Estetik & Wellness

Doç. Dr. Hayati Akbaş Ve Burun Estetiği Tedavisi!

Yazar  | 

Burundaki şekil bozukluklarından dolayı başvurulan burun estetiği tedavisi birçok sebepten meydana gelebiliyor. Düşme-çarpma gibi kazalar ve genetik bozukluklar bu sebeplerden en bilinir olanları. Ancak en doğru ve iyi sonucu alabilmek adına uzman kişilere başvurmak gerekiyor. Bu konuda sizi profesyonel şekilde çalışan bir firma söyleyebiliriz. “FBM Tıp Merkezi

Burun büyüklüğü, kemerli burun yapısı, burun ucu düşüklüğü, eğrilik ve normalden küçüklük gibi birçok soruna çok kısa bir sürede çözüm üreten FBM, ortalama 1- 1.30 saatlik ameliyat ile rahatsız olduğunuz sorundan sizleri kurtarabiliyor. Operasyondan 1 hafta sonra burun alçıları çıkartılıyor ve genellikle 1 hafta gibi kısa bir süreçte kişi rahatlıkla günlük hayatına dönüş yapabiliyor.

Sizde hemen www.fbm.com.tr adresini ziyaret ederek daha kapsamlı bilgi sahibi olabilirsiniz. Online Başvuru Sistemi ile de randevunuzu alabilirsiniz. Hayatı yenilikler ile keşfetmenizi sağlayan FBM Tıp Merkezi, profesyonel ekibi ile problemlerinizi çözmeye hazır.

İletişim: 444 1 326

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir