Fiskos

AHMET DURSUN’UN ŞAŞIRTAN SÖZLERİ

Yazar  | 

Geçtiğimiz günlerde Survivor’dan sağlık sorunları sebebiyle ayrılmak zorunda kalan Ahmet Dursun takım arkadaşlarına neler neler söyledi. Acun Ilıcalı Ahmet Dursun’u sağlık problemleri nedeniyle son ada konseyinde mecburen elemek zorunda kalmıştı. Ahmet Dursun bu şekilde Survivor’a veda etti. Ahmet Dursun Türkiye’ye gelince yapınlan konuşmalarda Doğukan Manço ve Merve Oflaz hakkında neler söyledi?. Merve Oflaz’ı fareye benzeten Ahmet Dursun, Doğukan Manço hakkında ise karaktersiz bir çocuk keşke öyle olmasaydı yaptıkları ve dedikleri birbirini tutmuyor dedi. Eski Futbolcu Ahmet Dursun hastalığını unuttu gelir gelmez Merve’ye çattı. Doğukan’a ise
“Doğukan, yarışlarda kendini geliştirmek yerine domates, biber, patlıcan falan ekiyor. Doğukan’ın karakterinin bu kadar bozuk olmasına anlam veremedim. Doğukan’ın konuştukları ve yaptıkları birbirini tutmuyor. Bu yüzden beni adada en çok şaşırtan isim oldu. Doğukan, yanımıza gelip laf alıp diğer tarafa taşıyordu. Sahte ve yalancı insanları sevmiyorum.”
Serenay’ın da “annem için” diye ağlamaları falan… Serenay Kıbrıs’ta annesini gördü, selam vermedi. Annesi koltuk bulamayınca “Sona kalan dona kalır” deyip annesine yardımcı olmadı. Böyle birinin anne sevgisi nasıl olabilir? Serenay’a, gizli kapaklı şeyler yaptığı, suratıma gülüp arkadan iş çevirdiği için “küçük şeytan” dedim. Diye belirtti.

Kaynak (İnternetAjans)

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir