Aşk

İşte Burçlara Göre Yaz Aşkları!

Yazar  | 

Yoğun talep üzerine, bu yaz hangi burçlara aşk görünüyor, en büyük yaz aşkı kimlerin kapısını çalacak? 16 Temmuz’daki İkizler Yeniayı aşk duygularını tetiklerken 13 Eylül Başak Yeniayı’na dikkat!

Venüs, 9 Ekim’e kadar Aslan’da kaldığı sürece aşkları parlatacak. Aşk tatilde güzeldir. Unutulmaz aşklara imza atar tatil zamanı. Hele bu aşk tatilden sonra da devam ederse, mutluluğunuz perçinlenir. Aşkın hayatınıza girmesi için, aşk ve duyguyla ilgili bazı önemli transit yıldızların Güneş’inizle ve yükselen burcunuzla tetikleyici şekilde irtibata geçmesi gerekir. Bunun için, özellikle sevgi, aşk ve tutkudan sorumlu Venüs ve Mars gezegenlerinin uyumlu enerji açısı içinde olması gerekir. Bu yaz döneminde, Venüs kısa bir dönem Başak’a geçmesinin haricinde 9 Ekim’e kadar Aslan’da kalacak.
Hem Venüs’ün hem Mars’ın Aslan’da olduğu 8 Ağustos-25 Eylül bu yaz aşklar için muhteşem zamanlar.

HANGİ BURÇ AŞKTA ŞANSLI?

Koç, Aslan ve Yay’lar, 31 Temmuz’da Kova’daki Dolunay ve 14 Ağustos’taki Aslan Yeniay zamanı aşkta şanslı. Bir de ağustos-eylül dönemi şahane, dillere destan bir aşk beklesinler derim. Bu dönemde sürpriz evlilik de yapabilirler. Yay’lar için 16 Haziran’daki İkizler Yeniayı da aşkı tetikleyen, heyecanlı maceralar yaşatacak bir dönemin habercisi. Koç’lar yaz döneminin tamamında aşkta şanslı. Ayrıca 15 Temmuz Yengeç Yeniayı ve 28 Eylül’de burçlarında gerçekleşecek Dolunay ve Ay tutulması da duygusal hayatları için iyi. Ağustos ayı Aslan’lara dillere destan, film gibi bir aşkı yaşatmaya niyetli.

BOĞALAR İÇİN EVLİLİK

Boğa, Başak ve Oğlak için aşk 11 Ağustos’ta başlıyor. Bu burçlar için önemli aşksal zamanlar Mars’ın Başak’a geçtiği 25 Eylül ve Venüs’ün Başak’a geçtiği 9 Ekim sonrası. Boğa’lar için 31 Temmuz Kova Dolunayı ve 14 Ağustos Aslan Yeniayı aşkta ayaklarının yerden kesileceği zamanlar. İkilem yaşayabilirler ancak aşk da geldi mi büyük gelecek. Evlilik yapmak isteyen Boğalar için uygun dönem eylül-kasım arası görünüyor. Oğlak’lar için 2 Temmuz Oğlak Dolunayı ve 14 Temmuz Yengeç Yeniayı dikkat çeken zamanlar. Ancak 2 Temmuz Oğlak Dolunay’nda öfke patlatan etkin yıldız açıları var, sakarlık veya tartışmalara dikkat. Başak’lar için 11 Ağustos’ta burçlarına girecek olan Jüpiter aşk dâhil birçok konuda hareketli zamanlar başlatıyor. Kimi Başaklar’a gizli aşk görünüyor.

AKREPLERİN GÜNDEMİ AŞK

Yengeç, Akrep ve Balık için aşk zamanı özellikle 2 Temmuz Oğlak Dolunayı, 14 Temmuz Yengeç Yeniayı ve 29 Ağustos Balık Dolunayı zamanı olabilir. Ayrıca 24 Haziran-8 Ağustos zamanı da hareketlilik olur. Yengeç’lere ayrıca 28 Eylül Koç Dolunayı ve Ay tutulması hareketli zamanlar yaşatır. Ancak bu dönemde gerilim ve stres yaratan olaylara karşı dikkat etmeleri de gerekir. Akrep için aşk önemli gündem olacak görünüyor bu yaz. Bir de 31 Temmuz Kova Dolunayı ve 14 Ağustos Aslan Yeniayı Akrep’lerin kalbini hoplatacak. Balıklar aşk duygusunu Eylül-Ekim aylarında da yaşayacak gibi görünüyor. Bu dönem Balıkların hayatında bir bitişin ve yeni bir yola girişin zamanları. Kimi Balıklar evlenirken kimileri ayrılık yaşayabilir. Balıklar için, sancılı bir aşk olabilir ama her şeye rağmen yaşamaya değer dedirten bir aşk gelecektir. İkizler, Terazi ve Kova için aşk vaat eden yıldızlar var. Mars’ın İkiz’ler de olduğu 24 Haziran’a kadar güzel zamanlar aşk için, özellikle 16 Haziran İkizler Yeniayı duygusal heyecanları tetikleyebilir. 31 Temmuz Kova Dolunayı, 14 Ağustos Aslan Yeniayı harika aşk fırsatının geldiği zamanlar. İkizler, 29 Ağustos Balık Dolunayı ve 13 Eylül Başak Yeniayı ve Güneş tutulması zamanı ve ekimde aşk konusunda dikkat olsun. Kovalar aşkta yaz boyunca en şanslı burçlardan.Teraziler aşkta şansı yakalayacak. Aşkta dikkat çeken zamanlar eylül ve ekim.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir