Astroloji

Akrep Burcu Kadınının Gizli Anahtarları

Yazar  | 

Akrep burcu kadını hakkında doğru bilinen yanlışlar vardır. Genelde onları havalı, ulaşılmaz ve zor kadınlar olarak görebilirler ama aslında durum hiç de öyle değil…

Akrep kadını sadece belirli ve sabit tabuları bulunan kadındır. Bu tabulara aykırı davranışlar sergilendiğinde yukarıda bahsettiğimiz havalı ve kasıntı davranışlara maruz kalabilirsiniz. Akrep kadınının ilk tabusu aşk ve tutkudur. Akrep hareketli ve dolu dolu bir aşk yaşamak ister. İlişkilerinde tutkuludur. Ancak bu tutkuyu sizde görmezse direkt olarak uzaklaşır. Kendini size kapatır. Eğer bir akrep kadınına aşık olduysanız ve birlikteyseniz sevgisinden asla şüphe etmeyin. Çünkü akrep burcu kadını asla emin olmadığı bir ilişkiye başlamaz. Sizle birlikte ise gerçekten size içsel duygular beslediği içindir. Onunla birlikteyken önemsenirsiniz. Size değer verir, üzerinize titrer. Fakat sizden aynı geri dönüşü almazsa her şeyi bir anda silebilir. Kesin vuruşları vardır. Siz onun gösterdiği sevgi ve değeri ona göstermezseniz devamının olmayacağı bir şeyi sürdürmez. Hemen bitirmek ister.

Akrep burcu kadınının ikinci gizli anahtarı güven! Sezgisel açıdan çok güçlü bir yapıya sahip olan akrep burcu kadını yaptığınız her hareketi takip eder. Güven kırıcı davranışta onun için bitmişsiniz demektir. Aslında akrep kadını sadece sevginizi ister. Sizi yansıttığı o ilgili davranışlar da saf sevgisinden ibarettir. Sizde aynısını görmeyince direkt uzaklaşma sebebi de budur. Akrep kadını sevgisizliğe tahammül edemez. Sizden tek istediği şey sevgi olduğu halde onu da veremiyorsanız o da sizin ayıbınız.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir