Alışveriş

Bir Kadının Çantasında Neler Olmalı?

Yazar  | 

Kadınların çantasında neler olduğu ve küçücük bir çantaya neler sığdırılabileceğini hep merak eden erkeklere açıklama niteliğinde bir haber yazıyoruz. Kadınların çantasında neler var? İşte bir kadının her boyutta çantaya sığdırmayı ustalıkla başardığı eşyaları. Bu eşyalar gerçekten hayat kurtarıyor kızlar. 🙂

 

1. madde herkesin şaşırmayacağı bir madde olan cep telefonları. Kadın yanından kendini ayırır ama cep telefonunu ayırmaz. O cep telefonu mutlaka çantada olacak.

2. madde tabiki de cüzdan. O cüzdanın içinde de aslında çok başka dünyalar var. Ama biz bir tek cüzdan olarak geçirmek istedik. Varsın erkekler öyle bilsin 🙂

3. madde anahtar! Eve nasıl gireceğiz öyle değil mi? Bu gidişin birde dönüşü var. Çantaya atmak gerekli.

4. madde kulaklık. En büyük arkadaş. Sırdaş. Yol arkadaşı. Mutlaka alınması gerek. Bugün kızlar olarak hepimiz evde unutsak hiç usanmadan dönüp alabiliriz.

5. madde makyaj makyaj makyaj… Tazelememiz gereken bir makyajımız her zaman var. Her mekanda lavaboya gitme sebebimiz de bu. Makyaj çantası o çantaya sığmalı!

6. madde ayna. Ayna kadının kendini kontrol evresinde ki en büyük kurtarıcısıdır. Her dakika kendinden ve makyajından emin olmak için onu yanından ayırmaz.

7. madde parfüm. Koku kadın için vazgeçilmez bir nokta. Mutlaka yanında tutması gereken en önemli faktör de diyebiliriz.

8. madde ped. Bir kadının ruh hali ve hormonları her an değişiklik gösterebilir. İstenmeyen durumları kolayca atlatabilmek isteyen her kadın çantasında mutlaka 1 ped paketi bulundurur.

9. madde bakım kremi. Kadının zarifliğini ortaya koyan elleri her zaman bakımlı olmalıdır. Bu nedenle küçük bir el kremi iş görecektir.

10. madde peçete ve ıslak mendil. Yolda ne olacağı, üzerinize ne döküleceği, nerenizin kanayacağı hiç ama hiç belli olmaz kızlar. Öyle değil mi? Bu nedenle ıslak mendil ve peçete kadın hayatında önemli yer tutar.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir