Evlilik & İlişkiler

Başkasıyla Flört Ettiğini Anlamanın Yolları

Yazar  | 

Erkek arkadaşınızın başka biriyle daha flört edip etmediğini öğrenmek istiyorsanız bu haberimiz tam size göre. Erkekler ne yazık ki bir sevgilileri varken diğer bir dişi kişilik ile iletişimlerini çok normal sağlayamazlar. Hatta çoğu bayanlar bu sebeple erkek arkadaşlarını başka bir kadının yanına götürmek istemezler. Çünkü aradaki iletişim dozu artabiliyor ve hatta iş ayrılma evresine kadar gelebiliyor. Peki sevgilinizin karşınızdaki kişiyle normal mi konuştuğunu yok sa flört mü ettiğini nasıl anlarsınız? İşte bu maddeler ile 🙂

-Öncelikle ona kesinlikle bunu yaptığını söylemeyin ve her fırsatta uyarmayın. Çünkü bunu sizin fark ettiğinizi anlarsa öyle davranmaz ve bu da sizi ben yokken yapıyor şüphelerine düşürür.

-Öz güvenli davranın ve sevgiliniz aynı ortamdaki başka bir kızla konuşuyorsa hareketlerine ve beden diline bakın. Mesafe normalse müdahale etmeyin. Erkek arkadaşınız ona sürekli gülümsüyorsa dikkat kesilmeniz gerek. Çünkü gülüşü ile kendini göstermeye çalışıyor olabilir.

– Erkek arkadaşınız konuşurken karşı tarafa doğru eğiliyorsa ve konuşma mesafesini ara ara da olsa açıyorsa anlayın ki bu normal bir konuşma değil. Temkinli olmakta yarar var. Mesela arada konuşmaya usulca dahil olup sevgilinizi öpebilirsiniz. Ya da elini tutabilirsiniz. Bu sizinde orada olduğunuzu gösterecek bir harekettir. Ama bu hareketi pat diye yapıp kıskandığınızı bariz belli etmeyin sakın 😉

– Gözlere dikkat! insanların yüzüne ve gözlerine akarak konuşmak tabiki normal. Ama bunun süresi artıyorsa ve dikkat gözlerde yoğunlaşıyorsa bu başka flört peşinde demektir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir