Astroloji

7 Temmuz 2015 Günlük Burç Yorumları

Yazar  | 

Koç Burcu Günlük Burç Yorumları (7 Temmuz Salı 2015)

Bugün her konuda netleşecek, nerede ne söyleyeceğinizi belirleyerek bunların getirdiği avantajları akıllıca değerlendireceksiniz. Maddi konularda istikrarlı yükseliş içinde iken, hiç ummadığınız bir yatırım fırsatı ile karşılaşabilirsiniz. Elinizi çabuk tutup gelen fırsatı iyi değerlendirmelisiniz. Özel yaşamınızda ise eşinizden gelecek sürpriz masum bir itiraf sizi bir hayli mutlu edecektir. Tereddütlerinizden uzaklaşın ve güven tazeleyin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları (7 Temmuz Salı 2015)

İş hayatınızda hızlı girişimlerde bulunup istediklerinizi kabul ettirebileceğiniz, şartlar elde edebileceğiniz bir gündesiniz. Özel yaşamınızda göksel etkiler, huzursuzlukları özel bir müdahaleniz olmadan yaşamınızdan söküp atacak adeta. Aşk hayatınızda yaşanan olumlu gelişmeler özellikle evli boğalar için oldukça sevindirici olacak. Başkaları yüzünden doyasıya yaşayamadığınız duyguları hiçbir engel olmadan yaşayabilirken keyfini çıkartın.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumları (7 Temmuz Salı 2015)

Bugün hemen her şeyden uzaklaşma isteğiniz hayatınızda sorunlara neden olabilir sakin olun ve kendi gerçeğinize ulaşıyor olmanın bilinci ile hareket edin. Finansal konularda şans sizden yana. Geçmişte yarım kalan beklentileriniz gerçekleşmeye başlıyor. Sizlere önerim, anlık kararlar vermeden önce duygularınızı özgür bırakın ve aşkın küllerinden yeniden doğmasına seyirci olun.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumları (7 Temmuz Salı 2015)

Ruhsal ve fiziksel enerjinizin yükselmesi ile birlikte iş hayatınızda başarılı çıkışlar elde edebileceğiniz fırsatlar söz konusu; fakat birlikte çalıştığınız fikir ve görüşlerine önem verdiğiniz insanların uyarılarını dikkate almak kaydı ile. Her şeyi ben bilirim tarzında hareket ederseniz beklemediğiniz olumsuz sonuçlarla karşılaşmanız mümkün. Özel yaşamınızda ise bir takım karışıklıklar söz konusu olabilir, sağ duyulu hareket edin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumları (7 Temmuz Salı 2015)

Gökyüzü son 8 aydır yaşadığınız olumsuzlukların izlerini siliyor tamamen hayatınızdan. Hayata bir kez geldiğinizi hatırlayın. İş hayatınızda da şansınızı zorlamalı isteklerinizi hayata geçirmek için tüm görüşmelerinizi yapın biraz disiplin sabır ve inanç sizi şu anda bulunduğunuzdan çok daha iyi noktalara getirecektir. Özel yaşamınızda ise bitişlerin ardından gelen başlangıçlarla eş ya da sevgilinizin kıymetini karşılıklı olarak daha iyi anlayacaksınız.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumları (7 Temmuz Salı 2015)

Gökyüzü bugün yakın çevrenizde gelişen şanslı olayların sizi de olumlu yönde etkileyeceğine işaret etmekte. Belki de yaşamınız boyunca yaşamadığınız güzel bir olayı deneyimleyebilirsiniz. Maddi konularda yapacağınız görüşmelerin olumlu gelişmesi ile kısa sürede isteklerinize ulaşabileceksiniz. Bugün işinizle ilgili hemen her konuda hayranlık uyandıracak ve yeni şanslar elde edeceğiniz imkanlarla karşılaşacaksınız. Maddi manevi güzellikler sizi karşılamakta. Bu şans yıllardır verdiğiniz emeğin inancın mükafatıdır size. Özel yaşamınızda ise eşinizin tutumu önem kazanmakta ilişkinizin gidişatını buna göre belirleyeceksiniz.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumları (7 Temmuz Salı 2015)

Gökyüzü bugün iş ve aile yaşantınızda yaşanan sorunların sizin özverili davranışlarınızla yoluna gireceğine işaret etmekte. Hatalı davranışların farkına varmak bir erdemdir. Sizde göstermiş olduğunuz erdemli davranışınızın mükafatını sevgi saygı ve destekle fazlasıyla alacaksınız. İş hayatınızla ilgili konularda bugün son derece akılcı hareket etmeli ve yanlış yönlendirmelere karşı dikkatli davranmalısınız. Özel yaşamınız da ise bir dönem kapanıyor ve yeni bir dönem başlıyor sizler için hak ettiğiniz değer ve sevgiyi görebileceğiniz aşkın kutsallığının galip geleceği özel bir süreç sizleri karşılamakta. Bu dönemde beklentilerinizi netleştirmeli ve kararlarınızı bir an evvel vererek uygulamaya geçmelisiniz.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumları (7 Temmuz Salı 2015)

Gökyüzü bugün sabah saatlerinden itibaren yaşamınızın her alanında gerçekleştireceğiniz olumlu gelişmelere işaret etmekte. Üretkenliğinizin çok yüksek olduğu zamanlardasınız. Bugün kendinizi şımartın ve sizi ne mutlu ediyorsa o yöne ilerleyin. Gökyüzü duygularınızı harekete geçirdiğinden, değer yargılarınız daha da gelişecek ve her şeyden önemlisi başkaları için yaşamayı bir kenara bırakıp kendinize değer verecek ve kendi isteklerinizi hayata geçirmek için cesur adımlar atacaksınız. Kendinize güvenin ve ilerleyin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumları (7 Temmuz Salı 2015)

Gökyüzü bugün hiç kimsenin sinirlerinizi bozmasına izin vermemeniz için uyarıyor sizleri. Sinirlenir, tartışma içine girerseniz haklıyken haksız duruma düşebilir ve hoş olmayan durumlarla karşılaşabilirsiniz. Bilmelisiniz ki yakın çevrenizde huzurlu halinizden rahatsızlık duyan, kıskanç insanların bir oyunudur bu. Bu oyuna düşmeyin! Aynı etki eş ya da sevgiliniz içinde geçerlidir. Kendisini uyarın ve aşkınızın bu tarz saldırılarla sarsılmayacak güçlü bir yapıda olduğunu dosta düşmana el birliği ile gösterin. İş hayatınızda ise kazançlı çıkacağınız çok önemli bir teklif alabilirsiniz..

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumları (7 Temmuz Salı 2015)

Gökyüzü bugün sezgilerinizi dinlemeniz ve hiç kimsenin zihninizi bulandırmasına izin vermemeniz için uyarıyor sizleri. Bugün ne kadar soğukkanlı olursanız o denli hayranlık kazanacaksınız. Herkesin gözü sizin üzerinizdeymiş gibi hissedebilirsiniz, böylede olabilir de! Kendinize inanın, gözleri yok sayın ve yapmanız gerekenleri aksatmadan hareket edin. Özel yaşamınızda ise eşinizin yakınları ile problemleri gergin bir gün geçirerek size karşı haksız eleştirilerde bulunmasına sebep olabilir. Tartışmadan, kibar bir uyarıda bulunmanız yeterli olacaktır.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumları (7 Temmuz Salı 2015)

Bugün; Size yakın olan bir insanla aranızdaki tüm ilişkiyi bitirebilirsiniz. Son derece cesaretli ve kararlı tavırlar sergileyerek çevrenizdekileri şaşırtabilirsiniz. Özellikle de iş hayatınızı ilgilendiren konularda bu tavrınızı gün boyunca sürdürmelisiniz. Karşılaşacağınız güç oyunları sizi yıldırmamalı yaptığınız işin bilincinde olun ve taviz vermeyin. Özel yaşamınızı ilgilendiren konularda ise beklemede kalmalı sakinliğinizi muhafaza ederek sizi anlamasını sağlamalsınız.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumları (7 Temmuz Salı 2015)

Gökyüzü bugün sizleri tüm güzellikleri ile kuşatıyor adeta. Yeni girişimler yapmayı düşünüyorsanız bugün biçilmiş kaftandır. Özellikle sanatın her hangi bir dalı ile ilgileniyorsanız büyük projeler içinde yer alabileceğiniz fırsatlar söz konusu olabilir. Bugün ailenizle ilgili konuları gündeminize alabilir ve sıkıntı ettiğiniz bir çok şeyi aşacağınız olumlu ortamlar yaratabilirsiniz. Evli balıklar, eşinizden gelecek hoş bir sürpriz ona olan yaklaşımınızı çok daha içten bir hale getirebilir. Evliliğiniz bitmek üzere ise aşkın emeğin sevginin galibiyetini deneyimleyebileceğiniz zamanlardasınız. Bekar balıklar bugün karşı cinsin aşk itirafı ile karışık fakat keyifli bir ruh hali içine girebilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir