Aşk

En Çok Eski Eşi Sevindi

Yazar  | 

Ebru Şallı’nın Sinan Akçıl’la 1,5 yıllık ilişkisini “Bitti, nokta” mesajıyla bitirmesine en çok ünlü modelin eski eşi Harun Tan sevindi.

Önceki yaz ani bir kararla 2 oğlunun babası 11 yıllık eşi Harun Tan’ı tek celsede boşayan Ebru Şallı, hafta sonu 1,5 yıllık sevgilisi Sinan Akçıl’dan ayrıldı. İki hafta önce gözyaşları içinde boğaza karşı ilişkisiyle ilgili arkadaşına dert yanarken objektiflere yakalanan Şallı, çok aşık olduğu halde işlerinin yoğunluğu ve hiperaktif kişiliği nedeniyle kendisini ihmal eden Akçıl’la yollarını ayırdı. Akçıl aşk parfümü kullandığı iddialarını da geçiştirdi.

Ünlü müzisyen ilişkilerinin son döneminde aynı evde yaşadığı Şallı’nın 11 yaşındaki Beren ve 4 yaşındaki oğlu Pars’la baba – oğul ilişkisi yaşıyor ve onları hediyelere boğuyordu. 

Şallı’nın kendisine attığı “Bitti, nokta” mesajını basına demeç olarak vermesinin şokunu yaşayan Sinan Akçıl, “Ebru’nun ayrılık kararını gazeteden öğrendim. Ayrıldık diye bu ilişkimde çok sevdiğimi inkar edemem. Allah’ın kaderine karşı gelinmez, bir melekten ayrılmak zor olsa da…” açıklamasını yaptı.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir