Astroloji

28 Eylül- 4 Ekim Burç Yorumları

Yazar  | 

Koç Burcu:

Sevgili Koçlar, haftaya Pazartesi günü gerçekleşecek olan Ay Tutulması ile adım atıyorsunuz. Bakış açınızı değiştirebilecek yeni bilgiler, genellikle tutulmanın olduğu hafta ve sonrasında ortaya çıkar. Devam eden projelerinizi askıya almaya ihtiyacınız yoktur. Gözlemlemek, duygularla temasa geçmek, anın tadına varmak gibi anlamları iyi fark etmek gerekir. Burcunuzda gerçekleşecek bu tutulma, kişisel planlarınız açısından saklanmış bir şeyin su yüzüne çıkması anlamı taşımaktadır. Ancak bu enerjinin bir çeşit öfke nöbeti biçiminde ortaya çıkmasının da mümkün olduğunu bilmelisiniz. Ancak diğer yandan liderlik becerileriniz, bir ortaklık durumu gibi gelişmeler de getirebilir. Planlarınız dışında gelişmesi mümkün olayları beraberinde getiren bu enerji, mutsuz olduğunuz durumları bitirmek, kurtulmak için de bir fırsat yaratacaktır. Merkür’ün geri hareketinin devam ettiğini unutmayın. Evliliğiniz ve ortaklıklarınızda iletişim sorunları ilişkilerdeki dengeyi bozabilir.

Boğa Burcu:

Sevgili Boğalar, haftaya Ay Tutulmasıyla adım atıyorsunuz. Bilinçaltınızda saklanan, ihtiyacınız olanı size gösteren bir enerjidir. Şefkatli, özenli olmak, başkalarıyla paylaşmak, yardımsever ruh hali, gerçek istek ve hislerin ortaya çıkması gibi gelişmeler, yani Ay Tutulmasının size ışık tutmasıyla gizli konuların su yüzüne çıkması, inançların, mahremiyetin bir dürtüyle harekete geçmesi mümkün olabilir. Maddi ve manevi konular arasında dengeyi yakalamak, kendini gizlemeden, yine kendiyle karşılaştırmak, bu enerjinin etkileri arasında yer almaktadır. Bu arada devam eden Merkür geri hareketini gözden kaçırmayın. Spekülatif hareketlerden uzak durun. Kimseyi yargılamayın ve mali konularda dikkatli hareket edin.

İkizler Burcu:

Sevgili İkizler, Pazartesi günü yaşanacak At tutulması, uzun vadeli hedefler, dostluklar, sosyal ilişkiler, organizasyonlar, sosyal etkinlikler ve gruplarla ilgili konularda etkili olacaktır. Bakış açınızı değiştirecek bazı bilgiler elde etmenizi sağlar. Bu konularda bazı değişimler için sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Arkadaşlarınızın sizden yardım istemesi, bazı krizleri aşmak için hakemlik yapmanız, aniden bazı ilişkileri sonlandırarak, kendi yalnızlığınıza dönme isteğiniz gibi değişimler olabilir. Kendinizi bu kadar kalabalığın içinde mutlu hissetmeyebilirsiniz. Bu arada hala devam eden Merkür geri hareketini göz önünde bulundurmalısınız. Yani, düşünmediğiniz, önceden planlanmayan, daha öncesinde üstünde çalışıp anlaşılmamış işleri, aniden, yeni ortaya çıkan konuları geri hareketin bitimine kadar hayata geçirmemeniz önemlidir. Bu Tutulması en iyi biçimde değerlendirmek için, bahsettiğim konular üzerinde gözlem yapmak, incelemek, düşünmek ve geri hareket bittikten sonra harekete geçmek iyi olacaktır.

Yengeç Burcu:

Sevgili Yengeçler, haftanın ilk günü yaşanacak olan Ay Tutulmasının size yansıması şöyle olacaktır. Kariyer konuları, toplumdaki yeriniz, şöhret ve ün, sosyal statü gibi konularda bu tutulmanın etkilerini görebilirsiniz. Sizi ilgi odağı haline getirebilir. Daha önce gizlenmiş konular şimdi su yüzüne çıkabilir. Bir kariyer değişikliği, mesleğinizle ilgili konularda bazı gelişmeler, bir meslektaş veya patronun sürpriziyle karşılaşabilirsiniz. Önümüzdeki birkaç ay içinde bu gelişmeleri yaşama olasılığınız yüksek olacaktır. Bu sırada Merkür hala geri hareketine devam ediyor. Ailenizle ilgili konularda daha çok bağlanmanız gerekebilir. Ailenizin mülkiyetiyle ilgili bazı bilgilere de ulaşabilirsiniz. Yanlış anlaşılmalar ve aksiliklere karşı da hazırlıklı olmalısınız.

Aslan Burcu:

Sevgili Aslanlar, haftanın ilk günü karşınıza çıkan enerji Ay Tutulması ve bunun size olan etkileri şöyle olacaktır. Kişisel felsefe, inançlar, uzun yol seyahatleri, farklı kültürleri tanımak, öğrenmek ve bu bilgiler ışığında fikirleri yeniden oluşturmak gibi bazı konularda etkilerini görebilirsiniz. Sürpriz gelişmeler olabilir. Yüzeyin altında saklanan şeyler, su yüzüne çıkabilir. Rutin olandan, alıştığınızdan farklı fikir, olay ve kişilerle karşılaşabilirsiniz. Yüksek öğrenimle ilgili gelişmeler, aniden gelişen yolculuklar, zerinde çalıştığınız bir projenin hayata geçmesiyle bazı değişimler yaşamanız söz konusu olabilir. Bu tutulma önümüzdeki birkaç ay içinde etkisini gösterebilir. Ayrıca arka planda devam eden Merkür geri hareketini unutmayın. İletişim, satış pazarlama, telefon görüşmeleri, haberleşme gibi konularda gerilemeler, aksaklıklar olması normaldir. Yanlış anlaşılmalara karşı da dikkatli olmanızı öneririm.

Başak Burcu:

Sevgili Başaklar, haftanın ilk günü At tutulması enerjisiyle başlıyor. Sizin için ortak mali kaynaklar, mali ortak konular, ikinci şahıslar kaynaklı mali destekler alanında bazı değişimler yaratabilir. Önümüzdeki aylar içinde etkili olacak bu tutulma, sürpriz gelişmelere neden olabilir. Örneğin nafaka gibi gelirlerde bazı değişimler yaşanması söz konusudur. Ancak bu değişim yaşandığında göstereceğiniz davranışların size yansımasını belirleyeceğini unutmayınız. Banka, vergi, miras, ssk gibi konularda da etkili olan bu enerjiyi, iyi değerlendirmeniz önem kazanacaktır. Geri planda devam eden Merkür geri hareketini de hesaba katarak planlarınızı yapmalısınız. Aksilikler, aksaklıklar, planlarda bozulmalar yaşanabilir. Parayla ilgili ani harcamalarda bulunmayın.

Terazi Burcu:

Sevgili Teraziler, Pazartesi günü haftanın ilk enerjisi Ay Tutulması olacak. Sizin için evlilikler, ortaklıklar, sözleşmeler gibi konuları kapsıyor. Önümüzdeki aylarda ilgi odağınız bu konular üzerine yoğunlaşabilir. Eşinizin veya ortağınızın sizin desteğinize ihtiyacı olabilir. Bugüne kadar saklanan bazı gerçekler ortaya çıkabilir. Duygusal hassasiyetinizi bir yana bırakarak, doğru olanı görmek üstüne hareket etmelisiniz. Ancak ani kararlar vermekten kaçının çünkü Merkür geri hareketi hala devam ediyor. Bu dönemi düşünmek, incelemek, araştırmak ve planlamak için kullanmakta fayda var. Aklına ilk geleni yapanlar, zararlar otururlar, bunu unutmadan yönünüzü belirlemenizi tavsiye ederim.

Akrep Burcu:

Sevgili Akrepler, haftaya Ay Tutulması enerjisiyle adım atıyoruz. Sizin açınızdan önemi, sağlık, günlük çalışma hayatınız, gündelik işleriniz gibi konularda etkili olacak olmasıdır. Bu haftaya ışık getirecek olan bu tutulma, hayatınızda odak noktası olan ve dikkatinizi yönlendirmeniz gereken konuya ilgi çekecektir. İş arkadaşlarınızla olan ilişkileriniz ve yanı sıra kendinize karşı nasıl davrandığınız önem kazanacaktır. Eğer genel olarak yalnız çalışan biriyseniz, çevrenizdekilerle daha fazla iletişime geçmeniz gerekebilir. Ancak geri planda süren Merkür geri hareketi, önceden planlanmamış ve ani akla gelen fikirleri veya ortada olmayan tekliflerin bir anda karşınıza çıkmasının mümkün olabileceğini fakat sizin düşünmeden, araştırmadan, iyice garantiye almadan kabul etmemeniz gerektiğini gösteriyor.

Yay Burcu:

Sevgili Yaylar, haftaya Pazartesi günü gerçekleşecek olan Ay Tutulması ile adım atıyorsunuz. Bakış açınızı değiştirebilecek yeni bilgiler, genellikle tutulmanın olduğu hafta ve sonrasındaki birkaç ay içinde ortaya çıkar. Sizin açınızdan bu tutulmanın öncemi romantizm, eğlence, çocuklar, spor faaliyetleri ve duygusal ilişkiler adına etkisinin olmasıdır. Hayatınızın bu alanlarıyla ilgili konular devreye girer ve odak noktası olmaya başlar. Bunlarla ilgili sürpriz gelişmeler yaşanır ve sonuçlarını sizin bugüne kadar ki davranışlarınız ve olaylara verdiğiniz tepkiler belirler. Bu arada arka planda hala devam eden bir Merkür geri hareketi var. Sosyal yaşamınızda, arkadaşlık ilişkilerinizde, insani bağlantılarda zorlu bir dönem yaşayabilirsiniz. Aksiliklere ve yanlış anlaşılmalara karşı temkinli olmanızda fayda var. Bazı bilgiler su yüzüne çıkabilir.

Oğlak Burcu:

Sevgili Oğlaklar, haftanın ilk günü karşınıza çıkan enerji Ay Tutulması ve bunun size olan etkileri şöyle olacaktır. Aileniz, ev, mülk, ebeveynler ve gayrimenkul gibi alanlarda etkili olacak bu enerji, hayatınızın bu alanlarında ilgi odağı olacağını, konuların bu alanlar üzerinde yoğunlaşacağının işaretidir. Evinizle, ailenizle ilgili konular gündeme gelebilir. Taşınmak, yer değişimi, ev içinde bazı değişimler mümkün olabilir. Ancak geri harekette seyrini sürdüren Merkür’ü de dikkate almanız gerekir. Çünkü kariyer alanında yaşanabilecek iletişim sorunları olacağını işaret ediyor. Bazı bilgiler eksik kalabilir, bazı aksilikler ve yanlış anlaşılmalar yüzünden şöhret eviniz, sosyal yaşamdaki yeriniz ve kariyer planınızda değişimler yapmanız gerekebilir. Ani kararlar almaktan uzak durun derim.

Kova Burcu:

Sevgili Kovalar, Pazartesi gününe ay tutulması ile uyanacağız. Sizin açınızdan önemine gelince, kardeşler, komşu ve yakın arkadaşlar, iletişim, satış, müşteriler, öğrenme gibi konuların önümüzdeki dönemde odak noktası olacağını gösteriyor. Bahsedilen alanlarda bazı aydınlanmalar olacağı, yüzeyin altında olanın ortaya çıkacağı, kardeşinizin bir olayının veya bir ani maceranın ortaya çıkabileceği, mahallede veya komşularda bazı telaşlı durumlar olabileceği gibi etkilerini yaşayabilirsiniz. Aynı zamanda hala devam eden Merkür geri hareketi önemini koruyor. Uzun mesafe seyahatler, kültürel yolculuklar, inançlar ve yükseköğrenim gibi alanlarda insani ilişkilerde bazı yanlış anlamalar, gecikmeler yaşanabileceğini göz önünde bulundurmanızda fayda var.

Balık Burcu:

Sevgili Balıklar, haftaya Ay tutulması ile adım atıyorsunuz. Sizin için anlamı mali konular, kazandığınız para, kazanç eviniz, nakit akışınız gibi konularda etkili olmasıdır. Bu konuda bazı hasır altı edilmiş şeyler su yüzüne çıkabilir. Bir finansal projenin güzel sonuçlarını alabilirsiniz veya yaptığınız işlerin semeresini görebilirsiniz. Ancak bu durum elinizden aniden para çıkması, finansal bir telaş da olabilir. Özel eşyalarınıza sahip çıkın, değerli mallarınıza dikkat edin derim. Ayrıca geri planda hala devam eden bir Merkür geri hareketi var. Bu durum da ortak girişimler, ortak paralar, ortak bankacılık işlemleri gibi konularda etkili olacaktır. Ayrıca cinsellik konularında da sorunlara neden olabilir. Geri hareket bitmeden, yeni ilişkilere adım atmamak en iyisi olacaktır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir