Aşk

Aldatan Erkeği Anlamanın 5 Yolu!

Yazar  | 

Aldatmak iki taraf içinde mazereti bulunmayan berbat bir durum.. Bunun hakkında ipuçları bulmak isteyenler haberimize! Erkekler kendilerini aldatma konusunda profesyonel görürler. Ancak bazı hareketleri onları ele verebiliyor ve her şeyi berbat edebiliyorlar. Bugün sizlere araştırmalara göre erkeklerin davranışları ve aldatma oranları hakkında bir yazı hazırladık. Hadi başlayalım!

1- Tahrik Durumları

Araştırmalar yalan söylemez! Yapılan bir araştırmaya göre çabuk tahrik olan erkekler aldatmaya daha eğilimlidir. Partneriniz çabucak tahrik olabiliyorsa dikkat edin.

2- Arkadaş Çevresi

Yapılan bir araştırmada erkeğin arkadaş çevresinin onun aldatma riskini etkilediği saptandı. Yani eğer erkeğin çokta düzgün bir arkadaş ortamı yoksa aldatmaya meyilli olabilir. Hatta onlarla dışarı çıkacağım deyip başka bir yere bile gidebilir! (düşüncesi bile korkunç)

3- Maddi Konular

Partnerinizin para harcamalarını az çok biliyorsunuz. Eğer hayatında başka bir kadın varsa ne için yaptığı belli olmayan harcamalar dikkatinizi çekecektir.

4- Sevgi Görmeyen Erkeklerin Yönelimi

Ortaya çıkan bir araştırmaya göre erkekler cinsel istekleri yüzünden aldatmaz. Sevgi eksiklikleri onları bu yöne doğru iter. Bu yüzden ne yapıyoruz? Erkek arkadaşımıza onu sevip değer verdiğimizi daha sık söylüyoruz!…

5-  İç Ses! Bana Ses Ver

Kadınların 6. hislerinin güçlülüğünden bahsetmeme gerek yok sanırım. İç ses denen şey iyi ki var. Kadınlar mutlaka ilişkilerinde geleceğe yönelik görüşler sunabiliyorlar. İnanılmaz ama çoğu da gerçekleşiyor. Kendinizden ve ondan emin olduktan sonra iç sesinizi dinlemeniz yeterli.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir