Fiskos

Acun Ilıcalı’nın Bozok Hakkında Açıklaması!

Yazar  | 

Survivor All Star‘da oyun sırasında Hakan’a kafa atarak büyük tepki uyandıran Bozok’un diskalifiye olup olmaması konusunda programın yapımcısı ve sunucusu olan Acun Ilıcalı açıklama yaptı. İşte o açıklamalar;

Survivor All Star’da bir yarışmacı oyun sırasında diğerine fiziki müdahalede bulundu diye biz o yarışmacıyı kesinlikle elemiyoruz. Böyle bir iddiamızda hiçbir zaman olmadı.

Bu konuda şöyle bir açıklama yapmak istiyorum. Dünyanın neresinde olursa olsun fizik gücüyle müdahale yapıldığında o yarışmacıyı tamamen göndermiyorlar. Fakat bir fiziki müdahale olduğu zaman biz bunu değerlendiririz ona göre ceza veririz.

Bana ‘Berna neden elendi’ diye soruyorlar. Berna, Sahra olayı çok farklı. Berna’yı Sahra’ya tekme ya da tokat atığı için yollamadık.

Takım arkadaşları Berna ile aynı adada kalmak istemediklerini söylediler. Bu olayın devam edeceğini düşündüler ve Berna’nın adada kalmasını istemediler. Buna bütün takım arkadaşları olarak karar verdiler.

Pascan Nouma’yı diskalifiye etmemizdeki neden ise; Pascal olaylar yatıştıktan sonra Nihat’a ‘sen öldün’ dedi. Bu olayın adada da devam edeceğini söyledi. Bununla ilgilide çok ciddi şekilde konuşmalar yaptı. Bu olayın büyümemesi için Pascal Nouma’yı elemek zorunda kaldık.

Hakan, Bozok olayında ciddi bir elektriğin devam ettiğini görürsek o zaman müdahale yaparım. Biz hiçbir şekilde şiddeti onaylamıyoruz. Böyle bir rating beklentimiz de olmadı. Biz adada olanları göstermek için bunları yayınlamak zorundayız.

Kaynak(star)

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir