Magazin

Demet Akalın: Hira’nın devlet okuluna gitmesini tercih ederiz

Yazar  | 

Ünlü popçu Demet Akalın, Işın Karaca ile ilgili yaptığı açıklamayla şaşırttı. Karaca’nın atlardan deli gibi para kazandığını belirten Akalın, esprili bir dille ünlü sanatçının parasında gözü olduğunu söyledi.

Bodrum’da bir mekanda sahne alan Demet Akalın, hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.

Işın Karaca’nın parasında gözüm var

Kızı Hira’nın hayvanları çok sevdiğinden bahseden Akalın, “Burada da kendisine bir tane köpek aldı. ‘Bunu İstanbul’a götüreceğim demi’ diyor. İstanbul’daki evde de köpeğimiz, civcivlerimiz, kuşumuz, 2 tane tavşanımız, bir tane atımız var. Atı Berkay almıştı ona 2 sene önce. Doğum günü hediyesiydi. Eve yakın bir çiftlikte tüp bebek tedavisi görüyor. Işın Karaca’ya rakip olacağım. Işın deli para kazanıyor. Gözüm Işın’ın parasında. Atlardan çok para kazanıyor. Diyor ki 14 tay var, yarışlar, marışlar. Şaka yapıyorum tabi. Anlamadığım bir sektör. Hira’nın ki at değil, midilli falan. Geçen gittim çiftliğe, ‘midilli tüp bebek tedavisi görüyor, bu doğursun bir işe yarasın’ dediler. İyi dedim ben de.” dedi.

“Hira’nın devlet okuluna gitmesini tercih ederiz”

Kızı Hira’nın devlet okuluna gitmesinden yana olduklarını söyleyen Akalın, “Özel okullara verilen paralar. Bizim zamanımızda sadece tebeşir parası toplanırdı. Bana ve babasına kalsa devlet okuluna gitmesini tercih ediyorum.” dedi.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir