Astroloji

8 Haziran Günlük Burç Yorumları

Yazar  | 

Günlük Koç Burcu Yorumları / 08 Haziran 2015 Pazartesi

Oldukça hareketli, sabahı ile akşamı farklı bir gün geçirebilirsiniz. Bir yandan iş ve sorumluluklar ağır basarken karşı konulmaz bir değişim isteği içerisinde olabilirsiniz. Zihniniz oldukça meşgul olabilir. Öğleden sonra Ay Balık burcuna geçtiğinde tempo artıyor, kontrolünüz dışında gelişen olaylara seyirci kalabilirsiniz.

Günlük Boğa Burcu Yorumları / 08 Haziran 2015 Pazartesi

Bugün maddi konularda harekete geçmenize neden olabilecek gelişmeler olabilir. Yakınınızdaki deneyimli kişilerin görüş ve fikirlerini alabilirsiniz. İş konusunda vermeniz gereken kararlar olabilir, Merkür’ün düze döneceği 12’si sonrasına bırakmalısınız.

Günlük İkizler Burcu Yorumları / 08 Haziran 2015 Pazartesi

Sosyal gruplarınız ve arkadaşlarınız girişimlerinizde size destek olabilir, sizin de harekete geçmenizi sağlayabilir. Orijinal fikirler, yenilikçi bir anlayış geliştirebilirsiniz. Yakın çevrenizden uzman veya otorite konumundaki kişilerin görüşlerinden yararlanabilirsiniz. Öğleden sonra ise iş ve sorumluluklar zorlayabilir.

Günlük Yengeç Burcu Yorumları / 08 Haziran 2015 Pazartesi

İş yaşamınızda veya kariyerinizde değişiklik yapma yönündeki istek ve motivasyonunuz yükseliyor ancak harekete geçmeden önceden Merkür’ün düze döneceği 12’sini beklemeniz doğru olabilir. Yenilikçi fikirleriniz, özgürlükçü anlayışınızla etrafınızı etkileyebilirsiniz. Maddi konularda destek görebilirsiniz, en azından başkalarının görüşlerinden yararlanabilirsiniz.

Günlük Aslan Burcu Yorumları / 08 Haziran 2015 Pazartesi

Fikirlerinizi özgürce paylaşmak isteyebilirsiniz. Sosyal gruplarınızda sıradışı görüşlerinizle dikkat çekebilirsiniz. Pozitif ve iyimser yaklaşımlarınızla dikkat çekebilirsiniz.

Günlük Başak Burcu Yorumları / 08 Haziran 2015 Pazartesi

Öğleden sonra Ay Balık burcuna geçiyor ve ilişkilerinizi gündeme getiriyor. Sorumluluklarınız, yapmanız gerekenler ve işlerinizin ilişkilerinizi yıpratmamasına dikkat etmelisiniz. İşle ilgili aktif ve girişken olacağınız bir gündesiniz. Aşırı heyecan ve sabırsız tutumlardan kaçınmalısınız. Sizden deneyimli kişilerin görüşlerine başvurabilirsiniz.

Günlük Terazi Burcu Yorumları / 08 Haziran 2015 Pazartesi

İlişkilerinize yeni bir yaklaşım getirmek isteyebilirsiniz. İlginç ve sıra dışı düşünce ve fikirlerinizi paylaşırken sakin kalmaya çalışmalısınız. Öğleden itibaren daha fazla hesap kitap işleriyle ilgilenmeniz gerekebilir. Sağlık konuları gündeminize gelebilir.

Günlük Akrep Burcu Yorumları / 08 Haziran 2015 Pazartesi

Özellikle ortaklı gelir ve paylaşımlarınızla ilgili atacağınız adımlara ve beklenmedik gelişmelere dikkat etmelisiniz. İş konusunda göreceğiniz destek sizi memnun edebilir. Öğleden itibaren sevdikleriniz ve çocuklarınızla ilgili sorumluluklar sizi zorlayabilir.

Günlük Yay Burcu Yorumları / 08 Haziran 2015 Pazartesi

Bugün alacağınız haberler sizi memnun edebilir, bol sosyalleşme ve paylaşım içinde olabilirsiniz. İlişkilerinizde adım atan taraf olabilir, yeni yaklaşımlar içinde bulunabilirsiniz. Yoğun bir görüşme ve toplantı trafiği sizi bekliyor. Öğleden itibaren iş temponuz yorucu olabilir.

Günlük Oğlak Burcu Yorumları / 08 Haziran 2015 Pazartesi

İş ortamınızda veya çalışmıyorsanız gündelik yaşantınızda, astlarınızla veya yardımcılarınızla olan ilişkilerinizde orijinal ve farklı tutumlar geliştirebilirsiniz. Günlük yaşantınızı değiştirmek istiyorsunuz ve duyduğunuz heyecan ve motivasyonunun huzursuzluk yaratmamasına dikkat etmelisiniz.

Günlük Kova Burcu Yorumları / 08 Haziran 2015 Pazartesi

Öğleden itibaren maddi konularla ve para işleriyle ilgilenmeniz gerekebilir. İletişiminizde farklı yaklaşımlarınız, orijinal fikirlerinizle dikkat çekebilirsiniz. Buluşma ve toplantılar gündeminizi belirleyebilir.

Günlük Balık Burcu Yorumları / 08 Haziran 2015 Pazartesi

Bugün Ay öğleden itibaren burcunuza ilerliyor, duruşunuzla, yeteneklerinizle, görünümünüzle dikkat çekebilirsiniz. Heyecan ve motivasyonunuz dışarı yansıtabilirsiniz. Kariyerinizle ilgili plan yapmak isteyebilir, hedeflerinizi gözden geçirebilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir