Evlilik & İlişkiler

Bir Kadın Erkek İçin Bunları Yapmamalı!

Yazar  | 

Aşkın gözümüzü çoğu zaman kör ettiği aşikar. Fakat bunu ilerletmek ve gerekmediği halde kendinizden ödün vermek çok  yanlış. Kadın sevdiği zaman kendinden ödün vermenin bir fedakarlık olduğunu görür. Öyledir de. Fakat ne olursa olsun bir erkek için kariyer ya da bunun gibi önemli şeylerden vazgeçmemek gerekir.

Bir kadının erkek için asla vazgeçmemesi gereken şeyleri sizler için yazdık. Siz siz olun asla kendinizden ödün vermeyin.

Bir ilişki her zaman karşılıklı fedakarlık ister. Sadece ve sadece kendinizden ödün verirseniz zamanla kendiniz bitirirsiniz. Örneğin yeni bir iş teklifi aldınız ve erkek arkadaşınız sizin bu işe gitmenizi istemiyor. Kendinize yapacağınız en kötü şey onu dinlemektir. Neden mi? Eğer sizin iyi bir teklif almanızı kaldıramıyorsa size kesinlikle güvenmiyordur. Artı olarak böylesi iyi bir şeyi kıskanıyordur. Eminiz ki ileride tekrar aşık olabilirsiniz fakat yeniden böyle bir teklif alamazsınız. Hayatınızı bu kadar hiçe saymayın ve mantıklı düşünün.

Diğer bir önemli faktör dış görünüş. Erkek arkadaşınız sizi ilk zamanda gördüğü giyim stili ile beğenmiş ise ve birlikte olmaya başladıktan bir süre sonra bunu değiştirmenizi istiyorsa asla yapmayın. Erkek arkadaşınız sizi siz olduğunuz için kabul etmeli. Değiştirmeye kalktıktan sonra aşkın ne anlamı kalıyor?

Önemli kararlar her ilişkide vardır. Sağlıklı bir yol izlemek için bazı kararlar vermek gerekir. Ancak bu kararları sürekli partnerinizin vermesi yanlış olur. Çünkü bu sizi dinlemediğini gösterir. Sizi düşüncelerinize değer vermediğinide…

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir