Instagram'da Ünlüler

Anlık Rapor!

Yazar  | 

1,5 seneden bu yana Hacı Sabancı ile aşk yaşayan Özge Ulusoy yaptığı açıklama şaşkınlık yarattı Ayaküstü röportaj veren güzel manken, gittiği yerleri sevgilisi Hacı Sabancı’ya rapor ettiğini söyledi ve ekledi: “O da bana rapor verir. dedi.

Down sendromlu çocuklar yararına düzenlenen ‘Hikayeme Ortak Olur musun’ adlı sosyal sorumluluk projesinin önceki gün yapılan lasmanına Özge Ulusoy sunuculuk yaptı. Ayaküstü röportaj veren güzel manken, gittiği yerleri sevgilisi Hacı Sabancı’ya rapor ettiğini söyledi ve ekledi: “O da bana rapor verir.”

“ÜNLÜLER TASARLADI ÇOCUKLAR SATACAK”
Model Özge Ulusoy’un sunuculuğunu üstlendiği organizasyonda ünlü isimlerin tasarladığı ve Down sendromlu çocuklar yararına satılacak tişörtler tanıtıldı.
Marmara Forum’un, Down sendromlu çocuklar için oluşturduğu ‘Hikâyeme Ortak Olur musun’ adlı sosyal sorumluluk projesinin lansmanı bir otelde yapıldı. 20 ünlü ismin destek verdiği projede Down sendromlu çocuklar ile birlikte tasarladıkları tişörtler tanıtıldı. Organizasyona Özge Ulusoy, Özge Uzun, Canan Hoşgör ve Naz Elmas gibi isimlerin de destek verdiği gecenin sunuculuğunu yapan Ulusoy, kendi tasarladığı tişörtün önünde poz verdi.
Proje kapsamında tişört tasarlayan Barış Kılıç, Bengü, Sercan Badur, Canan Ergüder, Damla Sönmez, Özge Ulusoy, Özlem Yıldız, Irmak Ünal, Ivana Sert, Kemal Doğulu, Naz Elmas, Ayşe Tolga, Özge Uzun, Nur Yerlitaş, Esin Övet, Emre Buga, Canan Hoşgör, Özgül Kavruk ve Emel Yıldırım’ın tasarımlarının satışı Marmara Forum’daki Down sendromlu çocukların açtığı stantta yapılacak. Satıştan elde edilecek gelir Down sendromlu çocuklar yararına kullanılacak.
Naz Elmas, Emel Yıldırım ve Canan Hoşgör, Down sendromlu çocuklar için tişört tasarlayan ünlüler arasında yer aldı. Marmara Forum’daki Down sendomlu çocukların açtığı stantta satılacak tişörtlerin her birinden 30 adet üretildi.

Kaynak(teknokule)

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir