Astroloji

30 Haziran 2015 Burç Yorumları

Yazar  | 

Koç Burcu Günlük Burç Yorumları

Gökyüzü, son derece dinamik bir günü müjdeliyor sizlere. Yeni insanlar tanıyabilir, yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Bu yenilik iş hayatınızla ilgili olabilir ve başarılı olacağınız yeni bir sürecin kapılarını aralayabilirsiniz. Bugün dikkat etmeniz gereken tek konu kas ve boyun ağrıları olmalı, ani hareketler yapmamaya özen gösterin. Özel yaşamınızda ise yaşadıklarınızı sorgulayacağınız ve yalnız kalıp düşüncelerinizi netleştirme isteğiniz bir hayli yoğun olsa da eş ya da sevgilinizden gelen sevgi dolu eli geri çevirmemelisiniz.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları

Gökyüzü, bugün hemen her konuda söyleyecek sözlerinizin olduğuna işaret etmekte. İş hayatınızda sürpriz bir teklif alabilir, gelirlerinizde hatırı sayılır bir artış sağlayacak bir anlaşmaya imza atabilirsiniz. Günün her saati size olumlu yönde gelişmelerle, isteklerinizi gerçekleştirebileceğiniz imkanlarla karşılaşacak ve kendinize olan güveninizle size sunulan her şeyi akıllıca değerlendirebileceksiniz. Özel yaşamınızda ise eşinizle romantizm oldukça yüksek ve keyifli olacaktır.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumları

Bugün, işinizle ilgili hırçın tavırlarınız çalışma arkadaşlarınızla problemler yaşamanıza sebep olabilir. Her zaman siz haklı olamazsınız. Sakin olun ve başkalarına kızıp, çalışma arkadaşlarınızla gerginlik yaratmamaya özen gösterin. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizin yaptığı haksızlıklara ciddi bir karşı koyuş sergileyebilirsiniz. Tepkinizi verin ama asla yıkıcı tavırlar içinde olmayın.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumları

Bugün, işinizle ilgili konularda girişimci davranmalı ve hakkınızı her şekilde aramalısınız. İş hayatınızda yeni tanıştığınız insanlarla iletişime önem vermeli, onlardan gelen öneri ve tekliflere sıcak bakmalısınız. Özel yaşamınızda ise bugün aşkta şans sizden yana. Duygular yoğun ve karşılıklıdır, tadını çıkarın.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumları

Huzur, kazanç ve güzel gelişmelerin yaşanacağı harika bir gün sizleri karşılamakta. Özel yaşamınızda ise aşk ve aile hayatınızda sihirli bir el değmişçesine sevgi, huzur ve aşk hakim olacak. Aşk hayatınızda yaşanan olumlu gelişmeler özellikle evli aslanlar için oldukça sevindirici olacak, krizler sona erip emeğin güzelliği ilişkinizi taçlandıracak. Bekar aslanlar da, bugün tanışmalar duygusal hayatınıza renk katabilir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumları

Gökyüzü, bugün doğru yerde doğru zamanda olmanın getireceği şansları en iyi şekilde kullanacak, özellikle maddi konularda önemli gelişmeler kaydedeceksiniz. Beklentilerinizi, hedeflerinizi belirleyin ve ilerleyin. Özel yaşamınızda da huzurlu bir gün sizi karşılarken kimsenin mutluluğunuzun üzerinde gölge etmesine izin vermeyin. Kendinize güvenin ve aşkınıza sahip çıkarak mutluluğun tadını sonuna kadar çıkarın.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumları

Gökyüzü, eş ya da sevgilinizin size yaşattığı olumsuzlukların izlerini ruhunuz başta olmak üzere tüm hayatınızdan silmeniz için destekliyor sizleri. Sezgilerinize güvenin ve cesaretli davranın. Hiçbir şey sizin mutluğunuzdan daha değerli değildir. Başkalarının size vermediği değeri onlara vermekten vazgeçin ve yaşadıklarınızı değiştirebilecek olduğunuzun bilinci ile hareket edin. Hayata bir kez geldiğinizi hatırlayın. İş hayatınızda da şansınız yükselirken kimsenin etkisi altında kalmadan hareket etmelisiniz.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumları

Gökyüzü, şanslı keyifli ve sağlıklı bir günü müjdelemekte sizlere. Enerjinizin kuvveti tüm çevrenizin dikkatini çekecek, zekanız ve bilginizi birleştirerek işinize olan hakimiyetinizle de takdir kazanacaksınız. Bugün dikkat etmeniz gereken konu özel hayatınız eş ya da sevgilinizin üzerinde gereksiz baskılar kurmamalı sizi seven insanla mutlu olmaya bakın.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumları

Gökyüzü, bugün sabah saatlerinden itibaren yaşamınızın her alanında gerçekleştireceğiniz olumlu gelişmelere işaret etmekte. Üretkenliğinizin çok yüksek olduğu zamanlardasınız. Bugün kendinizi şımartın ve sizi ne mutlu ediyorsa o yöne ilerleyin. Gökyüzü duygularınızı harekete geçirdiğinden, kendi isteklerinizi hayata geçirmek için cesur adımlar atacaksınız. Kendinize güvenin ve ilerleyin. Bekar yaylar, kararsızlığınız ve duygusal tepkilerinizle birlikte olduğunuz insanı bezdirebilir, sevgilinizi kaybetmek istemiyorsanız daha net ve kararlı olmalısınız.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumları

Bugün, enerjiniz oldukça kuvvetlidir spora başlamak istiyorsanız harekete geçmelisiniz. Kısa bir süre içinde disiplinli hareket ederseniz kısa sürede fazla kilolarınızdan kurtulabilirsiniz. Bugün kariyeriniz açısından bir hayli önem taşımakta. Uzun süredir işsizseniz ya da yeni bir başlangıç yapmayı düşünüyorsanız harekete geçmeli ve bu konu ile ilgili tüm görüşmelerinizi tamamlamalısınız. Ne kadar sosyal olursanız isteklerinize ulaşmanız o denli kolay olacaktır. Özel yaşamınızda ise karanlıktan sonra aydınlığa geçiş, aşkı ve mutluluğu en yüce hali ile deneyimleyebileceğiniz zamanlardasınız.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumları

Gökyüzü, bugün kararlı davranışlarınız ve haklarınıza sahip çıkarak hareket etmeniz adeta yaşadığınız zorluklardan sonra ayağa kalkmanızın imkansız olduğu düşüncesinde olan kişilere vereceğiniz en güzel cevaptır. Adeta karanlık günlerin ardından doğan güneş gibi yaşam sizin için yeniden şekillenmekte ve siz yaşanmışlıklarınızın ruhunuza kattığı derinlikle iş ve özel yaşamınızda yenilenmektesiniz. Özel yaşamınızda ise hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz, güven duygunuz gerçekleri görememenize neden olabilir.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumları

Gökyüzü, bugün iş ilişkilerinizde ilk izlenimin bir hayli önem taşıdığına işaret etmekte. Olabildiğince pozitif davranmalı ve kendinizi ispatlamak için cesaretli davranmalısınız. Sahne sizin uzun zamandır ilk defa kendinizi bu kadar kararlı hissetmenin getireceği avantajları sonuna kadar değerlendirmelisiniz. Gün içinde trafikten kaynaklanan gecikmeler söz konusu olsa bile gerilmeden hareket edin soğukkanlılığınızı koruduğunuz takdirde her şey kolaylıkla ilerleyecektir. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizin sürpriz bir seyahat teklifi ile mutlu olabilir, baş başa kalmanın keyfi için uygun zamanlarda değilsiniz, biraz daha zamana ihtiyacınız var.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir