Magazin

Alişan’dan Dini Nikah İsyanı!

Yazar  | 

Bir süredir aşk yaşadığı Buse Varol ile 6 Mayıs’da nikah masasına oturmaya hazırlanan Alişan, önceki gün dini nikah kıydırdı.

Çiftin dini nikahlarını ünlü ilahiyatçı Nihat Hatipoğlu kıydı. Çift o anlarına ait fotoğraflarını paylaşmadı ancak o kareler sosyal medyada hızla yayıldı. Magazin gündeminde de çok konuşulan konu, sosyal medyada da bazı kullanıcılar tarafından eleştirilince Alişan’dan tepki geldi. Alişan, kendisini hedef alan yorumlara şu şekilde karşılık verdi:

“SİZE NE?”

“Biz Elhamdülillah Müslümanız… Ve dinime göre Allah’ım neyi emrediyorsa onu yaptım. Kimsenin dinine de, örfüne de, adetine de karışmam ve laf söyleyemem. Kim neye inanıyorsa öyle yaşasın. Bugün Allah katında, Allah’ın izniyle de pazar günü hukuken ve kanuni olarak evlenmiş olacağım, İnşallah… Burada ve birçok sitede yorum yapanlara sesleniyorum… Ne olur bir kere de insan gibi yorum yapıp, mutluluklar dileyin… Ama altını çiziyorum insanlık! Soyunana karışırsınız, ibadet edene karışırsınız, açılana laf, kapanana laf… Size ne yahu size ne?”

BALAYI RAMAZAN’DAN SONRA

Bu hafta sonu dünya evine girecek olan çift, balayı için Ramazan’ın bitmesini bekleyecekler. Çift, Ramazan sonrası iki haftalığına Amerika’ya gidecek.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir