Aşk

Burcuna Göre Karşındakini Tavlamanın Yolları!

Yazar  | 

Koç burcu erkeğini seviyorsanız

Kolay ele geçirilir olmayın. Cinselliği önemseyin, bir dişi olduğunuzu asla unutmayın. Sizi farketmesini sağlayın. En az bir özelliğinizi ön planda tutun. Kendinizden emin ve oldukça güvenli bir duruş sergileyin. Hayatı eğlenceli ve biraz da maceracı tarafından görmeye bakın. Kendi ayaklarınızın üzerinde durduğunuzu anlamasını sağlayın. Beraberken ilginizi üzerinden eksik etmeyin. Ayrıyken ulaşılmaz biri gibi davranın. Hakimiyeti ona bırakırmış gibi yapın.

Yeri geldiğinde ben demeyi bilin. Asla soğuk, kendini beğenmiş, havalı biri gibi davranmayın. Aktif olun. Bir yere giderken onu kesinlikle bekletmeyin. Sorun getirmeyin veya sorunları konuşacağınız zamanı iyi seçin. Sen halledersin, sen başarırsın, bitanesin demeyi unutmayın. Ona güvendiğinizi mutlaka belirtin. Daha ilk günden evlilik, nişan vb. ciddi konuşmalar yapmayın. Değer verdiği herşeyle yakından ilgilenin. Kendi değer verdiklerinizle de ilgilenmesini sağlayın. İş hayatında ona destek olun fakat kararlarına karışmayın. Sürprizler yapın, arkadaşlarına önem verin, teşvik edici olun.

Üzüldüğünde yaralarını sarmayı ona destek olmayı unutmayın. Fakat annesi gibi de davranmayın. Onun kadını olduğunuzu hissetmesini sağlayın. Güçlü bir olun. Şımarık davranmayın, sürekli ağlamayın. Kendinize ait problemleri onla paylaşın fakat sorunları bir dağ gibi üzerine yığmayın. Halledebileceğinizi belirtin. Eğer yardımcı olmayı teklif ederse ve ısrar ederse o zaman kabul edin. Ona ne söyleyecekseniz açık bir dille anlatın. Lafı dolaştırıp durmayın. Dürüst olun, yalan söylemeyin. Oyunlar çevirmeyin. Hatanız varsa samimiyetle kabul edin ki,o da hatasını günü geldiğinde kabul edecektir.

Boğa burcu erkeğini seviyorsanız

Muhakkak yapmayı öğrenin. Çünkü bu erkeğin kalbine giden yol midesinden geçer. Ona ait herşeyi sahiplenin, değer verin ve korumaya çalışın. Parasını ondan önce düşünün. Har vurup harman savurmayın.

Dişiliğinizi asla ihmal etmeyin. Bu erkeğin cinselliği oldukça güçlüdür. Kendinizle ilgili saç, giyim vb. konularda ani değişimler uygulamayın. Yani sizi tanıdığında saçınız siyahsa, bir müddet sonra sarı bir saçla karşısına çıkmayın. Dürüst olun ve asla yalan söylemeyin. Ona sadık kalacağınızdan emin olmasını sağlayın. Size güven duyması için, ondan hiçbir şeyinizi gizlemeyin. Güzel bir sofrada, ellerinizle hazırladığınız yiyecekleri, dişiliğinizi hissettirerek sunmaya çalışın.

Sakin ortamlardan hoşlanan Boğa Erkeğine, diskoya gidelim mi diye bir teklifte bulunmayın. Nezaketinden kırmayabilir ama ikincisinde hayır diyebileceğini unutmayın. Sorduğunuz soruların cevabı için günlerce bekleyebileceğinizi unutmayın. Yani anında cevap vermesini beklemeyin. Görünüşünüze özel önem verin. Sizi güzel bulmasını sağlayın. Sizinle ilişkiye başladığında, sizi asla aldatmayacağını bilin. Nerdesin, niye aramadın, beni aldatıyor musun gibi cümleler kurmayın. Çünkü o bunu yapmaz.

Boğa erkeğini, mantıklı konuşmalar yaparak ve ilişkinize verdiğiniz önemi belirterek, ona olan sevginizden bahsederek kolaylıkla esnek düşünmesini sağlayabilirsiniz. Ona destek olun, problemleri olduğunda konuşması için zorlamayın. Sadece hep yanında olduğunuzu anlamasını sağlayın. Programlı bir erkek olan Boğa, dağınık, karmaşık ve ne yaptığı, nasıl davranacağı belli olmayan bir kadına asla tahammül edemez. Onun için planlı davranmaya çalışın

İkizler burcu erkeğini seviyorsanız

O, konuşurken mutlaka dinleyin, hatta sürekli onu dinlemeye alışın. Onun düşüncelerine önem verin. Özgürlüğünü asla kısıtlamayın. Onun üzerinde baskı uygulamayın. Bir anda sinirlenmesine, bağırıp çağırmasına aldırmayın. İki dakika sonra gelip gönlünüzü alacaktır.

Rutin bir hayat sürmesini beklemeyin. Heyecana, aktiviteye hazır olun. Görünüşünüzü sık sık değiştirebilirsiniz. Yenilik uygulayan kadınlardan çok hoşlanır. Herşeyiyle sizin olmasını istemeyin. Çünkü bu oldukça zordur. Onu olduğu gibi kabul etmeye çalışın. İlişkinizde bağımsızlık temasını ön planda tutun. Kendisini kısıtlanmış hissetmesine izin vermeyin. O zaman ilişkiniz çok daha uzun ömürlü olacaktır. Kapının arkasında bir valiz her an hazır olsun. Çünkü İkizler Erkeği anında bir seyahate çıkmayı teklif edebilir. Bekletilmekten asla hoşlanmaz. İniş çıkışlı hallerine alışın. Sadece izleyin ve ne söylüyorsa anlamaya çalışın.

Çocuksu tavırları ve yüzeysel konuşmalarına alışmaya bakın. Kalbinde kötülük olmadığını bilin. Onun gönlünü kazanmak için, sürprizler hazırlayın. Örneğin; hadi şuraya gidelim veya hadi gel bunu yapalım gibi. Fakat bunların tümü enerjik faaliyetler olsun. Gönlünüzü almak için söylediği minik zararsız yalanlar için ona kızmayın. Olgun davranırsanız size gerçeği kısa süre sonra söyleyecektir. Fazla duygusal davranmayın. Mantıklı, çözümcü, güçlü bir kadın olmaya çalışın. Siyah dediği bir şeye biraz sonra beyaz diyebileceğini unutmayın. Duygusal biri mi, mantıklı mı, çılgın mı, yoksa hiçbiri değil mi? bu adamı kategorize etmeyin. Çünkü aynı anda birçok kişilik özelliği sergilediği için onu anlayabilmeniz oldukça güçtür.

Yengeç burcu erkeğini seviyorsanız

Onunla mutlu olmanın ilk koşulu, size güven duymasını sağlamak olduğunu biliniz. Dürüst, anlayışlı ve sevecen davranmaya çalışın. Duygusal ve hassas yapısına, tavırlarına anlayış gösterin. Ona duyduğunuz tutkuyu dile getirin ve bunu ona hissettirin. Onun mutlu olması için elinizden geleni yapacağınızdan emin olmasını sağlayın.

Ailesiyle bizzat ilgilenin, önemli günlerde kutlamayı unutmayın. Anaç, sahiplenici ve koruyucu bir partner olmaya gayret gösterin. Eğer sizi çok severse, herşeyin üstünde tutacak ve sizi yüreğinin kraliçesi yapacaktır. Ona sorunlarında destek olun, öncü gücünü açığa çıkarmasını sağlayın. Onu her konuda destekleyin. Kabuğundan çıkmasını sağlayın. Geçmişiyle son derece barışık, anılarına son derece bağlı olan bu erkek, bazı anlarda inişli çıkışlı bir ruh hali sergileyebilir. Böyle durumlarda onu suçlamayın, onunla empati kurmaya çalışın. Kendisine güven duyması için, başarısızlıklarını değil, bilakis yaptığı güzel şeyleri dile getirerek övmeye çalışın.

Kibar olun, amazon kadınları gibi davranmayın. Dişiliğinizi hissettirin, huzur bulmasını sağlayın. Onun mantığından ziyade, duygularına önem verin. Evlilik, çocuk, aile kavramlarına verdiğiniz önemi belirtin. Bir bakmışsınız nikah masasındasınız. Çünkü bu olgular, bir kadını tercih etmesinde en önemli etkendir. Geleceğinizi birlikte kurmaktan söz edin. Ona hayallerinizden bahsedin.Onunla birlikte olmanın sizde uyandırdığı güvenden bahsedin. En güvensiz Yengeç erkeği bile, bu durumda şahlanabilir.

Ailesiyle arasındaki problemlerde destek olun ama asla ailesi hakkında ileri geri konuşmayın. Annesiyle iyi geçinin, ama gerektiğinde erkeğinizin yanında yer alın. Eskiye son derece bağlı olan erkeğiniz zaman ilerledikçe size daha fazla bağlanacak ve size kutsal değerleri gibi sahip çıkacaktır.

Aslan burcu erkeğini seviyorsanız

Yaptıklarını övmeyi, ne kadar güçlü biri olduğunu söylemeyi unutmayın. Farklılığınız olmalı. Yani ne kadar özel bir kadın olduğunuzu hissettirin. Onun böylesi güçlü bir kadına layık olduğunu belirtin. Böylece yeri geldiğinde egemen tavırlarınıza göz yumabilir.

Bakımlı olun ve dişi yanlarınızı erkeğinize muhakkak hissettirin. Toplumda beğenilen bir kadın olmanız onun gururunu okşayacaktır. Onu destekleyin. Size uymayan hareketleri varsa, sinirli olduğunda değil, sakin olduğu bir gün konuşarak izah etmeye çalışın. İlişkinize verdiğiniz önemi belirtin. Fakat üzerinde baskı kurmaya kalkmayın. Unutmayın o bir kendi ormanın kralıdır. Onun kraliçesi de sizsiniz.

Adım attığı projelerde yanında olun. Başarılı olacağını, ona çok inandığınızı belirtin. Başkalarının sizin için söyledikleri güzel sözler, kendini şanslı bir erkek olarak görmesini sağlayabilir. Ben özel bir kadınla beraberim diye düşünmesini sağlayın. Sizin için yaptıklarını özellikle başkalarının yanında övünerek anlatın. Onun ne kadar güçlü bir erkek olduğunu belirtin. Onun hobilerine ilgi gösterin. Hatta yakından ilgilenin. Tuttuğu takım, kullandığı arabayla ilgili bilgiler edinin.

Onu sıkboğaz etmeyin. Kaba davranmayın. Sadık olun ve asla yalan söylemeyin. Dürüst davranın. Sorunları kavgayla değil, anlaşarak çözmeye çalışın. Size yanlış davrandığında geriye çekilin ve bekleyin. Size doğru yaklaştığından hemen pes etmeyin. Ne kadar gururlu bir kadın olduğunuzu gösterin. Ama fazla da uzatmayın. Ona bu hareketleri yakıştırmadığınızı söyleyin. Esprili olun, şirin davranın, ona isteklerinizden bahsedin. Fakat üstelemeyin. Bunları sırasıyla size sunmaktan zevk alacaktır.

Cinselliği önemseyin. Yatakta sıcak ve sevgi dolu davranın. Çocuksu yanlarınızı gösterin. Ama yeri geldiğinde ne kadar güçlü bir kadın olduğunuzu anlamasını sağlayın. Egosu onun her şeyidir. Asla gururunu incitecek sözler etmeyin.

Başak burcu erkeğini seviyorsanız

Son derece zeki bir erkekle beraber olduğunuzu unutmayın. Her ayrıntınıza önem vereceğinden, hoş ve bakımlı görünmeye dikkat ediniz. Eleştirilerinin altında yatan en önemli sebep, sevdiği kişinin mükemmel olmasını istemesidir. Ona göre bu çok doğal bir davranıştır ve altında hiçbir kötü niyet yoktur. Başkalarının asla farkedemeyeceği detayları kolaylıkla sezebilen bu erkek, üzüntülü veya mutlu olup olmadığınızı bir bakışta anlayabilir.

Çaba harcayarak elde ettiği kadın onun için son derece değerlidir. Güçlü kadınlardan hoşlanır. Yani kendine hakim, kolayca pes etmeyen bir kişi onun gözünde yücelir. Kendinizi olabildiğince uzun uzadıya anlatmanızdan zevk alır. Size ait herşeyi bilmek ister. Dürüstlük, doğallık onun için gayet önemlidir. Size aşıksa, gelecek amaçlı planlarınız içinde varsınız demektir. Sizi rahat ettirmek için elinden geleni yapar. Değişken halleri olsa da, üretmekten, ürettiğini paylaşmaktan hoşlanır. Son derece akılcı olan bu erkek, en zorlu işlerin üstesinden pratikliğiyle gelebilir.

Çalışkandır ve azimlidir. Kadınının zeki, kültürlü, sohbete açık olduğu kadar, iyi bir dinleyici olmasından çok hoşlanır. Sorumluluk duygusu oldukça yüksektir. Size ait herşeyi de bu bakış açısı altında değerlendirir. Seçkin zevkleri vardır. Asla sıradan bir şeyle yetinmez. İyinin daha iyisi var mantığı onu daha fazla çalışmaya sevkedebilir. Aşk konusunda beklemeyi bilir. Hatta size kavuşmak yıllarca sürse, sabırla bekleyebilir. Yeter ki buna değdiğinize inansın. Giyiminizle a’dan z’ye ilgilenen bu erkek, temiz ve titiz kadınlardan hoşlanır.

Terazi burcu erkeğini seviyorsanız

Öncelikle onu desteklemeniz, ona inandığınızı söylemeniz, yüreğinizi okşar. Bakımlı, toplum içinde beğenilen, girdiği ortamda ilgi uyandıran kadınları beğenir. Huzuru için, sorunları konuşmak yerine, üstünü sıvazlamayı tercih edebilir. Eğer size aşıksa, bunu her şekilde gösterebilir. İhtiyaçlarınızı herkesten önce düşünebilir. Bunun karşılığında takdir edilmek ister.

Sıkıntılarında yanında olduğunuz ve kendini özgürce ifade etmesine izin verdiğiniz, üzerinde denetim uygulamadığınız sürece sizi terk etmez. Kadınlar tarafından beğenilmek hoşuna gider. Sohbet etmekten hoşlanır. Bunu yapmamasını söylediğinizde büyük bir ihtimalle sizi dinlemeyecektir. Çünkü ona göre böyle bir davranış gayet doğaldır. Size güvenmesini sağlayın. Söylediklerini başkalarıyla paylaşmayın. Size inandığında herşeyini anlatabilir. Eski aşklarıyla bağlantısı devam edebilir. Fakat bu ilişki anlamında değil, sadece nezaketi nedeniyle yaptığı spontan bir davranıştır. Ilımlı bir şekilde yanaşırsanız bu durumun nedenlerini size anlatacaktır.

Güzel, dişi, uyumlu, huzur veren kadınlardan hoşlanır. Güçlü kadınlardan hoşlanır. Özellikle çelişkiye düştüğü veya bir konuda karar vermesi gerektiğinde kadınının arkasında olduğunu, onu desteklediğini bilmek onun için çok önemlidir. Sıradanlıktan, monotonluktan hoşlanmaz. Onu ev eğlencelerinde görmeniz mümkün olmayabilir. Sosyalliğe çok önem verir. Çevrenize saygı duyar, aynısı da sizden bekleyebilir. Eğer bir yanlışını görürseniz, eleştirir bir tarzda konuşmak yerine, bekleyin. Bir müddet sonra gönlünüzü almaya çalışacaktır.Onun zevklerine hitap edin.

Flörtçü yapıya sahip olan bu erkek, karşısındaki kadını nasıl elde edeceğini gayet iyi bilir. Romantizm onun için değerlidir. Böyle ortamlarda başbaşa kalmaktan zevk alabilir. Lüks ve konforlu bir yaşam sürmek ister.

Akrep burcu erkeğini seviyorsanız

Cinselliğe son derece önem verir. Sadıktır. Aradıklarını sizde bulduysa yanınızdan ayrılmayacaktır. İlginizle onu şımartabilir, tutkularınızla büyüleyebilir, sadakatinizle aşık edebilirsiniz. Bu üç unsur onun için çok önemlidir. Mahremiyetine özel önem vermeli, erkeğinizin sırlarını kimseye söylememelisiniz.

Fiziksel görünümünüzdeki en ufak değişikliği farkeden bu erkek, beğenmediği takdirde bunu açıkça söyleyecektir. Güç ve kontrolüne özel önem verdiği için, ipleri size bırakmayabilir. Dürüst davranmalı, yalan söylememelisiniz. Yaptığınız ters bir davranışı, söylediğiniz yanlış bir cümleyi kafasına takması ve bunu asla unutmaması mümkündür. Eğer tensel arzularınız güçlü değilse, sizin için cinsellik fazla önem taşımıyorsa, bu ilişkiye hiç başlamamanızı tavsiye ediyorum. Çünkü onun için erotizm ve fanteziler son derece önemlidir. Ona sevginizi dokunarak ifade etmenizden zevk alır. Etrafınız kalabalık olsa dahi, kimse farketmeden gözlerinizle onu izlemeniz hoşuna gidecektir.

Size karşı hiçbir zaman çok açık olmayacağını, bazı önemli sırlarını kendine saklayacağını biliniz. Bu yüzden baskıda bulunmayın. Özel eşyaları da dahil olmak üzere, hiçbir şeyini karıştırmayın. Bundan hiç hoşlanmayacaktır. Dişi yanlarınızı ortaya koymanızdan, hissettirmenizden fazlasıyla zevk alabilir. Onunla rekabet etmeye kalkışmayın. Ne kadar severse sevsin, yönetimi ele geçirmenize izin vermeyecektir. Duygularını açık etmekten hoşlanmayan bu erkek, derinlikle düşünceleri ve ilişkilerdeki aşırı istekliliğiyle kadınını gayet iyi kavrayabilir. Fazlasıyla hakimiyetçidir. Maceraperest olabilir. Eğer sizde aradığını bulamazsa sadakatsizlik yapabilir.

Yay burcu erkeğini seviyorsanız

Fazlasıyla heyecanlı ve çoşkuludur. Olgunlaşması için uzun yıllar geçmesi lazımdır. Açık görüşlüdür. Sizden de aynı şeyi bekleyecektir. Klasik düşünceli bir kadınsanız bu ilişkinin yürümesi oldukça zordur. Maceraperesttir. Sadakatlik konusunda zorlanabilir. Hayata fazla ciddi bakan birisi iseniz, sakinlikten hoşlanıyorsanız Yay Erkeğiyle ortak bir noktanız en başından yok gibidir. Aşkta fiziksel açıdan uyarılmaktan oldukça zevk alır. Kolayca sizden etkilenebilir.

Evlilik ona uzak bir kavram olabilir. Kolay kolay düşünmez. Anlık dürtüleriyle yaşar, aklına geleni yapmaktan hoşlanır. Bulunduğu ortamı şenlendirir, gayet rahattır. Sizden de bunu bekler. Sorunlarla uğraşmaktan hoşlanmaz. Hayatın yaşanmaya değer olduğunu düşünür,sıkıcı ve boğucu durumlardan uzak kalmaya çalışır. Fazla duygusal veya aşırı denetimci, üzerinde baskı kurmaya çalışan bir kadına tahammülü yoktur. Tam elde ettim dediğiniz anda bir kuş gibi uçup gidebilir.

Kalbi çok temizdir. İçinde ne varsa saklamaz söyler. Kimilerine göre patavatsız bulunsa da, o böyle olmaktan asla vazgeçmez. Elindekini bölüşür, cömert ve iyi yüreklidir. Derin düşünebilir ama aynı zamanda çabuk karar verir. Sabırlı değildir. Kurallardan nefret eder, kural koyan kadınlardan hiç hoşlanmaz. Bir anda valizi elinde bir yerlere gidebilir. Durdurmaya kalkmanız pek bir işe yaramaz. İsterse kalır, isterse uzaklaşır. Eğer sizi sevmişse yanınızdadır. Sevmediyse zaten açıkça söyler.

Eğlenmekten hoşlanır, ilginç yerler bilir, gezmeyi sever. Sosyaldir. Sessizlikten hoşlanan biriyseniz bu beraberliğe hiç başlamayın daha iyi. Onu anlamakta kimi zaman zorlanabilirsiniz. Bir konu hakkında tartışmaya girdiğiniz anda asla taviz vermez. Size fikirlerini kabul ettirene kadar uğraşır. Kendi isteklerine oldukça düşkündür. Doyuma ulaşmıyorsa bir başkasını beğenmesi, hoşçakal demesi gayet kolaydır.

Oğlak burcu erkeğini seviyorsanız

Kuralları sever, prensip sahibidir. Ciddiyetten hoşlanır. Plansız davranmaktan hoşlanan bir kadınla asla yapamaz. Dağınık, düzensiz, sorumsuz, amacı olmayan kadınlarla yapamaz.İnanılmaz derecede dürüsttür. Size yalan söylemez. Sadakatsizlikten nefret eder. Kadının ona bağlı olmasından zevk alır. Karmaşık kişilerden hoşlanmaz. Size güvenmesi için oldukça uzun bir zaman geçmesi gerekir.

Parasını iyi korur. Gereksinim harici alışverişlerden hoşlanmaz. Fakat sevdikleri için de harcamalardan bulunmaktan çekinmez. Eğer aşıksa oldukça bonkörleşir. Güvenmeyi ister. Karmaşıklıktan hoşlanmaz. Yenilikçi düşünen bir kadınsanız onunla anlaşmanız oldukça zordur. Klasik giyimlerden hoşlanır. Kadınının sıradışı giyinmesinden hoşlanmaz. Temizliğe önem verir, üstü başı dağınık pasaklı biriyle asla yapamaz.

İş hayatı ve sorumlulukları önemlidir. Önce iş sonra eğlence diyenlerdendir. Çalışan, emek sarfeden, ayakları üstünde duran kadınları tercih edebilir. Yalan söylemez, söyleyeni de sert bir dille uyarır, hatta ilişkiyi bitirebilir.

Eğer ilişkisini bitirmişse, öleceğini bilse geri dönmez. Kolay kolay af dilemez ama gönlünüzü almaya çalışır. İçinde bir çocuk gizlidir. Duyarlı tarafları çoktur. Fakat bunu sizin keşfetmeniz lazımdır. Bilinenin aksine oldukça duyarlıdır. Fakat asla belli etmez. Güçsüzlükten korkar, eleştirilmekten hiç hoşlanmaz. Mantıklı ve sağduyuludur. Kimsenin işine karışmaz, karışılmasından da hoşlanmaz. Sizden de bunu bekler.

Sevdiği kadını sahiplenir, sorumluluk almaktan çekinmez. Güvenilirdir. İlişkide size fazla söz hakkı tanımayabilir. Buna alışmanız, üzülmemeniz açısından önemlidir. Aile kurma arzusu yoğundur. Eğer hayatının kadını olduğunuza inanıyorsa evlenmek isteyecektir. İlişkilerinde güven ve sadakat onun için, olmazsa olmaz baş koşuldur.

Kova burcu erkeğini seviyorsanız

Arkadaş canlısı oldukça sosyal olan bu erkek, aynı şeyleri sizden de bekleyecektir. Çevresindeki kişilere ve özel dostlarına önem vermenizi isteyecektir. Kendini kısıtlanmış hissetmekten hiç hoşlanmaz. Ona baskıda bulunmanız, en başından onu kaybetmeniz anlamına gelebilir. Hayalleri onun için çok değerlidir. Bunları hafife alan bir kadından asla hoşlanmaz. Aşırı duygusal biriyle yapamaz. Üzerine fazla düşmenizden hoşlanmaz. Ne kadar bağımsız olmasına izin verirseniz o denli ilişkisine değer verir.

Farklı ve oldukça sıradışı bir erkektir. Ondan klasik düşünmesini beklemeyin. Bu aranızda asla kapanmayacak bir uçurum oluşturur. Evlilik kelime itibariyle bile onu ürkütebilir. Bu nedenle ilişkiye başladıktan bir süre sonra evlenmek isteyen birisiyseniz bunun gerçekleşmeme ihtimalini göz önüne almalısınız. Beklenmedik tepkiler, alışılmadık tavırlar sergilemesine rağmen karşı cins tarafından oldukça beğenilen bu erkeklerin kadınlarda en dikkat ettiği husus arkadaşça paylaşımdır. Onun dert ortağı can yoldaşı olursanız uzun yıllar birlikte olmanız mümkündür. Duygularıyla hareket etmeyen bu erkek, hassasiyetiniz karşısında kolayca sıkılabilir. Sadakat konusunda tam anlamıyla söz vermekte zorlanan bu erkek, bir anda hayatınızdan çekip gidebilir. Ona göre insan özgür olmalıdır. Çok iyi dost ve arkadaştır. Fakat iyi bir aşık olması fazla zaman alır. Ayrılsanız bile bu erkeğe kırılmanız, kızmanız pek mümkün değildir. Çünkü dost kalmayı kesinlikle başarır. Hatta ayrıldıktan sonra çok daha iyi anlaştığınızı farkedebilirsiniz.

Sosyal konularda farklı düşünceleri vardır. Onunla sohbet çok zevklidir. Ama iş duyguları konuşmaya gelince ortadan ya kaybolur ya da başka şeylerden bahseder. Ulaşılmaz, oldukça farklı bir erkektir. Ancak ateşli, özgür düşünceli, rahat tavırlı bir kadın onunla baş edebilir. Fakat bir zaman sonra o da çekip gideceğinden tam sağlıklı bir ilişki yaşamak kolay olmayabilir.

Balık burcu erkeğini seviyorsanız

Hayalleri onun için son derece önemlidir. Hiç kimsenin derinliklerini tam anlamıyla öğrenmesine izin vermez. Hep kendine dönük bir yanı kalacaktır. Hassas doğası, duygusal derinliği ve nezaketi onu diğer erkeklerden ayıran başlıca özellikleridir. Balık erkeğini anlamak, çözmek ve belli bir sınırda tutmak imkansızdır. Eğer hassas bir kadınsanız üzülmeniz mümkündür. Kimi zaman sizi kızdıran kimi zaman canınızdan bezdiren ve her defasında daha çok bağlanmanıza neden olan bu erkekle gerçek dünyanın zorluklarını paylaşmak oldukça zordur. Ya onu çok seversiniz olduğu gibi kabul edersiniz ya da en başından bu ilişkiye girmezsiniz. Karar sizin. Onu elinizde tutmak hakikaten zordur. Tam oldu derken bir bakmışsınız kendi dünyasına çekilmiş. Sabırlı olmak zorundasınız.

Şairane bu adam, bir sabah uyandığınızda yastığınıza gül bırakır, ertesi sabah bakmışsınız bir şiir okuyarak aşkını ilan etmiş. Fakat daha sonra ne olacağını tam olarak kestirmek zordur. Bunlara alışmalısınız. Sakin görünmesine rağmen, kendisinden hiç beklenilmeyecek tavırlar da gösterebilen bu erkekle anlaşabilmenin yolu, sabırlı olmaktan geçer. Cinsellik konusunda çok fazla istekli olmayan bu erkek, mum ışığında sizinle dansetmekten daha fazla hoşlanabilir. Yani onun için cinsellik ilişkinin merkezinde olan bir olgu değildir. Ama romantizm vazgeçilmezdir.

Bir gün verdiği bir kararı ertesi gün değiştirmesi mümkün olacağından, esnek düşünmeniz gerekecektir. Yoksa onun bu hali başınızı döndürebilir. Eğer belli bir miktar parası, veya düzenli bir geliri varsa, kendince bir düzen kurmuşsa daha huzurlu olacağı kesindir. İşte böyle anlarda onunla aşk yaşamak hoştur. Fakat işler ters gidiyorsa, dünya onu sıkıştırıyorsa bilin ki durum pek iç açıcı değildir. O zaman anlayışlı olmak zorundasınız.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir