Aşk

Aşık Olduğun Kadını 5 Adımda Etkile!

Yazar  | 

Bir erkek bir kadını nasıl etkileyebilir? Bu sorunun cevabı için bir kadını dinlemek gerekir diye düşündüm ve sizler için maddeler hazırladım. Kadınlar ne ister? Bir erkekte en çok neye dikkat ederler? öğrenmek istiyorsanız haberimize beyler 😉

Tarz- Kılık Kıyafet

Evet beyler…. Her kadın karşısındaki erkeğin uyumlu ve tertipli giyinmesini ister. Kendine özgü belirli bir tarz yakalayan erkekler bir adım daha önceliklidir. Çünkü kadınlar yanlarında onunla uyum sağlayacak şık erkekler görmek isterler.

Saçlar ve Sakallar

Beyler sizlere tavsiyem saçlarınızda her modeli deneyin. Aynı zamanda sakallarda da. Size en yakışan şekli bulunca da hep o tarzda devam edin. Ama ne olursa olsun hep bakımlı olun. Saçlarınız ve yüzünüz traş olmuş şekilde kadınların karşısına çıkan. Pis erkek kadınları iten şeyler arasında ilk sıralarda gelir.

Müzik Zevkiniz Olsun

Takip ettiğiniz ve müptelası olduğunuz şarkıcılar olsun. Konserlere gidin. Hayat tarzınız dolu olsun ki kadın sizi hep seveceğini hem de sizinle harika şekilde eğlenebileceğini bilsin. Sıkıcı erkekler her kadını bayar. Bayanlar yanınızda sıkılıyorsa bittiniz demektir.

Doz Ayarlama

Her şeyi ben çok biliyorum modu etik değil. Her şeyden az az bilin. Her konuda birazda olsa söyleyecek sözünüz olmalı. Saçmalama olayı da aynı şekilde. Kadınlar ile gülüp eğlenmek güzel. Ancak dozu kaçırıp fazla saçmalarsanız boş insan muamelesi görebilirsiniz.

Sevin ve Bunu Hissettirin

Sevgi görmeyen kadın gider. Bu kadar net. Ona değer verdiğinizi göstermelisiniz. Onu düşündüğünüzü bilmeli ve size güvenmeli. Yoksa kadınları kaybedersiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir