Instagram'da Ünlüler

Büşra Develi ve Burak Deniz Ayrıldı Mı? Açıklama Geldi…

Yazar  | 

Bir süredir magazin basınında konuşulan Büşra Develi ve Burak Deniz’ın ayrılık iddiaları doğru çıktı. Ayrılık açıklaması ise sosyal medyasından birlikte çekilmiş tüm fotoğrafları sile Büşra Develi’den geldi.

Birlikle rol aldıkları Küçük Yalancılar adlı dizide tanışarak aşk yaşamaya başlayan Burak Deniz ve Büşra Develi çiftinin 3 yıl süren ilişkisi mutsuz sonla bitti. Hayranlarının birbirine çok yakıştırdığı çiftin ayrılığı Büşra Develi’nin Instgram hesabından Burak Deniz ile olan tüm fotoğraflarını silmesiyle ortaya çıkmıştı. İkili hakkında çıkan haberlerin ardından Burak Deniz, Twitter hesabından “Arkadaşlar çıkan haberlerin, kişilerin gerçekle alakası yoktur. Daha önemli konulara kafa yoralım lütfen” açıklamasını yaparak ayrılık haberlerini yalanlamıştı. Ancak Büşra Develi’den ise ayrılığı doğrular bir açıklama geldi.

İşte o açıklama;

“Günlerdir benim ve ilişkim hakkında çıkan hayal ürünü haberleri hayretle okuyorum. Bir ilişkinin bitmesi için illa ki taraflardan birinin aldatması ve ya kıskanması gerekmez. Bu bir süreçtir. Burak’la olan 3 yıllık ilişkimiz karşılıklı kararımızla sonlanmıştır. Hala birbirimize duyduğumuz sevgi ve saygı baki… Hakkımda asılsız haberler yayınlamaya devam eden her bir kurum hakkında hukuki işlem başlatılacaktır.”

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir