Astroloji

30 Mayıs Günlük Burç Yorumları

Yazar  | 

Kova Burcu

Cumartesi gününde Kova Burçları, özellikle öğlen saatleri ile akşamüzeri saatleri arasında kalan zaman diliminde bilhassa parasal konularla ilgili olarak yaşanabilecek olan beklenmedik gelişmeler nedeniyle birtakım can sıkıcı durumlarda kalabilirler. Bu nedenle bugün bu konulara yönelik olarak biraz daha dikkatli olmaya çalışmanızda fayda olacaktır. Bugün bu hayatta inandığınız ve sizin için önemli olan değerlerden hiçbir şekilde ve hiçbir koşulda taviz vermeyeceğiniz gibi aynı zamanda elinizde bulunan maddi birikiminizi de hiç kimsenin etkisi altında kalmadan tamamen kendi istediğiniz şekilde değerlendirmek isteyeceksiniz. Aslında son zamanlarda hayatınızda geçmişte yaşamış olduğunuz birtakım mevzular nedeniyle kendinizi biraz keyifsiz ve sıkıntılı hissediyor olabilirsiniz. Bugün bu konulara acele çözümler bulamayabilirsiniz; ancak çözüm bulmanız da oldukça yakındır.

Terazi Burcu

Cumartesi gününde Terazi Burçları özellikle öğlen saatleri ile akşamüzeri saatleri arasında kalan zaman diliminde bilhassa çalışma hayatları, romantik ilişkileri ve gündelik hayatlarını etkisi altına alan ufak tefek sorunları ile alakalı konularda oldukça sıra dışı düşünceler geliştirebilirler. Diğer bir taraftan bugün hayatlarına bir yenilik getirmek ve hayatlarında yeni bir adım atmak isteyen Terazi Burçları’nın karşısına bir engel olarak geçmişleri çıkabilir. Bu durum, hayatınıza bir yenilik getirmeden veya herhangi bir yeni adım atmadan evvel öncelikle hayatınızda geçmişte yaşamış olduğunuz ufak tefek problemleri halletmeniz gerektiğine işaret ediyor olabilir sevgili Terazi Burçları. Elbette tüm bu durumlar bugün çalışma hayatınızda yapacağınız işlerin verimliliğiniz ve genel anlamda sağlık durumunuzu olumsuz yönde etkileyebilir. Dolayısıyla dikkatli olmalısınız.

Aslan Burcu

Cumartesi gününde Aslan Burçları özellikle öğlen saatleri ile akşamüzeri saatleri arasında kalan zaman diliminde üzerlerindeki baskı ve bu baskının omuzlarına bindirdiği yük nedeniyle kendilerini biraz keyifsiz hissedebilirler. Ancak her zaman olduğu gibi bugün de yerine getirilmeyi bekleyen mecburiyetleriniz vardır. Ancak bugün özellikle bu öğlen saatleri ile akşamüzeri saatleri arasında kalan zaman diliminde hayatınızda herhangi bir alanda herhangi bir yeniliğe sebebiyet verecek olan herhangi bir işle uğraşmak yerine rutin işlerinizi halletmeye odaklanmanız sizin için oldukça faydalı olacaktır. Bunun yanı sıra bugün günlük hayatınızdaki olayların beklentilerinize uygun şekilde gelişmemesi durumunda sakin kalmaya ve sinirlenmemeye de dikkat etmeniz gerekiyor sevgili Aslan Burçları. Bugün huzura ve güvence hissiyatına oldukça ihtiyaç duyacaksınız.

Boğa Burcu

Cumartesi günü Boğa Burçları özellikle öğlen saatleri ile akşamüzeri saatleri arasında kalan zaman diliminde kendilerine ait olduğunu düşündükleri değerlerini bu değerlere saldırdığını düşündükleri insanlara karşı canla başla savunmak isteyeceklerdir. Bu durumda sizinle aynı fikirlere sahip olmayan kişilerle birtakım fikir çatışmalarına girmeniz söz konusu olabilir. Dolayısıyla bu gibi bir durumun oluşabileceğini fark etmeniz durumunda kendinize sakin olmanız gerektiği yönünde gerekli uyarıyı yapmalısınız. Bunların yanı sıra bugün geleceğe yönelik planlarınızı gerçekleştirmek için oldukça büyük bir istek duyuyor olabilirsiniz; ancak bugün bu planları hayata geçirme işini bir veya birkaç gün ertelemeniz sizin için en iyisi olacaktır sevgili Boğa Burçları. Çünkü bugün içerisinde bulunduğunuz dış dünyanın şartlarlı bu planlarınızı hayata geçirmeniz için yeterli derecede elverişli olmayabilir.

Balık Burcu

Cumartesi gününde Balık Burçları’nın özellikle öğlen saatleri ile akşamüzeri saatleri arasında kalan zaman diliminde hayatlarına herhangi bir yenilik getirmek veya yaratıcı güçlerini kullanarak yeteneklerini hayat geçirmek gibi konularda biraz temkinli davranmaları ve sabırlı olmaları gerekmektedir. Çünkü bugün, genel davranışlarınız her ne kadar bu yönde olmasa bile hayatın pek çok alanında ve pek çok konuda oldukça başına buyruk bir şekilde davranmak isteyeceksiniz. Tüm bu durumlar içerisinde hayatınıza dışarıdan yapılacak bir müdahale veya dışarıdan gelen bir engelleme ile karşılaşmanız sizi gergin bir ruh haline sürükleyebilir ve moralinizin bozulmasına sebebiyet verebilir sevgili Balık Burçları. Diğer bir taraftan bugün eski bir romantik ilişki veya uzun zamandır üzeri kapanmış bir olay size kendisini hatırlatabilir.

Yengeç Burcu

Cumartesi gününde Yengeç Burçları özellikle öğlen saatleri ile akşamüzeri saatleri arasında kalan zaman diliminde hayatlarını etkisi ve kontrolü altına alan kurallara ve zorunluluklara karşı çıkmak için ellerinden geleni yapacaklar ve kendilerini çevrelerinde bulunan insanlara ve dış dünyaya ifade etmek için oldukça güçlü bir arzu duyacaklardır. Dolayısıyla bugün içerisinde bulunduğunuz şartlar ne olursa olsun bu şartlarla mücadele etmek ve varlığınız ile gücünüzü çevrenizdeki insanlara ve biraz da hayatın kendisine karşı ispat etmek isteyebilirsiniz. Ancak bugün bunu yapmanız pek de kolay olmayabilir. Dolayısıyla biraz sabırsız bir ruh hali içerisine girmeniz oldukça normaldir sevgili Yengeç Burçları. Diğer bir taraftan bugün herhangi bir işinizi yapmak veya herhangi bir planınızı gerçekleştirmek için fazladan çaba göstermeniz gerekebilir.

Başak Burcu

Cumartesi gününde Başak Burçları özellikle öğlen saatleri ile akşamüzeri saatleri arasında kalan zaman diliminde hayatlarına getirmeyi planladıkları birtakım yenilikleri uygulamak konusunda birtakım zorlu durumlarla karşı karşıya kalabilirler. Bugün bu hedeflerinizi gerçekleştirmeye yönelik olarak oldukça yüksek bir enerjiye sahip olacaksınız. Ancak bugün gerçekleştirmek için oldukça yüksek çaba sarf ettiğiniz bu hedeflerinizin oldukça önemli bir kısmı büyük ölçüde geçmişe yönelik hedeflerdir sevgili Başak Burçları. Sizin de kolaylıkla tahmin edebileceğiniz gibi, geçmişle alakalı konuları tam anlamıyla halledemediğiniz sürece geleceğe doğru ilerlemeniz oldukça zor olacaktır. Belki de bu durum sizi çok fazla tedirgin etmemektedir; ancak bugün romantik ilişkinizle alakalı konularda sabırlı ve temkinli olmalısınız.

Akrep Burcu

Cumartesi günü Akrep Burçları özellikle öğlen saatleri ile akşamüzeri saatleri arasında kalan zaman diliminde hayatlarına yeni aktiviteler getirmek, kendileri ve yakın çevrelerinde bulunan insanlar dışındaki dünya ile temas etmek, yeni bir romantik ilişkiye başlamak veya halihazırda süregelmekte olan romantik ilişkilerinde daha önceden hissetmedikleri birtakım duygular hissetmek isteyeceklerdir. Ancak bugün geçmişte yaşamış olduğunuz olaylarla alakalı meseleler ve hayatınıza genel anlamda hakim olacak olan durgunluk, tüm bunları yapmanızın önünde bir engel teşkil edebilir. Örneğin uzun zamandır yolunda gitmeyen bir romantik ilişki yaşıyor olabilirsiniz ve bu durumla uğraşmak zorunda kalmak canınızı sıkıyor olabilir sevgili Akrep Burçları. Eğer sevdiğiniz kişi de bu konuda sizinle iş birliği yapmaya yanaşmıyorsa içerisinde bulunduğunuz durum iyice içinden çıkılmaz bir hal alabilir.

İkizler Burcu

Cumartesi gününde İkizler Burçları özellikle öğlen saatleri ile akşamüzeri saatleri arasında kalan zaman diliminde finansal durumları açısından amaçları ne olursa olsun mutlaka kendilerine uygun bir çıkış yolu bulacaklardır ve maddi yönden yaşamakta oldukları sıkıntılarına bir çözüm bularak parasal ihtiyaçlarını karşılayacaklardır. Elbette İkizler Burçları olarak bu hayatta her zaman yenilikçi bir bakış açısı ile hareket etmeli ve içerisinde bulunduğunuz alanlarda veya durumlarda takılıp kalmak suretiyle kısıtlanmamak için mutlaka her daim ileri gitmeye gayret etmelisiniz. Ancak bugün bunu başarmanız her zamanki kadar kolay ve hızlı olmayabilir. Çünkü bugün özellikle parasal konularda iyi, geçerli ve verimli bir çözüm elde etmek için biraz beklemeniz ve sabırlı olmanız gerekmektedir sevgili İkizler Burçları. Bugün isteklerinizi çevrenize rahatça ifade edebileceksiniz.

Yay Burcu

Cumartesi gününde özellikle öğlen saatleri ile akşamüzeri saatleri arasında kalan zaman diliminde hayatlarını hakimiyeti altına alan ve kısıtlayan kurallardan kurtulmak isteyecekler ve dolayısıyla bu kurallara veya bu kuralları koyan kişilere başkaldıracaklardır. Çünkü Yay Burçları olarak bu hayatta en temel amacınız bildiğiniz yolda doğru olduğuna inandığınız şekilde ilerlemektir. Ancak bugün içerisinde bulunduğunuz tüm durumlar geçmişte ilgilenmiş olduğunuz; ancak henüz herhangi bir sonuca varamamış olan işlerinizi halletmeniz için sizi destekleyecek durumlar olmanın yanı sıra hayatınıza yenilik getirecek herhangi bir konuda sizi desteklemeyecek durumlar olacaktır. Siz Yay Burçları olarak bu hayatta aldığınız aktif rol ile bilinen kişilersiniz. Dolayısıyla bu her şeyin sizi engelliyormuş gibi görünmesi durumu canınızı sıkacaktır.

Oğlak Burcu

Cumartesi gününde özellikle öğlen saatleri ile akşamüzeri saatleri arasında kalan zaman diliminde Oğlak Burçları’nın gündeminde yer alacak olan en temel konu romantik ilişkileri olacaktır. Bugün eğer romantik ilişkinizde sevdiğiniz kişi ile aranızda son zamanlarda birtakım ufak tefek problemler yaşandıysa birbirinize yüklenmemeniz gerekmektedir. Ancak eğer içerisinde bulunduğunuz romantik ilişki bitmek üzere olan bir evlilik veya kopmak üzere olan bir romantik ilişki ise sevdiğiniz kişi ile veya eşinizle anlaşmanızın yolları çoktan kapanmış olabilir sevgili Oğlak Burçları. Bunun yanı sıra bugün eşinizle veya sevdiğiniz kişi ile iletişiminiz sırasında birbirinize beklenmedik sözler söyleyebilirsiniz ve bu durum sevdiğiniz kişi ile aranızın biraz daha açılmasına sebebiyet verebileceği gibi gerginleşmenize de yol açabilir.

Koç Burcu

Cumartesi gününde Koç Burçları özellikle öğlen saatleri ile akşamüzeri saatleri arasında kalan zaman diliminde iç dünyalarındaki duygularının coşkunluğu nedeniyle bazı konularda yanılgıya düşebilirler. Bugün kendinizi güvence altında hissetmeye yönelik olarak oldukça yoğun bir ihtiyaç içerisinde olacağınız için kendinize ait olduğunu düşündüğünüz her türlü değeri bu değerlere saldırmaya çalışan insanlara karşı canla başla savunacaksınız. Ancak bugün bunu yaparken çevrenizde bulunan insanlara karşı mümkün olduğunca yumuşak ve ılımlı bir dil kullanmaya gayret etmelisiniz sevgili Koç Burçları. Bugün sizinle iletişimde bulunan insanların size karşı dikkatli olmalarını, sizi sakinleştirmelerini ve içerisinde bulunduğunuz gergin ruh halinizin ortadan kalkması için ellerinden geleni yapmalarını bekleyeceksiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir