Moda

Dolabımızda Olması Gereken Sonbahar Parçaları!

Yazar  | 

Havalar soğumaya başladı. Hepimiz yavaş yavaş uzun kollu bluzlarımızı ve ceketlerimizi çıkartmaya başladık. Peki bu sezon dolabımıza neler bulunmalı? Bugün sonbaharda her an bizi kurtarabilecek parçalardan hangilerini mutlaka dolaba koymalıyız? sorusunu maddeler ile cevaplayacağız. isterseniz başlayalım.

1- Takımlar Fora!

Kolayca şık ve resmi olmak isteyenlerin favori listesinin başında gelen takımlar gerçek bir kurtarıcılar. Pantolon ceket ya da pantolon etek takımlar her zaman işinize yarayacaktır.

2- Uzun hırka ve stiletto

Annelerinizin hırkalarına geri dönüş yapabilirsiniz. Çünkü bu soğuk havalarda şık bir tayt pantolon üzerine uzun hırkanızı giydiğiniz taktirde hem üşümemiş hem de rahat etmiş olacaksınız. Altına stiletto ve kutu, minik bir çanta rahat ve tarz bir görünüm elde etmenizi sağlayacak.

3- Bol pantolonlar her yerde!

Neredeyse her sonbahar dar pantolonlar ve botlar ön plana çıkıyordu. Ama bu sonbahar öyle değil. Bol pantolonlar vitrinleri süslemeye başladı bile. Yırtık, bol pantolonlar ve uzun paçalar rahatça hareket edebilmenize olanak verecek.

4- Topuklu bot çılgınlığı!

Bu sonbahar bol kotlar altına topuklu botlar çok gözde olacak. Şıklık kadar rahatlıkta önemli öyle değil mi? Platformlu botları tercih etmenizi özellikle tavsiye ederim. Zaten zemine çok fazla temas sağlayan ayakkabılar sağlığınızı olumsuz etkiliyor.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir