Aşk

Aslında İdeal Bir Sevgili Olabilirsiniz!

Yazar  | 

Hepimiz doğru aşkı bulamadığımız için debelenip duruyoruz. Peki kendimiz ne kadar ideal bir sevgiliyiz? Her şeyi karşı taraftan bekleyen tembeller olarak kaldık neredeyse. Bugün yazımızda ideal bir sevgili olabilmenin yollarını yazdık. Bu sayede sizde kendi eksiklerinizi görüp olmayınca herkese doğru kişi değilmiş demek zorunda kalmazsınız.

Yanında Mısın?

Yaz olur el ele gezersin sevgilinle. Kış gelir keyifle sinemaya gidersin. Peki onun zor zamanları? Her zaman yanında mısın. Derdi gerçekten kendi derdin gibi seni üzüyor mu? Eğer üzmüyor ise zaten onu sevmiyorsun demektir. Ama onu seviyorsan her sıkıntısında yanında ol. Hastanede yatağında yat. Eline bir şey olsa sen pansuman yap. Grip olsa bir ıhlamur yap ki iyileşsin. Çünkü o iyi olursa sende iyi olursun.

En Saçma Sapan Sözlerini Bile Dinliyor musun?

Bir ilişki sağlıklı bir iletişim gerektirir. Karşındaki kişi eğer sen onun gerçekten sevgilisi isen sana her şeyi anlatmak ister. Yanında saçmalamak ve en doğal hali ile seninle bütün olmak ister. Onu dinliyor musun? Söylediği şeyler senin ne kadar umurunda? Bunlara dikkat etmelisin. Senin onu önemsediğini bilmeli.

Ona Sarılmayı Özlüyor Musun?

Tüm gününü onunla geçirdikten sonra eve gelip uyuduğunda onun yanında olmasını istiyorsan ve bunu  ona da söylüyorsan harika! Çünkü partnerin buna çok sevinecektir. Birini sevmek gerçekten farklı ve harika bir duygu. Kıymetini bilin derim.

Gelelim sonuca… eğer ona biraz sıcak davranırsanız sizde sıcak bir etki görürsünüz. Karşınızdaki kişi size elle tutulur iyilikler sunuyorsa ve devam etmek istiyorsanız ufak şeyleri büyütmemeyi deneyin ve ona sıkıca sarılın. Problem olduğunu düşündüğünüz konuları açıkça konuşun. Siz birbirini sevgili iki kişisiniz. İsterseniz halledilmeyecek bir şey yok. 🙂

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir