istediğiniz bir çalışmanız veya çalışmalarınız varsa bu çalışmayı veya çalışmaları sunmanız için bugün en verimli gün olabilir. Bugün günlük hayatınızda kaliteli, ekonomik ve uzun ömürlü olan her şeye yönelerek bu tanıma uymayan her şeyden uzak duracaksınız sevgili Koç Burçları.

Boğa Burcu;

Çarşamba günü, Boğa Burçları için oldukça olumlu ve enerjik bir şekilde başlayacak. Bugün özellikle sabah saatleri ile öğlen saatleri arasında kalan zaman diliminde hem davranışlarınız hem de fiziksel görünümünüz çevrenizde bulunan insanların beğenisini ve ilgisini toplamanızı sağlayacak. Bunun yanı sıra bu zaman diliminde kendinizi oldukça huzurlu bir ruh hali içerisinde hissedeceksiniz. Bu sayede ileriye dönük planlarınız ve şu anda hayatta bulunduğunuz yeri net olarak görebilmeniz konusunda da oldukça şanslı olacaksınız. Bu şansı fırsat bilerek uzun zamandır ulaşmayı istediğiniz hedeflerinize ulaşmak için kendinize çizmiş olduğunuz yolda yavaş ve emin adımlarla ilerleyebilirsiniz sevgili Boğa Burçları. Ancak bugünlerde beslenmenize dikkat etmenizde oldukça fayda var. Günlük hayatın koşuşturmacasın da bunu unutmamalısınız.

ikizler Burcu;

Çarşamba gününde İkizler Burçları özellikle sabah saatleri ile öğlen saatleri arasında kalan zaman diliminde romantik ilişkileri, çalışma hayatları, bu hayatta gerçekleştirmek istedikleri hedefleri ve çevrelerinde bulunan insanlara fazla belli etmek istemedikleri uğraşları ile alakalı olarak biraz hayatın geri planına çekilerek gözlerden uzak bir şekilde düşünmek isteyeceklerdir. Bu zaman diliminde yapmış olduğunuz veya yapmanızın ihtimaller dahilinde olduğu şeylerin nedenleri ve sonuçları hakkında oldukça analitik düşünceler geliştirebileceksiniz. Eğer sanatla uğraşan biri iseniz bugün sizi maddi ve manevi anlamda geliştirecek çalışmalara imza atabilirsiniz. Ayrıca bu durum iç dünyanızda hissettiğiniz karamsarlığı da gidereceği için bugün itibariyle gelecekteki hayatınıza çok daha güven dolu gözlerle bakabilirsiniz ve ayaklarınızı yere daha sağlam bir şekilde basabilirsiniz.

Yengeç Burcu;

Çarşamba günü özellikle sabah saatleri ile öğlen saatleri arasında kalan zaman diliminde oldukça sağlam kararlara varabilecekleri ve ileriye dönük bir biçimde düşünebilecekleri bir gün olacaktır. Bugün özellikle eviniz içerisindeki aile hayatınız, romantik ilişkiniz ve çalışma hayatınızla alakalı meselelerde sağlam ve doğru tespitlerde bulunmanız mümkün olacaktır. Bu durum, yaşamınızı kendi adınıza sağlam bir temele oturtmanız ve genel hatlarıyla çizebilmeniz için de size oldukça destek olacaktır. Bugün bu durumun kıymetini bilmeli ve nereye gideceğinizi bilemeden öylesine savrulmak yerine kendinize bir hedef belirlemeli ve bu hedeflere güden yolda hedefinizden şaşmamaya gayret ederek ilerlemelisiniz sevgili Yengeç Burçları.

Aslan Burcu;

Çarşamba gününde Aslan Burçları özellikle sabah saatleri ile öğlen saatleri arasında kalan zaman diliminde çevrelerinde bulunan insanlarla kuracakları iletişim, ev içerisindeki aile hayatları, eğitimler, yurt dışına yapacakları seyahatleri içeren faaliyetleri ve bunlar içerisinde en önemlisi olarak ise çalışma hayatları ile alakalı konularda doğru kararlar vermeleri açısından oldukça şanslı olacaklardır. Bu durum, günlük hayat içerisinde kendisi ile temas halinde olduğunuz insanlarla daha dikkatli bir şekilde konuşmanızı ve çevrenizde bulunan insanlarla aranızda daha aklı başında paylaşımlar gerçekleştirmenizi sağlayacak ve eviniz içerisindeki aile hayatınızda aradığınız huzur ortamını oluşturmanızda size yardımcı olacaktır. Bugün itibariyle çalışma hayatınızla alakalı konuları eskisine göre daha fazla ciddiye almalısınız.

Başak Burcu;

Çarşamba gününe oldukça olumlu bir başlangıç yapacaklardır.Bugün özellikle sabah saatleri ile öğlen saatleri arasında kalan zaman diliminde siz Başak Burçları açısından finansal meseleler, yakın çevrenizde bulunan kişilerle aranızda gerçekleşecek olan iletişim, bu kişilerle içerisinde bulunacağınız paylaşımlar, çıkmayı planladığınız yolculuklar ve eğitim hayatınız oldukça olumlu yönlerde ilerleyecektir. Bugün özellikle maddi durumunuzu ilgilendiren konularda size kimin ne kadar faydası dokunabilir, kimin ne kadar zararı dokunabilir bu konular üzerinde oldukça uzun bir süre için kafa yoracaksınız ve genelde yaptığınız tespitler de doğru çıkacak. Bu durum, bugünlerde hayata bakışınızı oldukça maddi bir düzeye çekebilir; ancak bunun bu şekilde olmasının sebebi, sizin ihtiyaçlarınızın bunun bu şekilde olmasını gerektirmesidir.

Terazi Burcu;

Çarşamba günü Terazi Burçları hafta sonuna oldukça olumlu bir başlangıç yapacaklar. Bugün bu olumlu görünüm özellikle sabah saatleri ile öğlen saatleri arasında kalan zaman diliminde size fiziksel yönden de çekicilik kazandıracaktır. Diğer bir taraftan bugün maddi açıdan da oldukça şanslı olduğunuz bir gününüzdesiniz. Eğer şu anda süregelmekte olan bir romantik ilişkiniz yoksa ve yeni bir romantik ilişkiye başlamak gibi bir niyetiniz varsa bu romantik ilişkiye kendisi ile uzun vadeli ve sağlam temeller üzerine inşa edilmiş bir romantik ilişki yaşayabileceğiniz biri ile başlamayı tercih edeceksiniz. Bugün çevrenizdeki insanlarla kuracağınız ilişkilerdeki bu sağlamlık arayışı sadece romantik ilişkinizle de sınırlı kalmayacaktır. Bugün çevrenizde bulunan insanlardan hangileri ile ne tür temaslarınız var, ilişkilerinizde nasıl bir yol izliyorsunuz, tüm bunlara cevap bulabileceksiniz.

Akrep Burcu;

Çarşamba günü Akrep Burçları hafta sonuna oldukça olumlu bir başlangıç yapacaklar. Bugün özellikle sabah saatleri ile öğlen saatleri arasında kalan zaman diliminde bugüne kadar var gücünüzle düzenlemeye çalıştığınız ancak rayına oturtmakta güçlük çektiğiniz konular, zaman zaman zor durumlar yaşamanıza sebebiyet veren romantik ilişkiniz, içerisinde bulunduğunuz yaşam şartlarınız ve çalışma hayatınızla alakalı meseleler yavaş yavaş yoluna girmeye başlayacaktır. Çünkü bugün özellikle bu zaman diliminde bu konular üzerine oldukça ciddi ve dikkatli bir biçimde düşünme fırsatı yakalayabileceksiniz sevgili Akrep Burçları. Bu sayede de bugün ayaklarınızı yere tam anlamıyla sağlam bir şekilde basabileceksiniz ve sizin için doğru olanla yanlış olan arasındaki ayrımın farkına vararak tercihinizi sizin için doğru olduğunu düşündüğünüz seçenek yönünde yapacaksınız.

Yay Burcu;

Çarşamba gününde Yay Burçları özellikle sabah saatleri ile öğlen saatleri arasında kalan zaman diliminde geleceğe yönelik amaçları ile hedeflerini ve yaşamakta oldukları romantik ilişkilerini zihinlerinde mantıklı bir şekilde belirli bir çerçeveye oturtabileceklerdir. Çünkü bugün özellikle bu zaman diliminde sizin için doğru ve akıllıca olan şeyleri tanımakta ve seçmekte her zamankinden daha başarılı olacaksınız. Bunun yanı sıra bugün genelde karşısında elinizin kolunuzun bağlı kaldığı, yani elinizde olmayan ve müdahale etmenizin neredeyse imkansız olduğu konular hakkında her zamankinden daha aklı başında kararlar alabileceksiniz. Bugün diğer bir taraftan da romantik ilişkinizle alakalı konularda sizin için gerekli ve gereksi unsurlar üzerinde düşünerek sizin için gereksi olduğunu düşündüğünüz unsurları hayatınızdan çıkartmak için birtakım girişimlerde bulunacaksınız.

Oğlak Burcu;

Çarşamba gününde Oğlak Burçları özellikle sabahın erken saatleri ile öğlen saatleri arasında kalan zaman diliminde bilhassa kariyer yaşantıları ile alakalı konularda kendilerini çevrelerindeki insanlara ve dış dünyaya mümkün olan en doğru, güvenilir ve güçlü şekilde sunabilmenin yolları üzerinde düşüneceklerdir. Bunu yaparak bugün en azından çevrenizde bulunan birtakım insanların sizin bu hayatta ne yapmak istediğinizi anlamalarını sağlayabilirsiniz. Diğer bir taraftan bugün gelecekteki hayatınıza yönelik planlarınız ve seçenekleriniz de gündeminizin merkezine oturabilir. Yani eğer şu anda içerisinde bulunduğunuz durumdan memnun değilseniz ve şikayetçi iseniz geleceğe yönelik olarak bir fırsatla karşılaşmanız oldukça kolay olacaktır. Bugün romantik ilişkinizle alakalı olarak size kendinizi huzursuz hissettiren kimseye kulak asmayacaksınız.

Kova Burcu;

Çarşamba gününde Kova Burçları özellikle sabahın erken saatleri ile öğlen saatleri arasında kalan zaman diliminde hayatları ile alakalı pek çok konuda kendilerini oldukça huzurlu ve güvende hissedecekler. Bu durum elbette hayata bakış açınızın da eskisinden daha rahat olmasını sağlayacaktır. Bugün bu zaman diliminde özellikle eğitim hayatınız ve farklı çevreleri keşfetmeniz konusunda oldukça şanslı ve başarılı olacaksınız. Diğer bir taraftan bugün çalışma hayatınızla ilgili konularda da çevrenizde bulunan insanlardan maddi ve manevi yönde destek alacaksınız. Ancak paranın hayatınızdaki önemsiz ama gerekli yerini fark ederek maddi meselelerde her zamankine göre daha dikkatli adımlar atmalısınız ve finansal alanda karşınıza çıkan seçenekleri değerlendirirken mümkün olduğunca aklı başında kararlar vermeye dikkat etmelisiniz.

Balık Burcu;

Çarşamba günü hafta sonuna oldukça olumlu bir enerji ile başlangıç yapacaklardır. Bugün özellikle sabahın erken saatleri ile öğlen saatleri arasında kalan zaman diliminde çevrenizde bulunan insanlarla veya yakınlarınızla ortak maddi birikiminiz konusunda oldukça dikkatli ve temkinli bir şekilde hareket etmeniz gerekmektedir. Çünkü bugün çevrenizde bulunan ve sizin iyi niyetli olduğunu düşündüğünüz insanların çıkarcı yaklaşımları size karşı bir tehdit oluşturuyor olabilir. Dolayısıyla bugün maddi açıdan sizi olumsuz yönde etkileyen veya size zaman kaybettirerek zarara uğramanıza sebebiyet veren insanları çevrenizden uzaklaştırmalısınız. Diğer bir taraftan bugün eğirim hayatınızla, çıkmayı planladığınız yolculuklarla ve akademik kariyerinizle alakalı olarak oldukça doğru ve yerinde kararlar vermeye oldukça yakın olacaksınız sevgili Balık Burçları.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir