Magazin

Ayşenur Balcı Burun Estetiği Yaptırdı

Yazar  | 

Bu Tarz Benim stil yarışmasında en çok konuşulan isimlerden olan fakat birinciliği ikiz kardeşlere kaptıran Ayşegül Balcı, estetik yaptırdığı fotoğrafı sosyal medyadan paylaştı.

Düzgün fiziği ve güzelliği ile adından bahsettiren Ayşenur Balcı, yüzünde en beğenmediği yer olarak belirttiği burnunu estetik ameliyatla düzelttirdi. Ayşenur Balcı estetik ameliyatının ardından 7 gün geçtikten sonra estetik ameliyatı olduğunu sosyal medyadan duyurdu.

Bu Tarz Benim yarışması ile tanınan ve popüleriğini koruyan Ayşenur Balcı sosyal medyada paylaştığı fotoğraflarla adından sıkça söz ettiriyor. Henüz 20 yaşında olan Ayşenur Balcı sosyal medyada instagram ve twitter’da en çok takip edilen, attığı her adımı takip edilen bir isim haline geldi. Modellik ve mankenlik yapan Ayşenur Balcı, bunların dışında oyunculuk ve dans ile de ilgileniyor. Bütün bunlara ilaveten DJ’lik de yapan Ayşenur Balcı Kiraz mevsimi gibi dizilerde de rol aldı.

Yaptığı paylaşımlar ve çektiği fotoğrafla olay olan Ayşenur Balcı estetik yaptırdığı fotoğrafı sosyal medyada da paylaşınca Google’da en çok aranan isim oldu. Olaylı yarışmacı Ayşenur Balcı paylaştığı fotoğrafın altına ne zaman ameliyat olduğunu da içeren bir yorum yaptı.

AYŞENUR BALCI ESTETİK YAPTIRDI

Ayşenur Balcı estetik yaptırdığını da sosyal medya hesabı üzerinden paylaştı. “Ameliyatımın ardından sadece 7 gün geçti, bugün 7. Günüm ve artık mini mini minnak bir burnum var o kadar motive edici işine aşık bir doktorum var ki bir şey söylememe gerek yok mutluluğum gülümsememde saklı.” yazdı.

aysenur-balci-

Kaynak(mynet)

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir