Evlilik & İlişkiler

Bir Kadının Size Aşık Olduğunu Anlama Rehberi

Yazar  | 

Kadınlar aslında son derece basit davranan ancak aşık olunca zor görünen canlılardır. Bugün erkekler için aşık olan kadının davranışlarını araştırdık.  Bakalım kadınlar aşık olunca ne yapar? Aşık kadın nasıl davranır? Soruların cevapları için haberimize…

İlk madde olarak hoşlanan kadın her zaman karşısındaki erkeği onaylar. Onun söylediğinin aksine bir şey söylemez. Anlattığı şey dünyanın en harika şeyiymiş gibi ilgiyle dinler. Bunun dışında aşık olan kadın karşısındaki erkeğe burcunu ve yükselenini sorar. Bu onun burcu ile uyuşup uyuşmayacağını düşünmesi için yöneltilen bir sorudur.

Kadının bir erkeğe aşık olması sürekli olarak onunla tensel temas kurmaya çalışması ile de anlaşılabilir. Şakalaşmak amacı ile eline vurmak ve omuzuna dokunmak başlıca dokunuş çalışmaları içerisinde.

Ayrıca kadın erkek ilişkileri içerisinde aşık olmayı en açıklayacak şeylerden biri de telefon açma süreci ve mesaj yanıt süresidir. Kadın aşıksa mesaja çok kısa sürede yanıt verme özelliğine sahip olur. Telefon ise daha ilk çalmada açılır. Çünkü hazırda bekliyordur.

Canı sıkkınsa ve bir derdi varsa bunu ilk size anlatmak ister hatta yanınızda ağlamak ister. Sizi bir sığınak olarak görür. İçini dökmek ister.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir