Magazin

Bana’da Evlilik Teklifi Yapıldı!

Yazar  | 

Ünlü manken Burcu Esmersoy çok önemli açıklamalarda bulundu. Bunlar arasında bir AVM’de evlenme teklifi alan Burcu Esmersoy şaşkınlığını gizleyemedi. Bu olay magazin gündemine bomba gibi düştü.
Ünlü sunucu Burcu Esmersoy Antalya’da bir alışveriş merkezinde söyleşiye katıldı. Bir hayranı güzel sunucuya evlilik teklifi yaptı. Esmersoy şaşkınlığını gizleyemedi.

SSK’NIZ VAR MI?!

Ankara’da bir alışveriş merkezinde söyleşiye katılan Burcu Esmersoy, bir hayranından evlilik teklifi aldı. Esmersoy’un “SSK’nız var mı?” diye sorduğu genç hayranı “Evimi de sizin üzerinize yaparım” sözleriyle ünlü sunucuyu utandırdı. Esmersoy Geçmişte rüya gibi bir düğün yaşadınız’la başlayan soruya, “Dışı seni içi beni yakar” yanıtını verdi.

“DIŞI SENİ İÇ BENİ YAKAR”

Güzel sunucu, ‘Çok başarılısınız’ denilince ise “Bir de nişanlılıklarımı evlilikle sonuçlandırsam çok daha iyi olurdu” cevabıyla içini döktü. ‘Kocanıza aşık mıydınız?’ sorusuyla donakalan sunucu, “Hayatımda 2 kere aşık oldum. Biri kocamdı dersem, eski erkek arkadaşlarım kavga ederler…” dedi. Esmersoy, ideal erkeğini ise “Bana dünyadaki tek kadın gibi baksın yeter” sözleriyle tarif etti…

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir