Akrep Burcu

Akrep Burcu Kadını İle Birlikteyseniz…

Yazar  | 

Akrep burcu kadını burçların en şehvetli ve haz dolu kadınıdır. Aşk onun için bir tutkudur. İlişkilerini her zaman doruklarda yaşar. Ancak onun ilkelerine uymanız gerekir. Yoksa pençelerini çıkarabilir. Bir akrep burcu kadını ile birlikteyseniz uymanız gereken kurallar olacaktır. Peki akrep burcu kadını ile ilişki yaşamak için neler yapmak gerekir? Akrep burcu kadını özellikleri nelerdir? Tüm sorularınızın cevabı haberimizde…

Akrep burcu kadını burçlar arasında dış görünüşü ile bile kendini belli etmeyi bilen bir kadın türüdür.  Her zaman iddialı olmayı sever. Daha kapsamlı davranacak olursak o spor ayakkabı kadını değil topuklu ayakkabı kadınıdır. Bir akrep burcu kadını ile aşk yaşıyorsanız ona her zaman iddialı hediyeler almalısınız. Mesela şirin bir gecelik yerine sexy bir iç çamaşırı takımı onu fazlası ile mutlu edecektir. Ona aşık olduğunuzu ve tutkunuzu belli etmeniz gerekir aksi taktirde sizden uzaklaşması uzun sürmez.

Zor bağlanan kadınlardır. Sadakatsizliği kesinlikle kabul edemezler. Karşısındaki kişiden bunun acısını çıkartana dek uğraşırlar. Çünkü hırsa bayılırlar. Bu arada 6. hissi bu derece yüksek başka kadın yoktur. Siz onu şuanda aldatmasanız dahi ileride düşüncelerinizin değişeceğini bile sezebilir. Öylesi bir yapıdalardır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir