Astroloji

6 Haziran Günlük Burç Yorumları

Yazar  | 

6 Haziran 2015 Günlük Koç Burcu Yorumu

Sevgili Koç, bu hafta maddi kaynaklarınızla ilgili yeniden yapılandırmalara gireceğiniz önemli bir döneme giriyor olacaksınız. Bu evre gelir gider tablonuzu gözden geçirmeli ve riskli yatırımlardan uzak durmalısınız.

6 Haziran 2015 Günlük Boğa Burcu Yorumu

Sevgili Boğa, Burcunuzda meydana gelecek olan Dolunay, Ortaklı işleriniz ile ilgili size çok önemli bir kapı aralayacak. İş ortağınız ya da arkadaşınızla ilgili sorumluluklar yaşanabilir.

6 Haziran 2015 Günlük İkizler Burcu Yorumu

Sevgili İkizler, evinizde meydana gelecek olan Dolunay,artık iç huzurunuza yönelmeniz gerektiğini belirtmektedir. Bu evre, ruhsal çalışmalar size güç kazandıracaktır.

6 Haziran 2015 Günlük Yengeç Burcu Yorumu

Sevgili Yengeç, Sosyal paylaşımlarınız adına çok önemli bir haftaya uyanıyorsunuz.Yaşamınızdaki arkadaş ve dostlarınızı sınava tabi tutabilirsiniz.

6 Haziran 2015 Günlük Aslan Burcu Yorumu

Sevgili Aslan,Kariyer evinizde meydana gelecek olan Dolunay,toplum önündeki paylaşımlarınızı,üstleriniz yada patron konumundaki kişileri ön plana çıkaracaktır.Bu evre kariyeriniz ile ilgili değişim söz konusu olabilir.

6 Haziran 2015 Günlük Başak Burcu Yorumu

Sevgili Başak,Eğitim ve Kişisel gelişiminize biraz daha önem vereceğiniz bir haftaya uyanmaktasınız.Bu evre iş ve ticaret ile ilgili konularda beklediğiniz sonuçları alabilirsiniz.

6 Haziran 2015 Günlük Terazi Burcu Yorumu

Sevgili Terazi, evinizde meydana gelecek olan Dolunay, yaşamınızdaki ortaklaşa olan kazançlarınız adına yeni bir sayfanın açılacağını ortaya koymaktadır. Bu evre miras, nafaka gibi konular gündemde olacaktır.

6 Haziran 2015 Günlük Akrep Burcu Yorumu

Sevgili Akrep, evinizde meydana gelecek olan Dolunay,Partnerinizle ilgili olumsuz , olumlu yaşanılan tüm paylaşımların masaya yatacağı bir evreyi vurgulamaktadır. İlişkinizin test edildiği bir döneme girdiniz.

6 Haziran 2015 Günlük Yay Burcu Yorumu

Sevgili Yay, İş hayatınız ve arkadaşlarınız ile ilgili sınavdan geçeceğiniz bir haftaya uyanmaktasınız. Eğer mevcut işinizden memnun değilseniz ayrılık kararı alabilirsiniz.

6 Haziran 2015 Günlük Oğlak Burcu Yorumu

Sevgili Oğlak, Aşk hayatınızla ilgili beklentilerinizin yoğunlaşacağı bir evreye girdiniz. Aşkta sadakatin önemi sizin için çok önemlidir. Bu evre aşk hayatınız testten geçecektir.

6 Haziran 2015 Günlük Kova Burcu Yorumu

Sevgili Kova, Ev ve yuvanızla ilgili önemli bir evreden geçmektesiniz. Ailevi konuların ön planda olacağı ve sorumlulukların artacağı bir evreye girdiniz. Aile büyüğünüzün sorumluluğunu alabilirsiniz.

6 Haziran 2015 Günlük Balık Burcu Yorumu

Sevgili Balık, Yakın akraba ve kardeşlerinizle ilgili konuların ön planda olacağı bir evreye girdiniz. Yakın çevrenizle ilgili sorunlarla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir