Seks & Cinsellik

Burçlara Göre Seks Partneri!

Yazar  | 

Burçlar her zaman ilişkileri etkiler. Herkes burcuna göre farklı özellikler ve davranışlar gösterir. Seks de bu şekilde. Peki hangi burç, hangi burç ile daha iyi bir seks partneri olur?  Burçların seks uyumu nasıldır? En iyi seks yapan burç hangisidir? Tüm soruların cevabı haberimizde…

Koç Burcu Seks Hayatı

Koç burçları sekste iddialı olan burçlar arasındadır. Kaçan kovalanır mantığını sever ve buna göre hareket ederler. Genelde kovalamayı severler. Üstelik seksteki başarılarının fark edilmesini isterler. İdeal seks partnerleri: Terazi, İkizler ve Akrep burcudur.

Boğa Burcu Seks Hayatı

Boğa burçları seks hayatında daha ılımlı ve duygusal bağlanırlar. Seks ortamına çok dikkat ederler. Koku ve se onlar için son derece önemlidir. Bu nedenle ön sevişme aşamasını uzatırlar. İdeal seks partnerleri: Akrep, yengeç, başak ve oğlak burcudur.

İkizler Burcu Seks Hayatı

İkizler burcu sekse en ani anlarda bile başlayabilen bir burçtur. Onlar için seks sponten gelişebilir. Bunu yaratmak için çok çabalamazlar. Yeni şeyler denemeyi severler. İdeal seks partnerleri: Boğa, Yay ve İkizler burcudur.

Yengeç Burcu Seks Hayatı

Yengeç burcu için uyum ve haz önemlidir. Duygusuz ve hazsız bir seks yaşamak istemezler. Hisleri yoğundur. Partnerinin ne istediğini iyi bilir. Hareketlerini buna göre düzenler.

Aslan Burcu Seks Hayatı 

Aslan burcu sekste istikrarı seven bir burçtur. Kendine tutkulu bir seks partneri bulmakta zorlanmaz. Seks sırasında konuşmayı ve güzel sözler duymayı sever. İdeal seks partnerleri: Akrep, Yay, Koç ve Aslan burcudur.

Başak Burcu Seks Hayatı 

Başak burcu sakin ve uysal gibi görünse de seks hayatlarında eğlenceyi ve mutlu edilmeyi severler. Ön sevişme de farklı dokunuşları ve öpücükleri kabul ederler. İdeal seks partnerleri: Balık, Terazi ve Boğa burcudur.

Terazi Burcu Seks Hayatı

Terazi burcu seks hayatından önce seks öncesi davranışlar ile uyarılan bir burçtur. Onunla flörtleşerek dikkatini çabucak çekebilirsiniz. İdeal seks partnerleri: Aslan, Yay ve Koç burcudur.

Akrep Burcu Seks Hayatı

Akrep burcu seks hayatı hareketli ve arzuludur. Hatta bazen kendi cinsel düşünceleri ile başa çıkmaya çalışırlar. Sekste kontrolü severler. İdeal seks partnerleri: Boğa, Aslan ve Balık burcudur.

Yay Burcu Seks Hayatı 

Yay burçları seks hayatında yeni heyecanlar peşinde olurlar. Seksi farklılaştırmayı ve uzatmayı severler. Bekar olan yay burçları çok çapkın ve flörtözdür. İdeal seks partnerleri: İkizler, Koç ve Boğa burcudur.

Oğlak Burcu Seks Hayatı

Oğlak burcu akrep burcunun ardından sekse en uyumlu burçtur. Oğlak burcunun bacakları ve dizleri seks düşüncesini arttırma da ve uyarılmada en sevdikleri noktalarıdır. İdeal seks partnerleri: Başak, Boğa ve Yengeç burcudur.

Kova Burcu Seks Hayatı 

Kova burcu seks partnerinden onu sekse alıştırmasını bekler. Partneri bunu başarırsa kova burcu kendini göstermeye ve baskın olmaya başlar. İdeal seks partnerleri: İkizler, Yay ve Başak burcudur.

Balık Burcu Seks Hayatı

Balık burcu seks hayatında başarılıdır ve insanlarla kolay anlaşır. Bu özellikleri onlara sekste uyum sağlar. Karşısındakinin isteklerine uyar ve zarif davranır. İdeal seks partnerleri: Akrep, Yengeç ve Terazidir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir