Moda

Bacakları Uzun Göstermenin Muhteşem Yolları!

Yazar  | 

Bacakları kısa olan bayanlar! Bugün sizlere bacaklarınızı uzun göstermenin yollarını yazdık. Sizde bu tüyoları uygulayın ve bacak boyunuzu uzatın.

Yüksek Beller Ortaya!

Kısa bacaklı bir kadının en mükemmel kurtarıcısı yüksek belli pantolonlardır. Bunun dışında pantolon giyerken kısa bacaklı kadınlar asla pantolon paçalarını katlamamalılar. Bu onların bacak boylarını daha da kısaltır.

Etek Boyu Önemli!

Kısa boylu bayanlar orta boy etekler giymemeliler. Mini etekler onların bacaklarına uzunluk katacaktır. Ayrıca kısa etekler ile bot kombini yapmamalılar. Botlar inanılmaz derecede bacak boyunu kesen ürünlerdir.

İspanyol Pantolonlar!

İspanyol paçaların altına onunla aynı boyda bir topuklu ayakkabı giyerek ayaklarınızı kaybedin. Yere değme noktasına kadar pantolonunuz uzamalı. Bu şekilde bacak boyunuz inanılma derecede uzayacaktır.

Nude Tonlu Stiletto!

Stilettolar kadınların dişiliğini ortaya çıkartan ve iş hayatında kombinlerinin kurtarıcılığını üstlenen mükemmel parçalardır. Kısa boylu kadınların vazgeçilmez ayakkabı modelleri içerisindedir. Ancak kısa bacak boyuna sahip bayanlar daha çok nude tonlu stiletto ayakkabı seçimi yapmalıdır. Çünkü renkli stiletto ayakkabılar kombinlerini daha çok bölecek ve bacak boylarını daha çok ortaya çıkartacaktır. Nude rengi stilettolar bu bölmeyi engelleyerek ayakları kaybetmenizi sağlayacaktır.

Dikey Çizgili Pantolonlar!

Bu pantolonlar mutlaka herkesin gardırobunda bulunmalı. Çünkü dikey çizgiler uzun görünmenin altın anahtarını taşır. Siyah beyaz dikey çizgili bir pantolon ile siyah bir stiletto kombinlerseniz bacaklarınızın boyunun ne kadar uzadığını göreceksiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir