Astroloji

Burçlar ve Ayrılık Tarzları!

Yazar  | 

İyi ya da kötü, doğru ya da yanlış hepimiz farklı tarzda ayrılıklar yaşadık. Bazıları bizi çok derinden etkiledi. Bazılarının ise ismini zor hatırlar olduk. Peki tüm bunlara sebep olan şey neydi? Tabii ki burçlarımız! Sizler için her burcun kendine has ayrılık şekillerini araştırdık.

KOÇ (21 Mart-20 Nisan)

Bir koç sizi terk ediyorsa şok olmaya hazır olmalısınız. Sizi bir an da terk eder. Siz olayların şoku ile belirli bir süre ağlayıp üzüldükten sonra hayatınıza geri dönmeye çalışırsınız. Oda ne! Acımasız koç bir anda geri döner ve kafanızı allak bullak eder.

BOĞA (21 Nisan-20 Mayıs)

Boğalar kolay şekilde hayatınızdan çıkar. Ama her şeyi silerek çıkar. Ertesi gün ne Facebook’ta ilişki durumu kadar ne de Instagram’da boy boy fotoğraflar. Ona ait ne varsa alır ve hemen uzaklaşır.

İKİZLER (21 Mayıs-20 Haziran)

İkizler giderken acıtır! Sizi unutmak için hemen başka birilerini hayatına dahil eder. Bu sayede acı çekmeden toparlandığını zanneder. Sizde o hayatına devam edip hala gülebildiği için sinir krizleri geçirirsiniz.

YENGEÇ (21 Haziran-20 Temmuz)

Yengeçler tamamen olgun davranışlar içerisindedir. Sizinle birdaha görüşmez hatta hiçbir iletişim de nulunmaz fakat anneniz, kardeşiniz gibi yakınlarınızı tanıyorsa sizin yüzünüzden onlarla konuşmamazlık yapmaz. Görüşmeye devam eder.

ASLAN (21 Temmuz-20 Ağustos)

Aslan tüm kirli çamaşırlarınızı ortaya dökmeye hazırdır. Hatta içinde tuttuğu ne varsa ayrılırken yüzünüze kusar. Ardından o kirli çamaşırlarda birer birer gün yüzüne çıkar. Onlara sır vermeden önce düşünmeniz gerek.

BAŞAK (21 Ağustos-20 Eylül)

Başak bu konuda yırtıcıdır. Herkesi kendi tarafına geçer ve  suçlu olarak sizi gösterir. Sizin en yakın arkadaşlarınızı da yanına alır ve kendinizi tek başınıza bulursunuz.

TERAZİ (21 Eylül-20 Ekim)

Yapılacak en doğru ve mantıklı davranışın ayrılmanız olduğunu söyler dururlar. Sizde hemen yenilgiyi kabul edersiniz. Çünkü ikna yetenekleri adeta doğa üstü bir güçtür. Dikkatli olun ve emin adımlarla ilerleyin.

AKREP (21 Ekim- 20 Kasım)

Akrep sizi hiç takmıyormuş gibi görünmeye bayılır. Ayrılık onu hiç etkilemeyecekmiş gibi kolay cümleler ile bitirir. Ama çaktırmadan deli gibi takip etmeye ve paylaştığınız fotoğrafları pixellerine kadar incelemeye don sürat devam eder.

YAY (21 Kasım-20 Aralık)

Yay köklü ilişkiler yürütür. Bu sebeple hemen ayrılalım olayına girmez. Ama ayrılmaya karar verdiyse ve yürümeyeceğine inanıyorsa bir daha asla geri dönmeye çalışmaz. Beklemeye kalkmayın derim.

OĞLAK (21 Aralık-20 Ocak)

Oğlak hemen ortadan kaybolan bir burçtur. Ayrıldık mı? tamam ben yokum! Bir gider ki ne olduğunu anlamazsınız. Üstelik sizi rahatsız da etmez. Çünkü gidişinden dolayı başı yerdedir.

KOVA(21 Ocak-20 Şubat)

Kova ilişkilerin biraz görgüsüz burcudur. Güzelce ayrılalım ve kanka olalım bile diyebilir. Umarım bu durumda kriz geçirmezsiniz. Ama sorun sadece bende bile der. Şimdiden söyleyelim.

BALIK (21 Şubat-20 Mart)

Balık ayrılmanızın tek sebebinin siz olduğunu söyler. Onluk hiçbir problem yoktur. Her şeyi bu noktaya getiren sizsinizdir. Hatta Allah’ta sizi kahretsindir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir